Lofty Lubicz

Mieszkania na sprzedaż ul. Strzelecka, oferowane bezpośrednio przez SUPEROPCJA Sp. z o.o.

Kraków, Stare Miasto, ul. Strzelecka 15

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 74 oferty w najbliższej okolicy!

Lofty Lubicz

20 zdjęć

Lofty Lubicz
Lofty Lubicz
Lofty Lubicz
Lofty Lubicz

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Inwestycja Lofty Lubicz znajduje się w zabytkowej dzielnicy Starego Miasta. To idealne miejsce dla osób ceniących bliskość Krakowskiego Rynku, doceniających zalety mieszkania w samym centrum miasta.

To miejsce to świetny wybór dla osób uwielbiających spacery po krakowskim Starym Mieście. Zaledwie w 20 minut możemy zobaczyć Zamek Królewski, Wawel lub magiczny Kazimierz. Wybierając tą inwestycję możemy cieszyć się dostępem do licznych kawiarni i restauracji. Jest ona również dobrym produktem inwestycyjnym pod wynajem długo oraz krótko terminowy

Atutem tej lokalizacji jest bliskość Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego, przystanków tramwajowych i autobusowych co zapewnia szybką komunikację z każdym zakątkiem miasta.

W pobliskim sąsiedztwie mieszkańcy mają łatwy dostęp do placówek kultury znajdujących się w pobliżu: Teatru Starego, Słowackiego oraz Opery Krakowskiej, ale również z bliskości terenów zielonych: Ogrodu Botanicznego, Plant, Parku.

Niezbędna infrastruktura do wygodnego mieszkania; sklepy, apteka, szpital, szkoła, liczne restauracje, puby, siłownia, znajdują się w zasięgu kilku kroków bez konieczności korzystania z komunikacji publicznej lub prywatnej.

Inwestycja Lofty Lubicz znajduje się na Starym Mieście, ul. Strzelecka 15 (0.4 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi SUPEROPCJA Sp. z o.o.

Inwestycja Lofty Lubicz została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lofty Lubicz nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 350 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to z pewnością najważniejsza część Krakowa. Jest dzielnicą I i zajmuje powierzchnię 556,76 ha. Ze względu na długą, sięgającą VIII w. historię, jest to okolica obfitująca w zabytki znane nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Stare Miasto w Krakowie wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na krakowskim Starym Mieście poza budowlami utrzymanymi w stylistyce barokowej, gotyckiej i renesansowej, znajdują się także obiekty eklektyczne. Mimo wypełnienia powierzchni użytkowej, na krakowskim Starym Mieście wciąż powstają luksusowe lokale mieszkalne tworzone w kamienicach poddawanych renowacji. Choć jest to serce Krakowa, to można znaleźć tu tereny zielone, jak np. Bulwary Nadwiślańskie, Planty czy place zabaw. Specyficzny klimat zabytków Starego Miasta w Krakowie wspaniale łączy się z nowoczesnością, a Sukiennice i Zamek Królewski na Wawelu znajdują się w niedalekiej odległości od liczącej sobie 270 sklepów Galerii Krakowskiej. Na Starym Mieście mieszczą się 4 kina i 6 teatrów, funkcjonuje 15 szkół i 6 zespołów oświatowych, o różnych profilach kształcenia. Najważniejszy jest krakowski Uniwersytet Jagielloński, który ma tu swoją główną siedzibę. Dzielnica I Stare Miasto tętni życiem. Wiele osób kojarzy obszar tylko i wyłącznie z turystyką. Jednak nic bardziej mylnego, w dzielnicy znajdziemy wszystkie potrzebne urzędy takie jak: Urząd Skarbowy Kraków - Stare Miasto czy pocztę.

Komunikacja

Stare Miasto z pewnością jest najlepiej skomunikowaną częścią Krakowa. Znajduje się tu Dworzec Centralny, a ok. 15 km od dzielnicy zlokalizowane jest lotnisko. Ponadto kursują liczne linie autobusowe miejskie i aglomeracyjne oraz tramwajowe. Od zachodniej strony do dzielnicy wchodzi droga wojewódzka nr 780, przy południowo-wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 776. Tuż nad północną granicą przebiegają natomiast drogi krajowe nr 7 i 79.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lofty Lubicz?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lofty Lubicz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Lofty Lubicz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lubicz.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lofty Lubicz znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lofty Lubicz znajduje się się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w odległości 220 m, Przedszkole Specjalne nr 8 w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 122 w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lofty Lubicz jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w odległości 80 m, Małopolski Ośrodek Medycyny Pracy w odległości 110 m, Oddział Kliniczny Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lofty Lubicz składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Awiteks, w odległości 80 m znajduje się Piotr i Paweł, w odległości 130 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lofty Lubicz w odległości 290 m znajduje się Klub Kasi, w odległości 560 m znajduje się Boisko, w odległości 610 m znajduje się Klub Sportowy AZS AWF.

Data publikacji: 08.04.2020
Data aktualizacji: 19.07.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: