Lokum Vista etap IIIb

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Walerego Sławka, oferowane bezpośrednio przez Lokum Deweloper

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Walerego Sławka
Lokum Vista etap IIIb

5 zdjęć

Lokum Vista etap IIIb
Lokum Vista etap IIIb
Lokum Vista etap IIIb
Lokum Vista etap IIIb

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Lokum Vista etap IIIb dostępnych jest 101 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Opis Inwestycji

Lokum Vista to propozycja dla osób ceniących wygodę życia i wysoki standard. Nowoczesne osiedle powstaje w południowej części Krakowa, w wyjątkowej okolicy przy ul. Walerego Sławka, w sąsiedztwie Bonarka City Center. Bliskość centrum miasta pozwala korzystać ze wszystkich jego uroków. Położenie nieopodal zielonych terenów rekreacyjnych przynosi wytchnienie od zgiełku, pozwala się zrelaksować i cieszyć słoneczną stroną życia. Takie połączenie zalet lokalizacyjnych daje poczucie wolności i niezależności, jest gwarancją niezwykłego komfortu. Doskonałe położenie zapewnia harmonijny city - life balance – wygodę życia blisko centrum miasta.

Osiedle ze strefą fitness

Lokum Vista to stylowa inwestycja o nowoczesnym, europejskim charakterze. Ponadczasową elegancję połączoną z oryginalnym designem podkreśla harmonijna zabudowa prostych brył. Przyjazną estetykę architektury osiedla akcentują pastelowe i delikatne odcienie elewacji. Wyjątkową przestrzeń urozmaicają kompleksowo zaplanowane części wspólne, które umożliwiają mieszkańcom aktywny wypoczynek bez konieczności wychodzenia z osiedla. Na dziedzińcach znajdują się bezpieczne place zabaw, fontanny a także strefy fitness z przyrządami do ćwiczeń oraz ścieżkami do biegania. Całości dopełnia starannie zaprojektowana zieleń z niezwykłą roślinnością, wśród której znajdziemy m.in.: magnolie, milin amerykański, róże okrywowe czy rozplenice japońskie.

Lokum z widokiem na przyszłość

Inwestycja realizowana jest etapowo. Obecnie w ofercie dostępne są etapy IIIa oraz IIIb. Wśród mieszkań osiedla Lokum Vista znajduje się szereg komfortowych możliwości:

• kawalerki - doskonała propozycja dla osób kupujących mieszkanie pod wynajem,

• mieszkania 2- i 3-pokojowe - idealne zarówno dla osób poszukujących swojego pierwszego lokum, singli, jak i par,

• większe metraże, mieszkania 4-pokojowe są odpowiednie zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób dopiero planujących powiększenie rodziny.

Pełen zestaw niezawodnych rozwiązań projektowych zapewnia komfort użytkownikom osiedla. Większość mieszkań posiada przestronne balkony, a niektóre tarasy lub ogródki. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca w garażach podziemnych oraz parkingi naziemne. Osiedle jest monitorowane.

Bliskość licznych obiektów biznesowych sprawia, że mieszkania z oferty Lokum Vista doskonale sprawdzają się jako zakup inwestycyjny. Niedaleko osiedla znajduje się zespół budynków biurowych Bonarka for Business, w którym swoje siedziby mają m.in.: Lufthansa, VSoft, State Street, SolarWinds. Tak bogata infrastruktura biznesowa powoduje, że zakup mieszkania staje się bardzo atrakcyjną lokatą kapitału.

Inwestycja Lokum Vista etap IIIb znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Walerego Sławka (4.6 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Lokum Deweloper.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 131 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lokum Vista etap IIIb w sprzedaży jest 101 nowych mieszkań o powierzchni od 31 do 116 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni 31 m2 (5 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 37 do 50 m2 (52 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 51 do 65 m2 (20 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 69 do 116 m2 (24 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Lokum Deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (18 miejsc) w cenie 34 000 zł
 • miejsca postojowe podziemne (78 miejsc) w cenie 49 000 zł

W inwestycji znajduje się 39 komórek lokatorskich wielkość od 2 m2, do mieszkań 3-pokojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 131 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada (39): wielkość od 2 m2, do mieszkań 3-pokojowych Komórki lokatorskie w cenie 4 000 zł
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (18 miejsc) w cenie 34 000 zł.
 • miejsca postojowe podziemne (78 miejsc) w cenie 49 000 zł.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 101 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 31 do 116 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
do ustalenia.
Warunki rezerwacji:
umowa rezerwacyjna, kaucja 10 000 zł.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Lokum Vista etap IIIb znajduje się 57 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Twoje lokum w niezawodnej lokalizacji Położenie osiedla gwarantuje rewelacyjny dostęp do infrastruktury miejskiej, zaplecza handlowo – usługowego, opieki szkolnej i medycznej, a także do centrów i terenów rekreacyjnych. Inwestycja znajduje się w sąsiedztwie zajezdni autobusowej, w pobliżu zlokalizowane są przystanki autobusowe, zarówno linii dziennych, jak i nocnych, a dalej także tramwajowe. Nieopodal osiedla znajdują się główne węzły komunikacyjne, którymi łatwo dotrzeć można do pozostałych części Krakowa oraz poza miasto.

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lokum Vista etap IIIb?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lokum Vista etap IIIb mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Lokum Vista etap IIIb znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zajezdnia Wola Duchacka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lokum Vista etap IIIb znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum Vista etap IIIb znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Katolickie "Mali Artyści" w odległości 290 m, Niepubliczne Przedszkole "Chatka Niedźwiadka" w odległości 360 m, Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej w Krakowie w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lokum Vista etap IIIb składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum Vista etap IIIb w odległości 290 m znajduje się Fizjo-strefa Gabinet Fizjoterapii Małgorzata Latoń-Izdebska, w odległości 290 m znajduje się Fizjo-strefa, rehabilitacja, masaż, terapia, ćwiczenia, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.03.2022
Data aktualizacji: 27.06.2022
Lokum Deweloper logo

Lokum Deweloper

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Pawia 18A, 31-154 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: