Orzeł Małopolski Wprost 2018 dla Terra Casa S.A. za NY Residence

Terra Casa TC Forum Capital Group
Terra Casa TC Forum Capital Group

Data publikacji: 05.10.2018, Data aktualizacji: 08.10.2018

Średnia ocen 4/5 na podstawie 1 głosu

Orzeł Małopolski Wprost 2018 dla Terra Casa S.A. za NY Residence
Terra Casa S.A.otrzymała prestiżową nagrodę „Orzeł WPROST 2018” jako „Lider Innowacyjności i Jakości”. Nagrodę przyznano ze szczególnym uwzględnieniem realizacji inwestycji NY Residence na Krowodrzy w Krakowie.

Inwestycja Terra Casa w Krakowie zrealizowana została w wysokim standardzie wykończenia zawierającym między innymi takie ultranowoczesne rozwiązania technologiczne jak biometryczna kontrola dostępu do budynku, inteligentny system SmartHome sterujący funkcjami mieszkania, światłowody doprowadzone do każdego apartamentu czy stacje ładowania pojazdów elektrycznych w garażu podziemnym. Nagroda obejmuje również zaawansowane rozwiązania techniczno-budowlane, wysoką jakość wykonania oraz unikalny sposób prowadzenia inwestycji przez Terra Casa realizowany poprzez nowatorskie podejście do pozycjonowania NY Residence na rynku krajowym i zagranicznym.

Znalezienie się w gronie laureatów Orłów WPROST w Małopolsce jest dla nas i samej inwestycji NY Residence w Krakowie ogromnym zaszczytem. Dbamy, aby nasze apartamenty oferowały wysoką jakość w atrakcyjnej cenie i dzięki temu były doskonałą inwestycją dla ich nabywców. Ten kierunek doskonale trafia w potrzeby rynku i sprawdza się w wymiarze finansowym, zarówno dla naszych klientów, jak i dla nas. Cieszę się, że nasze starania zostały docenione przez kapitułę nagrody.  – powiedział Grzegorz Sagan, Wice Prezes Zarządu Terra Casa S.A. podczas uroczystej gali wręczenia nagrody w Hotelu Qubus w Krakowie.

Orzeł Wprost to prestiżowa nagroda, przyznawana przez tygodnik Wprost oraz Bisnode pod patronatem Ministra Inwestycji i Rozwoju RP i KOWR. Tegoroczna Gala w województwie Małopolskim odbyła się w ramach III edycji projektu Orły Wprost, które wręczane są najlepszym firmom w regionie od 2016 roku.

Terra Casa TC Forum Capital Group
Terra Casa TC Forum Capital Group

Terra Casa S.A. jest inwestorem i deweloperem działającym od 19 lat na rynku nieruchomości. Spółka wchodzi w skład Grupy Kapitałowej TC Forum i implementuje w swoich strukturach międzynarodowe wzorce i doświadczenia. Dzięki współpracy z bankami, funduszami i instytucjami finansującymi o globalnym zasięgu, efektywnie pozyskuje finansowanie realizowanych projektów.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: