Emaus Garden

Mieszkania na sprzedaż ul. Borowego, oferowane bezpośrednio przez Grupa Matejek

Kraków, Zwierzyniec, ul. Borowego
Emaus Garden

12 zdjęć

Emaus Garden
Emaus Garden
Emaus Garden
Emaus Garden

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Emaus Garden dostępnych jest 115 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych
 • pompa ciepła

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

Słoneczne apartamenty nad Rudawą, zieleń i cisza – a to wszystko zaledwie 3 km od Starego Miasta.

Emaus Garden to osiedle stworzone z myślą o mieszkańcach, którzy cenią sobie aktywny styl życia i bliskość natury, a po intensywnym dniu pracy szukają spokoju i wytchnienia. Nasze apartamenty znajdują się pomiędzy ulicami Emaus i Borowego, pośród willowej zabudowy dzielnicy Wola Justowska. Widok na rzekę, zieleń otaczającą budynki oraz okolica sprzyjająca relaksowi na świeżym powietrzu sprawiają, że Emaus Garden to idealna przestrzeń do życia.

Do Emaus Garden dojeżdżamy spokojną uliczką. Budynki zostały rozmieszczone na planie osiedla tak, by mieli Państwo jak najwięcej swobody i przestrzeni wokół siebie. Każdy z siedmiu budynków otoczony jest zielenią: przydomowymi ogrodami, trawnikami, rabatami krzewów i drzew. We wschodniej części osiedla, na największej zielonej przestrzeni zaprojektowaliśmy ogród dla mieszkańców, bezpieczny plac zabaw dla dzieci oraz altankę, w której latem można odpoczywać w cieniu.

Trzy budynki najbardziej oddalone od wjazdu na osiedle stoją najbliżej rzeki Rudawy. Na osiedlu znajdują się stojaki na rowery oraz stanowiska do ładowania pojazdów elektrycznych.

Inwestycja Emaus Garden znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Borowego (3.9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Grupa Matejek.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 125 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Emaus Garden w sprzedaży jest 115 nowych mieszkań o powierzchni od 35 do 122 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni 35 m2 (2 mieszkania)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 40 do 122 m2 (34 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 55 do 72 m2 (54 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 79 do 117 m2 (19 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 91 do 104 m2 (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Matejek przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w hali garażowej pod budynkiem numer 3 – ilość komórek 7, w hali garażowej pod budynkiem numer 4 – ilość komórek 20, w hali garażowej pod budynkiem numer 5 – ilość komórek 20.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 125 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada: w hali garażowej pod budynkiem numer 3 – ilość komórek 7, w hali garażowej pod budynkiem numer 4 – ilość komórek 20, w hali garażowej pod budynkiem numer 5 – ilość komórek 20
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 115 mieszkań w tym 115 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:
od 35 do 122 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Emaus Garden znajduje się tuż nad brzegiem rudawy, pomiędzy ulicami Emaus oraz Borowego w willowej dzielnicy Wola Justowska w Krakowie. To oaza ciszy, zieleni i spokoju położona w sercu Krakowa – zaledwie 3 kilometry od Rynku, niespełna kilometr od Krakowskich Błoń, Kopca Kościuszki oraz Lasku Wolskiego. Jest dobrze skomunikowana z centrum miasta, gwarantuje również szybki dojazd do autostrady i lotniska.

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Emaus Garden?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Emaus Garden mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Emaus Garden znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Strzelnica.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Emaus Garden znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Emaus Garden znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 76 im. Św.Jadwigi Królowej Polski w Krakowie w odległości 200 m, Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa Montessori w Krakowie w odległości 350 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Emaus Garden w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.10.2021
Data aktualizacji: 31.05.2022
Grupa Matejek logo

Grupa Matejek

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Jerozolimska 2/ LU 1, 30-555 Kraków

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: