Lokum Vista etap IIIb

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Walerego Sławka, oferowane bezpośrednio przez

Lokum Deweloper

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Walerego Sławka

Lokum Vista etap IIIbLokum Vista etap IIIb

5 zdjęć

Lokum Vista etap IIIb
Lokum Vista etap IIIb
Lokum Vista etap IIIb
Lokum Vista etap IIIb
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

36 - 85/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

8

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Kraków Bonarka - 1187 m

Przystanek Tramwajowy - 1139 m

Przystanek Autobusowy - 34 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 16 placówek edukacyjnych, 12 kawiarni i restauracji, 11 sklepów, 23 obiekty sportowe, 10 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 131 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon

Komórki lokatorskie:

posiada (39): wielkość od 2 m2, do mieszkań 3-pokojowych Komórki lokatorskie w cenie 4 000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (78 miejsc) w cenie 49 000 zł
 • miejsca postojowe naziemne (18 miejsc) w cenie 34 000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 15 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 36 do 85 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

do ustalenia

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna, kaucja 10 000 zł

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Lokum Vista etap IIIb znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Lokum Vista to propozycja dla osób ceniących wygodę życia i wysoki standard. Nowoczesne osiedle powstaje w południowej części Krakowa, w wyjątkowej okolicy przy ul. Walerego Sławka, w sąsiedztwie Bonarka City Center. Bliskość centrum miasta pozwala korzystać ze wszystkich jego uroków. Położenie nieopodal zielonych terenów rekreacyjnych przynosi wytchnienie od zgiełku, pozwala się zrelaksować i cieszyć słoneczną stroną życia. Takie połączenie zalet lokalizacyjnych daje poczucie wolności i niezależności, jest gwarancją niezwykłego komfortu. Doskonałe położenie zapewnia harmonijny city - life balance – wygodę życia blisko centrum miasta.

Lokum Vista to stylowa inwestycja o nowoczesnym, europejskim charakterze. Ponadczasową elegancję połączoną z oryginalnym designem podkreśla harmonijna zabudowa prostych brył. Przyjazną estetykę architektury osiedla akcentują pastelowe i delikatne odcienie elewacji. Wyjątkową przestrzeń urozmaicają kompleksowo zaplanowane części wspólne, które umożliwiają mieszkańcom aktywny wypoczynek bez konieczności wychodzenia z osiedla. Na dziedzińcach znajdują się bezpieczne place zabaw, fontanny a także strefy fitness z przyrządami do ćwiczeń oraz ścieżkami do biegania. Całości dopełnia starannie zaprojektowana zieleń z niezwykłą roślinnością, wśród której znajdziemy m.in.: magnolie, milin amerykański, róże okrywowe czy rozplenice japońskie.

Inwestycja realizowana jest etapowo. Obecnie w ofercie dostępne są etapy: ukończony IIIa oraz IIIb, który zostanie oddany do użytku w III kwartale 2023 roku. Wśród mieszkań osiedla Lokum Vista znajduje się szereg komfortowych możliwości:

• kawalerki - doskonała propozycja dla osób kupujących mieszkanie pod wynajem,

• mieszkania 2- i 3-pokojowe - idealne zarówno dla osób poszukujących swojego pierwszego lokum, singli, jak i par,

• większe metraże, mieszkania 4-pokojowe są odpowiednie zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób dopiero planujących powiększenie rodziny.

Pełen zestaw niezawodnych rozwiązań projektowych zapewnia komfort użytkownikom osiedla. Większość mieszkań posiada przestronne balkony, a niektóre tarasy lub ogródki. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca w garażach podziemnych oraz parkingi naziemne. Osiedle jest monitorowane.

Etap IIIa – oddany do użytku

Etap IIIb – realizacja III Q 2023

Inwestycja Lokum Vista etap IIIb znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Walerego Sławka (4.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Lokum Deweloper.

Inwestycja Lokum Vista etap IIIb została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 131 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lokum Vista etap IIIb w sprzedaży jest 15 nowych mieszkań o powierzchni od 36 do 85 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Lokum Deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (78 miejsc) w cenie 49 000 zł
 • miejsca postojowe naziemne (18 miejsc) w cenie 34 000 zł

W inwestycji znajduje się 39 komórek lokatorskich wielkość od 2 m2, do mieszkań 3-pokojowych.

Lokalizacja inwestycji

Bliskość licznych obiektów biznesowych sprawia, że mieszkania z oferty Lokum Vista doskonale sprawdzają się jako zakup inwestycyjny. Niedaleko osiedla znajduje się zespoł budynków biurowych Bonarka for Business, w którym swoje siedziby mają m.in.: Lufthansa, VSoft, State Street, SolarWinds. Tak bogata infrastruktura biznesowa powoduje, że zakup mieszkania staje się bardzo atrakcyjną lokatą kapitału.

Położenie osiedla gwarantuje rewelacyjny dostęp do infrastruktury miejskiej, zaplecza handlowo – usługowego, opieki szkolnej i medycznej, a także do centrów i terenów rekreacyjnych. Inwestycja znajduje się w sąsiedztwie zajezdni autobusowej, w pobliżu zlokalizowane są przystanki autobusowe, zarówno linii dziennych, jak i nocnych, a dalej także tramwajowe. Nieopodal osiedla znajdują się główne węzły komunikacyjne, którymi łatwo dotrzeć można do pozostałych części Krakowa oraz poza miasto.

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lokum Vista etap IIIb?

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lokum Vista etap IIIb mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1187 metrów od inwestycji Lokum Vista etap IIIb znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Bonarka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lokum Vista etap IIIb znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum Vista etap IIIb znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej w odległości 282 m, szkoła w odległości 326 m, szkoła w odległości 336 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lokum Vista etap IIIb jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 672 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lokum Vista etap IIIb składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 18 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 286 m znajduje się Fizjo-strefa, rehabilitacja, masaż, terapia, ćwiczenia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum Vista etap IIIb w odległości 294 m znajduje się boisko / kort, w odległości 313 m znajduje się boisko / kort, w odległości 318 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 15.03.2022
Data aktualizacji: 09.04.2024
Lokum Deweloper logo

Lokum Deweloper

Adres biura sprzedaży:

ul. Pawia 18A, 31-154 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: