małopolskie

Informacja na temat woj. małopolskiego

Aktualnie w woj. małopolskim dostępnych jest 7 381 ofert w 228 inwestycjach

małopolskie

Województwo Małopolskie obecny kształt posiada od 1999 roku. Zajmuje teren o powierzchni 15 182 kilometrów kwadratowych i zajmuje dwunaste miejsce pod względem wielkości województw w kraju. Zamieszkuje je duża liczba osób, co daje Małopolsce czwarte miejsce pod względem liczby mieszkańców. Województwo, jako posiada w swoim herbie białego orła w koronie, z głową zwróconą w prawą stronę, na czerwonym tle i jest jedynym depozytariuszem tego symbolu.

Informacja o lokalizacji

Województwo zajmuje trzecie miejsce pod względem ilości studentów. W Krakowie mieści się najstarsza, a zarazem jedna z najlepszych polskich szkół wyższych - Uniwersytet Jagielloński. Do ważniejszych małopolskich uczelni należą: Uniwersytet Jagielloński, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie im. Stanisława Staszica, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki, Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie oraz Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie im. Komisji Edukacji Narodowej.

Oferta mieszkaniowa

Poszukujący nowych nieruchomości w woj. małopolskim mogą wybierać z pośród 228 inwestycji mieszkaniowych w których łącznie deweloperzy mają w sprzedaży 7 025 mieszkań i 240 domów jednorodzinnych. Ceny nowych lokali dostępnych w woj. małopolskim wahają się od 3 097 do 54 984 zł za metr kwadratowy. W ostatnim czasie w 20 nieruchomościach zostały obniżone ceny oraz aktualnie obowiązuje 13 ofert promocyjnych. W woj. małopolskim mamy także 3 mieszkania w ofercie last minute oraz 1 ofertę w przedsprzedaży. W najbliższym czasie w 4 inwestycjach mieszkaniowych odbędą się dni otwarte.

Zobacz inwestycje w woj. małopolskim

Inwestycje polecane

Wiadomości na temat woj. małopolskiego

Ruszyła sprzedaż mieszkań w trzecim etapie osiedla Park Leśny Bronowice

,

Ruszyła sprzedaż mieszkań w trzecim etapie osiedla Park Leśny Bronowice

Spółka Quelle Locum rozpoczęła sprzedaż mieszkań w ramach trzeciego etapu inwestycji Park Leśny Bronowice.

Najem krótko i długoterminowy – podobieństwa i różnice

,

Najem krótko i długoterminowy – podobieństwa i różnice

Najem krótko i długoterminowy - czym różnią się od siebie oba sposoby inwestycji w nieruchomości? Czytaj!

Wynajem krótkoterminowy

,

Wynajem krótkoterminowy

Wynajem krótkoterminowy zyskuje na popularności. Dla kogo to dobre rozwiązanie i na jakie zyski można liczyć?

Cele dewelopera Archicom na 2019 rok

,

Cele dewelopera Archicom na 2019 rok

Grupa Archicom planuje osiągnąć w 2019 r. wynik sprzedaży na poziomie 1300-1600 mieszkań i przekazać swoim klientom 1500-1600 lokali.

Deweloperzy polubili „ścianę wschodnią”?

,

Deweloperzy polubili „ścianę wschodnią”?

Oferta deweloperów w niemal 70% mieści się w 6 największych polskich miastach. Najnowsze dane pokazują jednak, że coraz większą popularność zyskuje ściana wschodnia.