Kościuszki 22

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kościuszki, oferowane bezpośrednio przez

Dasta Invest Sp. z o.o.

Kraków, Zwierzyniec, ul. Kościuszki 22

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 81 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kościuszki 22Kościuszki 22

21 zdjęć

Kościuszki 22
Kościuszki 22
Kościuszki 22
Kościuszki 22

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • usługi concierge
  • recepcja
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 14 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 75 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Kościuszki 22 logo

Kościuszki 22 mieści się w centrum miasta, które nigdy nie zasypia.

Inwestycja Kościuszki 22 to komfortowe apartamenty zlokalizowane w centrum Krakowa. Sześciokondygnacyjna elegancka kamienica z widokiem na Wawel i Wisłę. To ostatnia tak położona inwestycja w Krakowie!

Inwestycja została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Tam, gdzie stare spotyka nowe.

Elegancki design i wyjątkowa architektura łącząca klasyczny styl kamienicy wielkomiejskiej i nowoczesne rozwiązania.

Inwestycja Kościuszki 22 znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Kościuszki 22 (1.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Dasta Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Kościuszki 22 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 75 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kościuszki 22 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dasta Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Kościuszki 22 wyróżnia wyjątkowa lokalizacja — idealna dla osób, które nie chcą iść na kompromisy. To jeden z najlepszych adresów w mieście z doskonałą komunikacją, oddalony zaledwie kilkaset metrów od Wzgórza Wawelskiego, położony tuż nad Wisłą. W bardzo bliskim sąsiedztwie największych zielonych terenów Krakowa — Błoń i Pasma Sowińca ze Wzgórzem św. Bronisławy i Kopcem Kościuszki.

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kościuszki 22?

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kościuszki 22 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2233 metrów od inwestycji Kościuszki 22 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Główny tor 11.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kościuszki 22 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kościuszki 22 znajdują się 73 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w odległości 262 m, szkoła w odległości 288 m, Szkoła Muzyczna I stopnia Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w odległości 311 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kościuszki 22 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 35 m, Zdrowy Ząb w odległości 86 m, Dental Space w odległości 208 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kościuszki 22 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 99 m znajduje się Żabka, w odległości 173 m znajduje się Delikatesy Kocyk 24 h, w odległości 209 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kościuszki 22 w odległości 164 m znajduje się boisko / kort, w odległości 354 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 356 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 07.09.2020
Data aktualizacji: 05.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: