Wiadomości mieszkaniowe

Terra Casa TC Forum Capital Group

Terra Casa TC Forum Capital Group

Regionalne - Warszawa - Kraków

5 października 2018

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 4/5 na podstawie 1 głosów

Orzeł Małopolski Wprost 2018 dla Terra Casa S.A. za NY Residence

Terra Casa S.A.otrzymała prestiżową nagrodę „Orzeł WPROST 2018” jako „Lider Innowacyjności i Jakości”. Nagrodę przyznano ze szczególnym uwzględnieniem realizacji inwestycji NY Residence na Krowodrzy w Krakowie.

Orzeł Małopolski Wprost 2018 dla Terra Casa S.A. za NY Residence

Inwestycja Terra Casa w Krakowie zrealizowana została w wysokim standardzie wykończenia zawierającym między innymi takie ultranowoczesne rozwiązania technologiczne jak biometryczna kontrola dostępu do budynku, inteligentny system SmartHome sterujący funkcjami mieszkania, światłowody doprowadzone do każdego apartamentu czy stacje ładowania pojazdów elektrycznych w garażu podziemnym. Nagroda obejmuje również zaawansowane rozwiązania techniczno-budowlane, wysoką jakość wykonania oraz unikalny sposób prowadzenia inwestycji przez Terra Casa realizowany poprzez nowatorskie podejście do pozycjonowania NY Residence na rynku krajowym i zagranicznym.

Znalezienie się w gronie laureatów Orłów WPROST w Małopolsce jest dla nas i samej inwestycji NY Residence w Krakowie ogromnym zaszczytem. Dbamy, aby nasze apartamenty oferowały wysoką jakość w atrakcyjnej cenie i dzięki temu były doskonałą inwestycją dla ich nabywców. Ten kierunek doskonale trafia w potrzeby rynku i sprawdza się w wymiarze finansowym, zarówno dla naszych klientów, jak i dla nas. Cieszę się, że nasze starania zostały docenione przez kapitułę nagrody.  – powiedział Grzegorz Sagan, Wice Prezes Zarządu Terra Casa S.A. podczas uroczystej gali wręczenia nagrody w Hotelu Qubus w Krakowie.

Orzeł Wprost to prestiżowa nagroda, przyznawana przez tygodnik Wprost oraz Bisnode pod patronatem Ministra Inwestycji i Rozwoju RP i KOWR. Tegoroczna Gala w województwie Małopolskim odbyła się w ramach III edycji projektu Orły Wprost, które wręczane są najlepszym firmom w regionie od 2016 roku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy