Grzegórzecka 15

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSeima Sp. z o.o.

Ceny od: 14 000 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Grzegórzecka 15 dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M1-01
1
31,42 m²
1
439 880 zł14 000 zł/m²
M2-01
1
31,43 m²
2
446 306 zł14 200 zł/m²
M3-01
1
31,51 m²
3
447 442 zł14 200 zł/m²

Opis Inwestycji

Grzegórzecka 15 to kameralny budynek wielorodzinny położony pomiędzy ulicami Grzegórzecką, stanowiącą jedną z głównych śródmiejskich arterii oraz aleją Ignacego Daszyńskiego, dokładnie w połowie drogi pomiędzy Rynkiem Głównym a bulwarami Wisły, w miejscu o tyle wyjątkowym, że jednym z najbardziej perspektywicznych miejsc na mapie zmieniającego się Krakowa.Już dziś jest to miejsce doskonale skomunikowane; bogata i rozwinięta komunikacja miejska, infrastruktura piesza, rowerowa, a także samochodowa, zapewniają szybki dostęp do najważniejszych punktów miasta, dawnej architektury, urokliwych miejskich uliczek i najważniejszych zabytków. Można by powiedzieć, iż niezależnie od wyznaczonego celu; Rynek Główny, Wawel, Kazimierz, Bulwary Wisły czy też Kopiec Kościuszki, wszędzie tam dotrzemy pieszo lub dojedziemy w 15 minut.Grzegórzecka 15 to inwestycja od samego początku zaplanowana, zaprojektowana i tworzona zmyślą o inwestorach indywidualnych, osobach szukających mieszkań lub/i lokali użytkowych, które ze względu na swoją unikalną lokalizację dają gwarancję stabilnego dochodu w przyszłości, osobach ceniących wygodę oraz dobrze ulokowany kapitał.W naszej ofercie znajduje się 63 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 27 do 58 m2. W znakomitej większości są to apartamenty jednopokojowe, zaprojektowane na planie kwadratu dzięki czemu całkowicie wyeliminowaliśmy tzw. straty komunikacyjne. Każda jednostka mieszkaniowa posiada pokój dzienny z otwartą kuchnią oraz funkcjonalnie zaprojektowaną łazienkę. Większość mieszkań posiada duży, przestronny balkon lub taras w ekspozycji południowej lub południowo-wschodniej.Sama inwestycja zostanie wykonana zgodnie z najwyższymi standardami, przy użyciu nowoczesnych, solidnych materiałów i technologii budowlanych. Stonowana kolorystyka, wysokiej jakości elementy wykończeniowe oraz elegancka bryła nadadzą inwestycji charakter, pozwolą też idealnie wpasować się nowemu budynkowi w istniejącą tkankę.Serdecznie polecamy Państwa uwadze naszą nową inwestycje i zapraszam do osobistego kontaktu.

Inwestycja Grzegórzecka 15 znajduje się na Grzegórzkach, ul. Grzegórzecka 15 (0.8 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Seima Sp. z o.o..

Inwestycja Grzegórzecka 15 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 63 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Grzegórzecka 15 pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 31 do 32 metrów kwadratowych w cenie od 14 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 31 do 32 m2 w cenie od 439 880 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Seima Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 63 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 31 do 32 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 439 880 do 447 442 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 14 000 do 14 200 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Grzegórzecka 15 znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Grzegórzecka 15

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Grzegórzecka 15 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Grzegórzecka 15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hala Targowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Grzegórzecka 15 znajduje się się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Kolegium Europejskie - Europejska Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Krakowie z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 60 m, Kolegium Europejskie - Publiczne Europejskie Gimnazjum w Krakowie w odległości 60 m, Kolegium Europejskie - Europejskie Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Krakowie w odległości 60 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Grzegórzecka 15 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Katedra Medycyny Sądowej w odległości 60 m, Katedra Patomorfologii w odległości 80 m, Oddział Kliniczny Urologii w odległości 130 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grzegórzecka 15 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Delikatesy, w odległości 190 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 190 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Grzegórzecka 15 w odległości 280 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 370 m znajduje się Korty tenisowe KKS Olsza, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.04.2019

Data aktualizacji: 05.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie