Klonowica

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWawel Service Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 469 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Nowa Bonarka
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Sebastiana Klonowica (5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 000/m2
  Apartamenty Nowa Bonarka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 56 - 68 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 2 oferty
  Wawel Service Sp. z o.o.
 • Mochnackiego 40. Dom przy Bonarce(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Mochnackiego 40 (4.7 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 928/m2
  Mochnackiego 40. Dom przy Bonarce
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 70 m2
  Liczba pokoi: 4
  Moon Office
 • Lokum Vista(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Walerego Sławka (4.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 998 brutto/m2
  Lokum Vista
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 164
  Powierzchnia: 35 - 89 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 70 ofert
  Lokum Deweloper

Opis Inwestycji

Inwestycja KLONOWICA to nowoczesny i funkcjonalny budynek wielorodzinny o wysokości  sześciu kondygnacji. Na projekt składa się 180 mieszkań o różnych powierzchniach i układach, z których każde posiada własny balkon lub loggię. Większość oferty stanowią mieszkania dwupokojowe, choć nie zabraknie też lokali dla klientów, którzy potrzebują więcej przestrzeni.Układ architektoniczny KLONOWICA wykorzystuje sprawdzone i lubiane rozwiązanie, jakim jest wspólna przestrzeń wewnętrzna, nazywana dziedzińcem. To idealne miejsce do spotkań sąsiedzkich czy zabaw dla dzieci. Dodatkowo, obiekt posiadać będzie własny układ komunikacyjny oraz miejsca postojowe w wielostanowiskowym garażu podziemnym.Na parterze znajdują się lokale handlowe, duże witryny skierowane na główną ulicę Klonowica. Obok lokali jest przewidziany parking dla potencjalnych klientów. Przeznaczenie lokali: handlowo-usługowe, biurowe,medyczne. Ceny lokali handlowo-usługowych podane są bez uwzględnienia podatku Vat.Klonowica to inwestycja zlokalizowana przy ul. Sebastiana Klonowica na Woli Duchackiej,w odległości ok. 800 metrów od centrum handlowego Bonarka. Niezliczona ilość sklepów (Auchan), butików i restauracji umożliwi mieszkańcom osiedla szybkie i codzienne zakupy. Sąsiedztwo marketów budowlanych, takich jak Leroy Merlin czy Castorama pomoże w wykończeniu, wyposażeniu mieszkania i przeprowadzce.Najbliższe otoczenie KLONOWICA to pagórkowaty obszar usytuowany pomiędzy miejskimi arteriami komunikacyjnymi, takimi jak ulica Turowicza, Kamieńskiego, Witosa i Nowosądecka. Takie położenie pozwoli mieszkańcom osiedla na szybkie dotarcie do niemal każdego miejscaw Krakowie, zarówno transportem własnym, jak komunikacją miejską (autobusy linii: 107, 164, 179, 184 i 610).W pobliżu inwestycji znajduje się przedszkole, trzy szkoły podstawowe, gimnazjum oraz szkoła zawodowa. Nie brakuje też licznych atrakcji dla miłośników przyrody, wśród których warto wymienić słynny Rezerwat Przyrody Nieożywionej Bonarka oraz kopiec Krakusa. Oba te miejsca urzekają swym pięknem o każdej porze roku.Wizualizacja inwestycji:http://www.wirtualnydom.com/WD/KlonowicaWebPlayer.html

Inwestycja Klonowica znajduje się na Podgórzu Duchackim, Ul. Sebastiana Klonowica (5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Wawel Service Sp. z o.o..

Inwestycja Klonowica została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 184 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Klonowica pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wawel Service Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 184 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Klonowica

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Klonowica mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 10 metrów od inwestycji Klonowica znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wola Duchacka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Klonowica znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne RADOŚĆ w odległości 20 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego "OpenMedis Centrum Szkoleń i Fizjoterapii" w odległości 150 m, First Step - Niepubliczne Przedszkole Językowe w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Klonowica składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 450 m znajduje się Żabka, w odległości 490 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Klonowica w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie