Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe Gdynia Arena

Redakcja
Redakcja

Data publikacji: 16.08.2022, Data aktualizacji: 25.08.2022

1 minuta czytania

Średnia ocen 4/5 na podstawie 8 głosów

Targi Mieszkaniowe w Gdyni
Dlaczego warto wziąć udział w Trójmiejskich Targach Mieszkaniowych Gdynia Arena? Co na tę okazję przygotowali wystawcy? Czytaj więcej na RynekPierwotny.pl.

Jak kształtują się obecnie ceny mieszkań? Jakie są możliwości kredytowe? Jak wygląda trójmiejski rynek nieruchomości? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na Trójmiejskich Targach Mieszkaniowych. Wydarzenie odbędzie się w dniach  3 i 4 września, w hali GDYNIA ARENA. 

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • kiedy odbędą się Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe Gdynia Arena 
 • co wystawcy przygotowali na tę okazję
 • jacy eksperci pojawią się na wydarzeniu

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe organizowane są przez Pomerania Expo. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób poszukujących własnego mieszkania, domu czy okazji inwestycyjnych w Trójmieście, "Małym Trójmieście Kaszubskim" i okolicach. 

Wiele inwestycji w jednym miejscu

Targi mieszkaniowe to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą deweloperów z Gdańska, Gdyni, Sopotu i Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Wśród wystawców zobaczymy m.in.: ATAL SA, EKODEWELOPER, GRUPA DEWELOPERSKA  APARTRADE, 3CITY ESTATE, SPARTAN DOMY, ARD INVEST, PORTAL APARTAMENTY, PASSA DEWELOPER i wielu innych. Przedstawią oni swoje premierowe inwestycje, a także specjalne oferty, jakie przygotowali na tę okazję.

Oprócz inwestycji z rynku pierwotnego pojawi się także bogata oferta z rynku wtórnego (FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, METROHOUSE).

Zakup mieszkania to czasochłonny i skomplikowany proces. Dlatego też na targach pojawią się eksperci kredytowi. Zbadają zdolność kredytową, a także dopasują optymalne rozwiązania do twoich potrzeb i możliwości. Pomogą w tym eksperci z PHINANCE SA czy ALIOR BANK.

Oprócz doradców kredytowych, w wydarzeniu wezmą udział architekci (BALTIC INTERIORS, HOME DECO ART). Uzyskasz u nich poradę w zakresie wykończenia, stylizacji i najnowszych trendów aranżacji wnętrz.

Co więcej, podczas wydarzenia poznasz ekologiczne rozwiązania w budowie domów oraz najnowsze trendy związane z optymalizacją energetyczną gospodarstwa domowego. 

Targi

Duża dawka wiedzy

Trójmiejskim Targom Mieszkaniowym towarzyszy bogaty program merytoryczny. Dostępne będą prelekcje, seminaria oraz indywidualne konsultacje z ekspertami w dziedzinach: budownictwa, obrotu nieruchomościami, aranżacji wnętrz, finansów, prawa oraz ubezpieczeń. 

Podczas targów będzie miała miejsce ekspercka prezentacja Banku Gospodarstwa Krajowego na temat możliwości skorzystania z gwarancji BGK oraz spłaty rodzinnej przez osoby, które uzyskają kredyt mieszkaniowy na warunkach Ustawy o gwarantowanym kredycie mieszkaniowym.

Wstęp na targi jest bezpłatny. Dla wszystkich zainteresowanych rynkiem nieruchomości przygotowany został bogaty przewodnik po trójmiejskich inwestycjach mieszkaniowych. Do odebrania przy wejściu na targi. 

Atrakcją dla miłośników rękodzieła w aranżacji wnętrz będą warsztaty z ceramiki.

Targi objęte są Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego, Prezydenta Miasta Gdyni, Polskiego Związku Firm Deweloperskich Oddział Trójmiasto oraz Stowarzyszenia Pomorskich Pośredników Nieruchomości.

Partnerem Targów jest deweloper ATAL S.A.

Szczegółowy program wydarzenia już wkrótce na stronie organizatora www.mieszkaniowetargi.pl oraz na Facebooku.

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe Gdynia Arena

3-4 września 2022 r.

Sobota: od godz. 10.00 do 17.00,

Niedziela: od godz. 10.00 do 16.00

 Hala Gdynia Arena

ul. Kazimierza Górskiego 8, Gdynia

 

Przyjdź, poznaj, wybieraj, negocjuj !

Serdecznie zapraszamy!

Redakcja
Redakcja

Redakcja portalu RynekPierwotny.pl to ludzie pełni pasji i zaangażowania.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  logo

  Oferty

  Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: