Krygowskiego III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Krygowskiego, oferowane bezpośrednio przez Wawel Service Sp. z o.o.

Kraków, Swoszowice, ul. Krygowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 4956 ofert w najbliższej okolicy!

Krygowskiego III

4 zdjęcia

Krygowskiego III
Krygowskiego III
Krygowskiego III
Krygowskiego III

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Spokojna i malownicza okolica, z dala od miejskiego zgiełku z doskonałym dojazdem do centrum - tak jednym zdaniem można opisać ulicę Krygowskiego. Trzeci etap tej niezwykle popularnej inwestycji przy ulicy Krygowskiego właśnie, już niedługo pojawi się na mapie krakowskiego Podgórza.

Niezwykle kameralne osiedle o niskiej zabudowie, łączące ponadczasową formę architektoniczną z jasnymi kolorami elewacji oraz licznymi przeszkleniami idealnie wpisuje się w charakter okolicy. Sama okolica jest jednym z największych atutów. Cicho, spokojnie, niezwykle urokliwie, a przy tym bardzo blisko centrum miasta i świetnie z nim skomunikowana. Przystanek autobusowy znajduje się w bardzo bliskim sąsiedztwie inwestycji (linie: 151, 178, 201, 233, 244). Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich etapów, atutem tego są mieszkania w wysokim standardzie, z możliwością bardzo elastycznej aranżacji. Pozwoli to przyszłym mieszkańcom na maksymalne wykorzystanie przestrzeni i indywidualne dopasowanie jej do swoich potrzeb.

Zadbaliśmy także o podziemne garaże i naziemne miejsca postojowe, a do każdego mieszkania zaplanowaliśmy balkon lub wygospodarowany ogródek. Osoby preferujące aktywny wypoczynek, z pewnością docenią znajdujący się w pobliżu, ponad 10-cio hektarowy Park Maćka i Doroty. Wszystko to czyni z tej inwestycji doskonałą propozycję dla rodzin z dziećmi, a także osób ceniących sobie spokój i ciszę.

Inwestycja Krygowskiego III znajduje się w Swoszowicach , ul. Krygowskiego (7.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Wawel Service Sp. z o.o.

Inwestycja Krygowskiego III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Krygowskiego III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wawel Service Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, TV kablowa, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Swoszowice, czyli dzielnica X Krakowa, zajmują obszar 2560,40 ha i znajdują się w południowej części miasta. Liczba ich mieszkańców wynosi 25 608 osób. Ta część Krakowa została włączona do miasta dopiero w 1973r., jako 8 wsi stanowiących fragment dzielnicy Podgórze. Swoszowice mogą pochwalić się bardzo przytulnym krajobrazem architektonicznym, w którym przeważają domy jednorodzinne. Okolica należy do bardzo spokojnych, a swoim mieszkańcom zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Funkcjonuje tu łącznie 5 szkół i 3 przedszkola. Dla rozwoju kulturalnego mieszkańców znaczenie mają 4 kluby kultury i 3 filie biblioteki, a o zdrowie żyjących tu osób dbają lekarze z pobliskiego centrum medycznego i niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej. Jednym z ważniejszych punktów na mapie dzielnicy jest Uzdrowisko Swoszowice, w którym prowadzi się różnego typu hydroterapię. Choć ten rejon Krakowa jest oddalony od typowego zgiełku miasta, to jednak ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum, a także z okolicznymi miejscowościami. Biegną tędy trasy europejskie E40 i E77 oraz droga krajowa 7. Regularnie kursują tędy także linie autobusów miejskich i tramwajów.

Komunikacja

Przez dzielnicę przebiega trasa europejska E40, której część stanowi wbiegająca od zachodniej strony droga krajowa nr 7. Od południa do Swoszowic wchodzi natomiast trasa europejska E77. Niedaleko wschodniej granicy biegnie też droga krajowa nr 94. Uzupełnieniem rozbudowanej infrastruktury drogowej są regularne kursy linii tramwajów i autobusów miejskich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Krygowskiego III?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Krygowskiego III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Krygowskiego III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kliny Zacisze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Krygowskiego III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Krygowskiego III znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne TUPTUSIOWO w odległości 180 m, Niepubliczne Przedszkole Kropelka II w odległości 260 m, Publiczne Przedszkole "Stokrotki" nr 1 w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Krygowskiego III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Pracownia analityczna dzieci i dorosłych - punkt pobrań w odległości 180 m, Centrum Medyczne 4M w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Krygowskiego III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Gruszka & Pietruszka, w odległości 340 m znajduje się Leviatan, w odległości 360 m znajduje się Avita.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Krygowskiego III w odległości 410 m znajduje się Orlik, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.09.2018
Data aktualizacji: 10.02.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: