W nadmorskiej dzielnicy Brzeźno

Magdalena Szwed
Magdalena Szwed

Data publikacji: 07.08.2013, Data aktualizacji: 08.06.2022

Średnia ocen 5/5 na podstawie 2 głosów

W nadmorskiej dzielnicy Brzeźno
Piasek,  morze, plaża… tuż za oknem. Już pod koniec tego roku, pierwsi właściciele będą mogli wprowadzić się do urokliwych, kameralnych Nadmorskich Kamienic. A otoczenie dzielnicy Brzeźno, zapewni im wszystko to, czego poszukują miłośnicy nadmorskich klimatów.

Nadmorskie Kamienice to dobry wybór! Kameralne osiedle jest więc uniwersalną ofertą kierowaną do szerokiego grona odbiorców. Można tu dogodnie zaaranżować przestrzeń do życia. Można  też wykorzystać ją w celach inwestycyjnych. Dobra, nadmorska lokalizacja z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę i zakupione  tu mieszkanie będzie generowało przychody z sezonowego lub całorocznego najmu.


Kilka kroków do plaży


Komu marzy się mieszkanie tuż przy plaży, to jest na dobrej drodze aby takie lokum nabyć. Wychodząc bowiem z mieszkania w Nadmorskiej Kamienicy jest się prawie na plaży. Od złocistego piasku dzieli inwestycję zaledwie 700 metrów. Mniej niż z niejednego osiedla trzeba pokonać, żeby dotrzeć chociażby do pobliskiego sklepu osiedlowego.


Bliskość morza to nie jedyna zaleta inwestycji Vesta Group. Jak przystało na prawdziwą nadmorska okolicę, można spacerować tu do woli. Nieograniczone możliwości spacerowe stwarza Molo w Brzeźnie, które łączy się z sopockim Molo. Nieopodal jest też piękny, porastający ciekawą roślinnością Park Brzeźnieński.


Aby dostać się do innych atrakcji w Gdańsku, sprawne przemieszczanie po mieście zapewni dobrze rozbudowana sieć komunikacyjna. Bez problemu uda się dotrzeć także do miejsc, które ułatwiają codzienną egzystencję np. centra handlowe czy pobliskie punkty usługowe.


W słonecznym klimacie


Komfortowe i bezpieczne warunki to główny cel, który przyświecał deweloperowi.  Przyszli mieszkańcy mają czuć się swobodnie w najbliższej okolicy. Od pierwszych chwil poczują wyjątkowy klimat miejsca, w którym ulokowane są Nadmorskie Kamienice.


Budynki wykończono w kolorach piasku i słońca. Zastosowanie ciepłych odcieni wraz z jasnymi elementami wykończeniowymi, stworzyło jednolitą, harmonijną kompozycję. Ściśle współgrającą z zielonym, stonowanym otoczeniem. Z zewnątrz, elegancji dodają okna w jasnych odcieniach drewna. Dobrze komponują się ze stalowymi i szklanymi elementami, które posłużyły do stworzenia balustrad balkonów. Cała inwestycja jest ciekawą, dobrze zaprojektowaną i przemyślaną kompozycją, której nie można zarzucić najmniejszych nawet uchybień. Tworzą ciąg powtarzających się elementów, rozmieszczonych w linii prostej. Kondygnacją scalającą wszystkie powstałe segmenty jest podziemna hala garażowa. Dzięki niej budynki stanowią zwarty ciąg połączonych ze sobą części.


Od  strony frontowej budynku, okna mieszkań i balkonów wychodzą na niewielki parking naziemny. W jego obrębie powstało kilka miejsc postojowych, które nie zakłócają prywatnej przestrzeni. Trzy wewnętrzne budynki mają spadziste dachy, natomiast dwa zewnętrzne posłużyły do stworzenia na nich przestronnych tarasów. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze przylegają przestronne ogródki.


Przestrzeń - wykreuj ją sam


W niezwykłą atmosferę, wprowadzą mieszkańców przytulne i kameralne wnętrza budynków, które mieszczą w sobie jedynie po sześć mieszkań. W pięciu trzykondygnacyjnych budynkach powstało łącznie 30 mieszkań. Klienci poszukujący mieszkania o nadmorskim charakterze mają możliwość nabycia lokali jedno-, dwu-, trzy- i czterokondygnacyjnych.  Inwestycję tworzą mieszkania o zróżnicowanej powierzchni. Najmniejsze z nich ma  34 mkw. i cena za jego metr wynosi 7,59 tys. zł. Największe natomiast ma 118 mkw. przy czym jeden metr kosztuje 6,98 tys. zł. Im większa przestrzeń, tym mniejsza cena.


Bez względu na metraż, jaki zakupią mieszkańcy, w każdym lokalu mogą dowolnie kształtować swoją przestrzeń. Zapewni to przemyślany przez dewelopera rozkład, który sprzyja kreowaniu wnętrz funkcjonalnych i wygodnych. Dla zainteresowanych, Vesta Group oferuje pomoc profesjonalnych doradców wnętrz.  Przykład kompletnie zaprojektowanego mieszkania, przedstawia deweloper na swojej stronie w zakładce aranżacja wnętrz. Zasugerowane wnętrze nawiązuje do stylu, w jakim powstał kompleks budynków. Jest równie stonowane i eleganckie w swej wymowie.

 

Magdalena Szwed
Magdalena Szwed

Z wykształcenia filolog i ekonomista. Przygodę z dziennikarstwem rozpoczęła w 2008 r. Pracowała w Instytucie Analiz Gospodarczo-Ekonomicznych oraz w dziale nieruchomości magazynu ekonomicznego Home& Market. Współpracowała z magazynem Polish Market, Bloomberg Businessweek Polska oraz portalem eBroker.pl Zwolenniczka niezależnego myślenia i niekonwencjonalnych rozwiązań.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: