GRUPA LANDESKRONE logo

GRUPA LANDESKRONE

Warszawa, ul. Kazimierzowska 81/1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Właścicielami Grupy Landeskrone są Dominika Kulczyk-Lubomirska i Jan Lubomirski

Lanckoroński. Obydwoje posiadają duże doświadczenie na rynku developerskim, od wielu lat pracują w branży, rozwijając kolejne projekty. Owocem ich prac jest przebudowa i rewitalizacja wielu zabytkowych obiektów.

Landeskrone to grupa kapitałowa odnosząca sukcesy w branży nieruchomości. Unikalne połączenie tradycji z nowoczesnością to klucz do jej dynamicznego rozwoju. Firmy bazują i jednocześnie bawią się historią, świeżo ją pokazują, adaptują, nadają nowy blask starym budynkom. Głównym celem grupy jest budowa nowych i przebudowa istniejących obiektów mieszkalnych i usługowych przeznaczonych dla najbardziej wymagających klientów w największych miastach Polski – Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Łodzi. Spółki zajmują się kompleksowo pracami developerskimi w posiadanych obiektach, obejmującymi całość procesu zmian: od zakupu nieruchomości, przez jej przebudowę i wykończenie, aż po sprzedaż w pełni wyposażonych apartamentów lub wynajem powierzchni biurowych i usługowych. Specyficzną cechą obiektów spółek jest ich wysoka energooszczędność oraz szerokie zastosowanie zielonych technologii.

Obiekty tworzone przez Grupę cechują się oryginalnością formy i zdobnictwa, dzięki czemu ich wnętrza tworzą niepowtarzalny klimat. Budynki zabytkowe, dzięki kompleksowej przebudowie oraz dostosowaniu do dzisiejszych potrzeb zyskują nowe oblicza. Stają się w pełni funkcjonalnymi centrami biurowymi i obiektami mieszkalnymi, które zachwycają dziewiętnastowiecznym i dwudziestowiecznym wystrojem połączonym ze współczesnym wyposażeniem. Uroku obiektom dodają otaczające je obszerne tereny zielone. Koszty eksploatacyjne są minimalizowane poprzez zastosowanie najnowszych technologii ekologicznych, takich jak baterie słoneczne, systemy odzyskiwania i wykorzystania wody deszczowej, systemy dociepleń ścian, nowoczesne okna.

Oferta Grupy Landeskrone kierowana jest do osób ceniących elegancję w najlepszym wydaniu oraz do tych, dla których ważna jest wygoda i funkcjonalność użytkowanych wnętrz.

Obecnie Grupa realizuje kilka inwestycji zlokalizowanych w centrach największych miast Polski – Warszawy, Łodzi, Gdańska oraz Poznania. Kolejnym krokiem w rozwoju spółek jest budowa dwóch hoteli w centrum Krakowa – najpopularniejszego miasta wśród zagranicznych turystów.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

GRUPA LANDESKRONE logo
GRUPA LANDESKRONE
Warszawa, ul. Kazimierzowska 81/1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: