Wiadomości mieszkaniowe

Angel Poland Group

Regionalne - Kraków

1 października 2019

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 3/5 na podstawie 8 głosów

Luksusowy apartament w Krakowie w sprzedaży

Angel Poland Group sprzedaje prawdziwy klejnot w koronie: ultraluksusowy apartament w inwestycji Angel Wawel w Krakowie – sprawdź!

Luksusowy apartament w Krakowie w sprzedaży

Angel Poland Group od ponad dekady zmienia oblicze największych polskich miast, konsekwentnie realizując swoją strategię tworzenia wyjątkowych obiektów w najlepszych lokalizacjach. Obecnie, równolegle z prowadzeniem kilku nowych projektów mieszkaniowych w Krakowie i we Wrocławiu, inwestor sprzedaje apartament w inwestycji Angel Wawel.

Wizjonerzy, którzy zmieniają polskie miasta

Rewitalizacja terenów wokół realizowanych inwestycji, nadanie drugiego życia całym dzielnicom, przywrócenie blasku obiektom o unikalnej architekturze - to cele, które przyświecają działalności Angel Poland i których realizacja pozwala wyróżnić się grupie pośród deweloperów działającym na polskim rynku. O ile niektóre projekty mieszkaniowe inwestora konkurują z ofertą innych graczy na rynku, Angel może poszczycić się w swoim portfolio realizacjami, które rozmachem i spektakularnością jasno określają jego pozycję na polskim rynku. Misją inwestora jest definiowanie wizerunku miast i przywracanie dawnego blasku budynkom, które mają bogatą historię. Angel Wawel, zrealizowana u stóp królewskiego wzgórza inwestycja premium, jest najlepszym przykładem filozofii działania Angel Poland. Jest też jedynym budynkiem w Polsce, w którym znajduje się przestrzeń na wskroś wyjątkowa: 700 metrów kwadratowych powierzchni, w której architektura perfekcyjnie łączy się ze sztuką, dając przyszłym nabywcom możliwość zamieszkania w scenerii godnej potomków arystokratycznego rodu. Royal Apartment Angel Wawel właśnie trafia na rynek.

Więcej niż prestiż

Każdy metr kwadratowy luksusowego penthouse w sercu Krakowa nie pozostawia wątpliwości, że Royal Apartment to inwestycja dla wybranych, wyrafinowane wnętrze, które zaspokoi najbardziej wysublimowane gusta. Angel Wawel wyznaczył nowy standard rewitalizacji historycznych obiektów, łącząc w sobie odnowione budynki klasztorne i precyzyjnie zaprojektowaną nowowybudowaną bryłę. We wnętrzach 700-metrowego królewskiego apartamentu, inwestor zrealizował swoją wizję wybudowania najpiękniejszego penthouse w Polsce. Projekt 4-kondygnacyjnego apartamentu powstał w renomowanej pracowni Gottesman-Szmelcman - światowej sławy architekci oddają przyszłym mieszkańcom miejsce tętniące luksusem i historią, którego unikalny charakter oddają zarówno ogromne witrażowe okna, jak i zabytkowe polichromie. Royal Apartment usytuowany u zbiegu ulic Koletek i Sukienniczej, w samym historycznym sercu Krakowa, zapewni swoim mieszkańcom wyjątkową możliwość życia w centrum miasta i jednocześnie ucieczkę od jego zgiełku. Widok na najpiękniejszy skrawek panoramy dawnej stolicy Polski roztacza się z każdej strony ponadstandardowego penthouse. Do dyspozycji mieszkańców prestiżowego apartamentu będą, między innymi, prywatna strefa SPA, własna winda i kilka sypialni i łazienek, dwie kuchnie, gabinet i najbardziej okazały salon w Polsce: 9 metrowej wysokości z freskami mistrza Bukowskiego, jednego z młodopolskich autorów malowideł na sklepieniach Kościoła Mariackiego.

Inwestor nie ma wątpliwości, że Royal Apartment Angel Wawel to miejsce dla wyjątkowego nabywcy, ceniącego luksus, spokój i prestiż, który w tej nieruchomości dostrzeże więcej, niż miejsce do życia.

Wnętrze jest absolutnie spektakularne.  Unikalnym czynnikiem, który sprawia, że apartament niepowtarzalnym, jest mieszanka luksusu, historii i prestiżu. W efekcie otrzymujemy wyrafinowane wnętrze, które zaspokoi tylko najbardziej wysublimowane gusta. To wyjątkowa nieruchomość dla wyjątkowego klienta - mówi Małgorzata Nowodworska dyrektor sprzedaży i marketingu Angel Poland Group – południe.

Przedstawiciele Angel Poland Group określają tę inwestycję mianem unikatu na skalę europejską i utożsamiają ją z dziełem sztuki. Zapytani o cenę królewskiego penthouse’u, nie rozwiewają wątpliwości, że w grę wchodzą miliony złotych, jednak dla koneserów nie kwota transakcji będzie miała kluczowe znaczenie. Mówimy przecież o jednym z najbardziej luksusowych kompleksów mieszkaniowych w Polsce, usytuowanym nieopodal Zamku Królewskiego na Wawelu. Jedno jest pewne, życie w Royal Apartment to wyjątkowe doświadczenie, a jak wszyscy wiemy - doświadczenia są bezcenne.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy