Nadmorski Dwór

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Czarny Dwór, oferowane bezpośrednio przez

Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Gdańsk, Brzeźno, ul. Czarny Dwór

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 200 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nadmorski Dwór

6 zdjęć

Nadmorski Dwór
Nadmorski Dwór
Nadmorski Dwór
Nadmorski Dwór

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las
 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 15 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 340 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa.

Dach

Płaski, pokryty papą termozgrzewalną.

Elewacja

Systemowa, lekka mokra lub z kamienia, lub z wykończeniem z drewna, lub inna systemowa.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe z drewna klejonego, szklone szybami zespolonymi, na parterach szyby wzmocnione, laminowane klasy P1A i okucia antywłamaniowe.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań pełne typu PORTA, antywłamaniowe klasy "C".

Balkony

Balkony i tarasy - powierzchnia wykończona - grettingi lub gres mrozoodporny, tarasy wybranych mieszkań na parterze - betonowa kostka brukowa; balustrady stalowe, ocynkowane, częściowo wypełnione szkłem (wybrane mieszkania na parterze, mieszkania na piętrach).

Posadzka

Wylewka cementowa.

Ściany

Pokryte tynkiem III kategorii lub szpachlowane, malowane białą farbą emulsyjną lub z płyt kartonowo-gipsowych pomalowanych białą farbą emulsyjną, ściany w łazience i WC (jeśli występuje) tynkowane lub szpachlowane, niemalowane.

Sufity

Malowane białą farbą emulsyjną.

Parapety zewnętrzne

Z blachy powlekanej lub kamienne, lub inne.

Parapety wewnętrzne

Z kamienia sztucznego lub naturalnego.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja grzewcza, instalacja telefoniczna, instalacja RTV, instalacja wideofonowa, instalacja antynapadowa "panic button".

Wentylacja

Mechaniczna wyciągowa, zdecentralizowana.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze

Opis inwestycji

Nadmorski Dwór to nowoczesne osiedle w Gdańsku, zaprojektowane z perfekcyjną dbałością o każdy detal. Układ budynków tworzy charakterystyczną, niską zabudowę, nawiązującą do modernistycznych koncepcji architektonicznych.

Mieszkania w inwestycji mają metraż od 44 do 108 m. kw. Jasne elewacje, a także nieszablonowe połączenie materiałów wykończeniowych, takich jak drewno, kamień, szkło i stal nierdzewna, dodaje projektowi elegancji i prestiżowego stylu. W pobliżu osiedla znajdują się liczne tereny zielone, a za starym, sosnowym lasem, rozpościera się piaszczysta plaża. Inwestycję nienagannie wkomponowano w okolice parku krajobrazowego, łącząc w ten sposób tradycję z nowoczesnością. Z myślą o przyszłych mieszkańcach, na terenie osiedla powstały liczne punkty rekreacyjne – wielofunkcyjne boisko, kort tenisowy oraz miejsce do gry w boule. Mieszkańcy mają także wyłączny dostęp do centrum rekreacyjnego, w skład którego wchodzą sale fitness z siłownią, sauny i sala bilardowa. Najmłodsi zaś mają do swojej dyspozycji kolorowy plac zabaw. Na terenie inwestycji znajduje się zarówno parking podziemny, jak również naziemne miejsca postojowe. Osiedle jest przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dodatkowo, w budynkach zaprojektowano nowoczesne, cichobieżne windy.

Termin oddania do użytku:

budynek M: I kw. 2015 r.

budynek N i O: II kw. 2016 r.

Inwestycja Nadmorski Dwór znajduje się na Brzeźnie, ul. Czarny Dwór (6.3 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Inwestycja Nadmorski Dwór została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 340 nowych mieszkań znajdujących się w 15 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nadmorski Dwór nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w Gdańsku przy ul. Czarny Dwór.

Brzeźno to dzielnica Gdańska w kształcie prostokąta, ograniczona od północy plażą Gdańsk Brzeźno, od zachodu Parkiem im. Ronalda Reagana, od południa ul. Czarny Dwór a od wschodu torami kolejowymi i ul. Letnicką. Ma powierzchnię 2,74 km kw i jest zamieszkana przez 13 457 mieszkańców. To niezwykłe miejsce nie tylko z uwagi na bliskość kąpieliska i mola ale też miejsc historycznych – zaledwie kilkadziesiąt metrów dalej zaczyna się Westerplatte. W odległości mniejszej, niż 500 m od Brzeźna znajduje się szpital COPERNICUS, Latarnia Morska, Stadion PGE Arena czy Park im. Jana Pawła II. Na terenie samej dzielnicy znajduje się m.in. Park Brzeźnieński , supermarkety Lidl i Biedronka i kilka nadmorskich restauracji a zabudowa mieszkalna składa się głównie z domków jednorodzinnych. Brzeźno okalają dzielnice Nowy Port, Letnica, Wrzeszcz Dolny i Zaspa Rozstaje.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nadmorski Dwór?

Po dzielnicy kursują autobusy dzienne jak i nocne. Najbliższe stacje SKM i PKP znajdują się w odległości ok. 2 km od granicy dzielnicy – Gdańsk Zaspa i Gdańsk Wrzeszcz. Można z nich dojechać do Gdańska, Gdyni i Sopotu a także pozostałych miast w województwie. W odległości ok.50 m od Brzeźna znajduje się stacja promu do szwedzkiego Nynashamn. Lotnisko im. Lecha Wałęsy znajduje się w odległości ok. 15 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nadmorski Dwór mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Nadmorski Dwór znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Czarny Dwór.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nadmorski Dwór znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nadmorski Dwór znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 67 w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nadmorski Dwór składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Biedronka, w odległości 480 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nadmorski Dwór w odległości 60 m znajduje się Fitness, w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 30.05.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: