Emaus Garden

Mieszkania na sprzedaż ul. Borowego, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Matejek

Kraków, Zwierzyniec, ul. Borowego

Ceny od: 16 100 zł/m2
Emaus Garden

16 zdjęć

Emaus Garden
Emaus Garden
Emaus Garden
Emaus Garden

Termin oddania

4 kw. 2023

Powierzchnie

45 - 117/m2

Przedział pokoi

2 - 5

Kondygnacje

3 - 4

Budynki

7

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Kraków Bronowice - 1890 m

Przystanek Tramwajowy - 1010 m

Przystanek Autobusowy - 350 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

8 placówek medycznych, 7 placówek edukacyjnych, 7 kawiarni i restauracji, 14 sklepów, 15 obiektów sportowych, 2 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom
  • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych
  • pompa ciepła

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 125 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon

Komórki lokatorskie:

posiada: w hali garażowej pod budynkiem numer 3 – ilość komórek 7, w hali garażowej pod budynkiem numer 4 – ilość komórek 20, w hali garażowej pod budynkiem numer 5 – ilość komórek 20

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 54 mieszkania w tym 54 lokale typu apartament

Powierzchnie mieszkań:

od 45 do 117 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

  • koszt metra kwadratowego wynosi od 16 100 do 22 100 zł

Opis płatności:

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Emaus Garden znajduje się 11 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Słoneczne apartamenty nad Rudawą, zieleń i cisza – a to wszystko zaledwie 3 km od Starego Miasta.

Emaus Garden to osiedle stworzone z myślą o mieszkańcach, którzy cenią sobie aktywny styl życia i bliskość natury, a po intensywnym dniu pracy szukają spokoju i wytchnienia. Nasze apartamenty znajdują się pomiędzy ulicami Emaus i Borowego, pośród willowej zabudowy dzielnicy Wola Justowska. Widok na rzekę, zieleń otaczającą budynki oraz okolica sprzyjająca relaksowi na świeżym powietrzu sprawiają, że Emaus Garden to idealna przestrzeń do życia.

Do Emaus Garden dojeżdżamy spokojną uliczką. Budynki zostały rozmieszczone na planie osiedla tak, by mieli Państwo jak najwięcej swobody i przestrzeni wokół siebie. Każdy z siedmiu budynków otoczony jest zielenią: przydomowymi ogrodami, trawnikami, rabatami krzewów i drzew. We wschodniej części osiedla, na największej zielonej przestrzeni zaprojektowaliśmy ogród dla mieszkańców, bezpieczny plac zabaw dla dzieci oraz altankę, w której latem można odpoczywać w cieniu.

Trzy budynki najbardziej oddalone od wjazdu na osiedle stoją najbliżej rzeki Rudawy. Na osiedlu znajdują się stojaki na rowery oraz stanowiska do ładowania pojazdów elektrycznych.

Inwestycja Emaus Garden znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Borowego (3.9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Grupa Matejek.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 125 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Emaus Garden w sprzedaży są 54 nowe mieszkania o powierzchni od 45 do 117 metrów kwadratowych , w cenie od 16 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Matejek przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w hali garażowej pod budynkiem numer 3 – ilość komórek 7, w hali garażowej pod budynkiem numer 4 – ilość komórek 20, w hali garażowej pod budynkiem numer 5 – ilość komórek 20.

Lokalizacja inwestycji

Emaus Garden znajduje się tuż nad brzegiem rudawy, pomiędzy ulicami Emaus oraz Borowego w willowej dzielnicy Wola Justowska w Krakowie.

To oaza ciszy, zieleni i spokoju położona w sercu Krakowa – zaledwie 3 kilometry od Rynku, niespełna kilometr od Krakowskich Błoń, Kopca Kościuszki oraz Lasku Wolskiego. Jest dobrze skomunikowana z centrum miasta, gwarantuje również szybki dojazd do autostrady i lotniska.

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Emaus Garden?

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Emaus Garden mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1890 metrów od inwestycji Emaus Garden znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Bronowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Emaus Garden znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Emaus Garden znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: SWFiS AGH w odległości 760 m, Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa Montessori w odległości 800 m, SWFiS UJ w odległości 820 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Emaus Garden jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika Genesis w odległości 370 m, Gabinet stomatologiczny - Kalukin w odległości 390 m, Szpital ortopedyczny "Ortopedicum" w odległości 690 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Emaus Garden składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 540 m znajduje się Lewiatan, w odległości 550 m znajduje się Żabka, w odległości 650 m znajduje się O!.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Emaus Garden w odległości 630 m znajduje się Korty tenisowe, w odległości 680 m znajduje się Wola Sport Paradise, w odległości 770 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.10.2021
Data aktualizacji: 07.11.2023
Grupa Matejek logo

Grupa Matejek

Adres biura sprzedaży:

ul. Jerozolimska 2/ LU 1, 30-555 Kraków

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: