Nowa Siewna etap III

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Siewna, oferowane bezpośrednio przez

Super Krak S.A.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Siewna 2

Ceny od: 11 340 zł/m2
Nowa Siewna etap III

3 zdjęcia

Nowa Siewna etap III
Nowa Siewna etap III
Nowa Siewna etap III
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

41 - 85/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

5 - 6

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Kraków Olsza - 1635 m

Przystanek Tramwajowy - 2005 m

Przystanek Autobusowy - 273 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

11 placówek medycznych, 29 placówek edukacyjnych, 16 kawiarni i restauracji, 44 sklepy, 47 obiektów sportowych, 33 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 61 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (45 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (19 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 33 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 41 do 85 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 529 245 do 978 231 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 11 340 do 14 580 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

NOWA SIEWNA etap III to kolejna inwestycja dewelopera Super Krak S.A. w północnej części Krakowa (Górka Narodowa), w obszarze objętym miejskim planem rozwoju komunikacji (linia szybkiego tramwaju). Inwestycja przewiduje budowę dwóch zupełnie innych budynków (nr 4 i 5) pod względem kubatury i funkcjonalności w porównaniu z realizacjami w ramach etapów I, II i IV. Obejmuje łącznie 61 lokali mieszkalnych (budynek nr 4 – 52 lokale, budynek nr 5 – 9 lokali) 2, 3 i 4-pokojowych od 37 do 86 m2. Duża przestronność i przemyślane, funkcjonalne układy umożliwiają elastyczną aranżację pomieszczeń. To miejsce dla tych, którzy lubią żyć w centrum miejskiego życia, cenią sobie sprawną komunikację, szybki dojazd do ważnych punktów Krakowa oraz bliskość infrastruktury usługowej, takiej jak sklepy, placówki zdrowia, przedszkola, restauracje czy place zabaw. Doskonałe skomunikowanie z miastem dopełnia wysoki standard przestrzenny, właściwe nasłonecznienie pomieszczeń i skuteczna izolacja akustyczna całego osiedla, aby wszyscy, którzy po codziennych aktywnościach chcą odetchnąć od miejskiego zgiełku, mogli spokojnie odpocząć w zaciszu swojego mieszkania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Inwestycja Nowa Siewna etap III znajduje się na Prądniku Białym, ul. Siewna 2 (3.4 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Super Krak S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 61 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowa Siewna etap III w sprzedaży są 33 nowe mieszkania o powierzchni od 41 do 85 metrów kwadratowych , w cenie od 11 340 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Super Krak S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (45 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (19 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Jednym z największych atutów inwestycji Nowa Siewna jest jej okolica. Nieruchomość zlokalizowana jest w północnej części Krakowa, w obrębie Krowodrzy. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się autobusowa komunikacja miejska. W przyszłości usprawnieniem komunikacji miejskiej ma być linia tramwajowa. Ważnym udogodnieniem jest również bliskość do różnorodnych obiektów komercyjnych. Sklepy, restauracje, kawiarnie, kino, park wodny – to wszystko i wiele więcej czeka na Ciebie w pobliskiej okolicy. W Nowej Siewnej łączymy spokojną okolicę z dogodnym dostępem do wszystkiego, co potrzebujesz.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Siewna etap III?

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Siewna etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1635 metrów od inwestycji Nowa Siewna etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Olsza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowa Siewna etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Siewna etap III znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Samorządowy nr 30 w odległości 400 m, przedszkole w odległości 413 m, Samorządowe Przedszkole nr 178 w odległości 471 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowa Siewna etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Leczenia Zeza w odległości 270 m, Fizjoter Rehabilitacja i Osteopatia Prądnik w odległości 555 m, Agmadent w odległości 610 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Siewna etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 145 m znajduje się Biedronka, w odległości 274 m znajduje się Sklep Spożywczy "Michał", w odległości 323 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Siewna etap III w odległości 390 m znajduje się Gymspace, w odległości 461 m znajduje się Squash4You Północ, w odległości 515 m znajduje się Hala sportowa KS Prądniczanka.

Data publikacji: 23.11.2023
Data aktualizacji: 26.02.2024
Super Krak S.A. logo

Super Krak S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Bociana 6, 31-231 Kraków

Oferty, które mogą Cię zainteresowaćx

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: