Łepkowskiego 11

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Józefa Łepkowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Wawel Service

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Józefa Łepkowskiego 11

Ceny od: 15 700 zł/m2
Łepkowskiego 11Łepkowskiego 11

13 zdjęć

Łepkowskiego 11
Łepkowskiego 11
Łepkowskiego 11
Łepkowskiego 11
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2026

Powierzchnie

42 - 71/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

6

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Kraków Olsza - 1388 m

Przystanek Tramwajowy - 1944 m

Przystanek Autobusowy - 138 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

16 placówek medycznych, 33 placówki edukacyjne, 22 kawiarnie i restauracje, 47 sklepów, 47 obiektów sportowych, 30 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2026 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 43 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (9)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (49 miejsc) : platformy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 42 do 71 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 680 688 do 1 173 975 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 15 700 do 16 500 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

kontakt telefoniczny

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Łepkowskiego 11 logo

Projekt ponadczasowy

Realizując poszczególne inwestycje na terenie Krakowa, dokładamy wszelkich starań, by były one syntezą niezrównanej tradycji tego miasta z technologicznymi nowinkami, które mają bezpośredni wpływ na wysoki standard życia jej przyszłych mieszkańców.

Nie inaczej było w przypadku inwestycji Łepkowskiego 11. To kameralny budynek, wkomponowany w przestrzeń Prądnika Czerwonego – jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Krakowa. Znakomicie odnajdą się tu osoby poszukujące swojej prywatnej strefy komfortu w mieście.

Ujmujący elegancją design inwestycji, zainspirowany początkowym okresem stylu modernistycznego spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Modernizm jest stylem ponadczasowym i uniwersalnym a powrót do tego wybitnego nurtu architektonicznego, czyni Inwestycję Łepkowskiego 11, jedną z najbardziej modnych propozycji na deweloperskiej mapie współczesnego Krakowa. Spokój i bezpieczeństwo okolicy czyni Inwestycję Łepkowskiego 11 doskonałym miejscem zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla dojrzałych osób, oczekujących na co dzień wysokiego komfortu.

Doskonały balans funkcjonalności i wygody

W Inwestycji Łepkowskiego 11 znalazło się 44 ustawnych i przestronnych mieszkań o metrażu od 30 do 80 m². Do każdego z apartamentów przewidziano dodatkową powierzchnię zewnętrzną, czyli balkon lub taras, a w części mieszkań na najniższej kondygnacji nawet ogródek. Najwyższe piętra natomiast stanowią strefę dla luksusowych, wielometrażowych apartamentów, które są naszą odpowiedzią na oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Wszystkie przestrzenie tworzą doskonałe połączenie względów estetycznych i praktycznych, gdzie nie ma przypadków. Budynek urzekający prostotą i lekkością formy jest esencją designu, a współgranie światła i brył kreuje harmonijną atmosferę w jego wnętrzach.

Komfort zmotoryzowanym Mieszkańcom bez wątpienia zapewni garaż podziemny – do każdego apartamentu przewidziana jest oferujemy możliwość zakupu w nim miejsca postojowego.

Na parterze budynku przewidziano przestrzeń dla lokalu użytkowego, a wszelkie części wspólne wykończone będą najwyższą jakością materiałów budowlanych, podwyższając tym samym standard inwestycji.

Inwestycja Łepkowskiego 11 znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Józefa Łepkowskiego 11 (3.2 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Grupa Wawel Service.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 43 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Łepkowskiego 11 w sprzedaży jest 9 nowych mieszkań o powierzchni od 42 do 71 metrów kwadratowych , w cenie od 15 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Wawel Service przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (49 miejsc)

W inwestycji znajduje się 9 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Łepkowskiego 11?

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Łepkowskiego 11 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1388 metrów od inwestycji Łepkowskiego 11 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Olsza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Łepkowskiego 11 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Łepkowskiego 11 znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Żłobek Samorządowy nr 30 w odległości 140 m, przedszkole w odległości 147 m, Samorządowe Przedszkole nr 178 w odległości 205 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Łepkowskiego 11 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Agmadent w odległości 410 m, Dento w odległości 444 m, Centrum Leczenia Zeza w odległości 461 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Łepkowskiego 11 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 147 m znajduje się Biedronka, w odległości 184 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 196 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Łepkowskiego 11 w odległości 199 m znajduje się Hala sportowa KS Prądniczanka, w odległości 242 m znajduje się boisko / kort, w odległości 303 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 06.03.2024
Data aktualizacji: 15.04.2024
Łepkowskiego 11 logo

Adres biura sprzedaży:

Plac Na Groblach 21 Kraków

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: