Kościuszki 22

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDasta Invest Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 152 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kościuszki 47(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Zwierzyniec, ul. Tadeusza Kościuszki 47 (2.2 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 12 500 brutto/m2
  Kościuszki 47
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 44
  Powierzchnia: 32 - 101 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 4 oferty
  GMC Development Sp. z o.o. Sp. k.
 • Kossak Residence(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Stare Miasto, ul. plac Kossaka 5 (1.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 13 900/m2
  Kossak Residence
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 36 - 83 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 1 oferta
  Polskie Domy
 • DUO Residence(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Zwierzyniec, ul. Tadeusza Kościuszki 60 (2.2 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 12 500/m2
  DUO Residence
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 45 - 183 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 1 oferta
  EKOPARK

Opis Inwestycji

Kościuszki 22

Kościuszki 22 mieści się w centrum miasta, które nigdy nie zasypia.Inwestycja Kościuszki 22 to komfortowe apartamenty zlokalizowane w centrum Krakowa. Sześciokondygnacyjna elegancka kamienica z widokiem na Wawel i Wisłę. To ostatnia tak położona inwestycja w Krakowie!Inwestycja została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach.Tam, gdzie stare spotyka nowe.Elegancki design i wyjątkowa architektura łącząca klasyczny styl kamienicy wielkomiejskiej i nowoczesne rozwiązania.

Inwestycja Kościuszki 22 znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Kościuszki 22 (1.8 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Dasta Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Kościuszki 22 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 75 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kościuszki 22 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 25 do 110 metrów kwadratowych w cenie od 17 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dasta Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 75 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi concierge, recepcja.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Lokalizacja inwestycji Kościuszki 22

Kościuszki 22 wyróżnia wyjątkowa lokalizacja — idealna dla osób, które nie chcą iść na kompromisy. To jeden z najlepszych adresów w mieście z doskonałą komunikacją, oddalony zaledwie kilkaset metrów od Wzgórza Wawelskiego, położony tuż nad Wisłą. W bardzo bliskim sąsiedztwie największych zielonych terenów Krakowa — Błoń i Pasma Sowińca ze Wzgórzem św. Bronisławy i Kopcem Kościuszki.

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kościuszki 22 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Kościuszki 22 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jubilat.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kościuszki 22 znajduje się się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatny Punkt Przedszkolny "Pod Chrząszczykiem" w Krakowie w odległości 330 m, XI Liceum Ogólnokształcące Specjalne dla Dorosłych w Krakowie w odległości 330 m, Szkoła Muzyczna I Stopnia przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących im. Hieronima Henryka Baranowskiego w Krakowie w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kościuszki 22 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medycyny Profilaktycznej w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kościuszki 22 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się Delikatesy Kocyk 24 h, w odległości 210 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kościuszki 22 w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Spartacus. Sauna, fitness, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.09.2020

Data aktualizacji: 16.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie