Terra Casa S.A. logo

Terra Casa S.A.

Warszawa, ul. Siedmiogrodzka 5 lok.2
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Terra Casa S.A. jest inwestorem i deweloperem działającym od 20 lat na rynku nieruchomości. Spółka wchodzi w skład Grupy Kapitałowej TC Forum. Terra Casa realizuje nowoczesne wielofunkcyjne i mieszkaniowe przedsięwzięcia deweloperskie z zakresu zrównoważonego rozwoju. Spółka posiada swoje oddziały w Warszawie i Krakowie. Wybieramy projekty znajdujące się w unikalnych lokalizacjach lub w centrach miast. Często pozyskujemy tereny o skomplikowanych uwarunkowaniach prawnych i planistycznych. Przygotowujemy projekty do realizacji dopasowując je odpowiednio do otoczenia i warunków rynkowych oraz wzbogacając o trwałe wartości dodane. Pracujemy tak, aby każdy projekt był naszą wizytówką oraz wyróżniał się architekturą, funkcjonalnością oraz wysoką jakością w każdym detalu. Sukces naszych projektów wynika z dopasowania ich do otaczającej przestrzeni z jednoczesnym zachowaniem indywidualizmu i stylu. W procesie deweloperskim dbamy o atrakcyjny wygląd bryły, wysoki standard wykończenia, bezpieczeństwo i funkcjonalność wnętrz tak, aby zapewnić naszym mieszkańcom i użytkownikom atrakcyjne miejsce do życia i pracy. Tworzymy dodatkową wartość, którą bardzo cenią sobie nasi klienci. Terra Casa implementuje w swoich strukturach międzynarodowe wzorce i doświadczenia. Dzięki współpracy z bankami, funduszami i instytucjami finansującymi o globalnym zasięgu, efektywnie pozyskujemy finansowanie realizowanych projektów. W relacjach z naszymi klientami stosujemy najwyższe standardy obsługi. Terra Casa to zespół profesjonalistów z udokumentowanym międzynarodowym doświadczeniem, którzy zarządzają realizacją projektów. Skupiamy się na osiąganiu celów dzięki pracy zespołowej, nawykom skutecznego działania i w oparciu o grupy menedżerskie składające się z wykwalifikowanych osób o uzupełniających się kompetencjach. Dzięki temu tam, gdzie inni widzą problemy, my znajdujemy ich skuteczne rozwiązania. Najlepszym dowodem naszych umiejętności są nasze realizacje.

Posiadamy w sprzedaży 28 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Art Deco Marymont
  4 kw. 2024
  Art Deco Marymont jest trzecim z projektów w stylu art déco realizowanym przez Terra Casa S.A. w Warszawie. Ten kameralny, składający z się z 34 apartamentów budynek, powstaje przy ulicy Podleśnej, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasku Bielańskiego. Spokojna okolica prestiżowej dzielnicy Marymont, wyróżnia się bogactwem terenów zielonych i oszczędną zabudową. Dzięki bliskości ważnych węzłów komunikacyjnych łatwo stąd dostać się zarówno do centrum miasta, jak również na główne trasy wylotowe Warszawy.Klasyczna elegancja stylu art déco wyróżniająca bryłę budynku, znajdzie swoje odzwierciedlenie również we wnętrzach części wspólnych. Lobby, korytarze i klatki schodowe wykończone z dbałością o najmniejsze detale stanowić będą wizytówkę Art Deco Marymont.Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną 42 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz prywatna minisiłownia. Jednym z wielu zaprojektowanych udogodnień codziennego życia lokatorów będzie system handsfree umożliwiający poruszanie się po częściach wspólnych bez konieczności używania klucza. Znajdą się tu także specjalne skrzynki pocztowe do zdalnego odbierania przesyłek kurierskich oraz stacja obsługi rowerów.Art Deco Marymont będzie budynkiem energooszczędnym. Prąd niezbędny do eksploatacji części wspólnych będzie produkowany przez własny system fotowoltaiczny, a oświetlenie zostanie zrealizowane wyłącznie z wykorzystaniem energooszczędnych źródeł LED. Warto także wspomnieć o systemie odzyskiwania wody deszczowej na potrzeby podlewania roślin na terenach przynależnych do budynku.

  Art Deco Marymont

  od 19 400 zł/m2
  ul. Podleśna , Marymont Kaskada, Bielany, Warszawa(6.7 km od centrum)
  Terra Casa S.A.

Zakończyliśmy sprzedaż 13 inwestycji

Kontakt

Terra Casa S.A. logo
Terra Casa S.A.
Warszawa, ul. Siedmiogrodzka 5 lok.2
Strona internetowa dewelopera

Terra Casa S.A. - wiadomości

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: