Kobieli Park

Apartamenty na sprzedaż ul. Kobieli, oferowane bezpośrednio przez Interium Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Gdańsk, Brzeźno, ul. Kobieli 25
Ceny od: 12 376 zł brutto/m2
Kobieli Park

3 zdjęcia

Kobieli Park
Kobieli Park
Kobieli Park

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Kobieli Park dostępna jest 1 oferta

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A.2.1
4
72,53 m²
2
923 000 zł

Opis Inwestycji

Kobieli Park to kameralna inwestycja lokali mieszkalnych, realizowanych w Gdańsku Brzeźnie, przy ul. Kobieli. W skład budynku będzie wchodzić 8 mieszkań o powierzchni od 60,73 m² do 78,60 m², obejmujących lokale 3- i 4-pokojowe. Jedna z klatek będzie obejmować wyłącznie 2 lokale mieszkalne, na co zwracamy szczególną uwagę osobom szukającym nieruchomości w celach inwestycyjnych. W skład drugiej klatki będzie wchodzić łącznie 6 lokali mieszkalnych. Wszystkie mieszkania zostały starannie opracowane pod względem ich funkcjonalności, spełniając tym samym wysokie wymagania dotyczące zachowania równowagi, pomiędzy stworzeniem miejsca do przechowywania, a swobodą możliwości aranżacyjnych pomieszczeń.

Do dyspozycji mieszkańców będą oddane naziemne miejsca parkingowe, chronione zadaszoną, podświetloną wiatą. Dodatkowo każde miejsce parkingowe, będzie wyposażone w hak do podwieszania roweru. Zarówno budynek, jak i miejsca parkingowe, będą położone na zamkniętym terenie osiedla, z całodobowym systemem monitoringu.

ATUTY OSIEDLA

• Jedynie 8 mieszkań w ramach inwestycji – kameralne sąsiedztwo

• Funkcjonalne układy mieszkań od 60,73 m² do 78,60 m²

• Maksymalnie dwa mieszkania na jednym piętrze

• Monitorowana, całkowicie ogrodzona inwestycja

• Zewnętrzne miejsca parkingowe pod zadaszoną wiatą

• Haki na rowery przy każdym miejscu parkingowym

• W każdym mieszkaniu ogród lub balkon

• Bliskość plaży oraz parku

• Bliskość komunikacji miejskiej (tramwaje/autobusy)

• Niedalekie położenie szkół, i obiektów handlowo-usługowych

Po więcej informacji zapraszamy na stronę inwestycji

Inwestycja Kobieli Park znajduje się na Brzeźnie, ul. Kobieli 25 (5.6 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Interium Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kobieli Park w sprzedaży jest 1 nowy apartament o powierzchni 73 metrów kwadratowych, w cenie od 12 376 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 4-pokojowe o powierzchni 73 m2 w cenie od 923 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Interium Investment Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:
cała inwestycja składa się z 8 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 254 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc).
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, morze
Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:
aktualnie dostępny jest 1 apartament.
Powierzchnie apartamentów:
73 m².
Liczba pokoi:
dostępne są apartamenty 4-pokojowe.
Ceny apartamentów:
  • kształtują się na poziomie 923 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 12 376 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Jednym z dużych atutów lokalizacji Kobieli Park, jest jej odległość od plaży, bowiem od linii morza, inwestycję dzieli spacerem zaledwie 1 km. Przyszli mieszkańcy będą mogli również spędzać wolny czas, spacerując w oddalonym o 850 m Parku Brzezińskim. Miłośnicy zwierząt, docenią z pewnością fakt, że w pobliżu zlokalizowane jest również wejście na plażę, z możliwością wstępu czteronożnych pupili. Osiedle położone jest w jednej z głównych dzielnic Gdańska, dlatego mieszkańcy będą mieli swobodę w korzystaniu z wszelkich punktów handlowo-usługowych. W pobliżu położone są m.in. sklepy znanych sieci, jak Biedronka (350 m), Lidl (500 m) czy Żabka (850 m). Przyszli mieszkańcy, będą mogli również, cieszyć się dużym wyborem punktów gastronomicznych, najbliżej położona – zaledwie 280 m od osiedla jest Pizzeria La Parma. W pobliżu znajdują się również placówki edukacyjne - przedszkola, szkoła podstawowa oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących. Przyszli mieszkańcy w zaledwie kilka minut dotrą również na pocztę, do przychodni i apteki czy warsztatu samochodowego. Inwestycja jest dogodnie położona pod względem komunikacyjnym. Do osiedla prowadzą główne drogi miasta jak. Aleja Generała Józefa Hallera, ul. Czarny Dwór oraz Aleja Macieja Płażyńskiego. W odległości zaledwie 500 m od Kobieli Park, zlokalizowany jest przystanek tramwajowy „Gdańska 01” obejmujący linie 3 oraz 5. Na osiedle można dojechać również autobusami linii 148 oraz 149.

Brzeźno to dzielnica Gdańska w kształcie prostokąta, ograniczona od północy plażą Gdańsk Brzeźno, od zachodu Parkiem im. Ronalda Reagana, od południa ul. Czarny Dwór a od wschodu torami kolejowymi i ul. Letnicką. Ma powierzchnię 2,74 km kw i jest zamieszkana przez 13 457 mieszkańców. To niezwykłe miejsce nie tylko z uwagi na bliskość kąpieliska i mola ale też miejsc historycznych – zaledwie kilkadziesiąt metrów dalej zaczyna się Westerplatte. W odległości mniejszej, niż 500 m od Brzeźna znajduje się szpital COPERNICUS, Latarnia Morska, Stadion PGE Arena czy Park im. Jana Pawła II. Na terenie samej dzielnicy znajduje się m.in. Park Brzeźnieński , supermarkety Lidl i Biedronka i kilka nadmorskich restauracji a zabudowa mieszkalna składa się głównie z domków jednorodzinnych. Brzeźno okalają dzielnice Nowy Port, Letnica, Wrzeszcz Dolny i Zaspa Rozstaje.

Komunikacja

Po dzielnicy kursują autobusy dzienne jak i nocne. Najbliższe stacje SKM i PKP znajdują się w odległości ok. 2 km od granicy dzielnicy – Gdańsk Zaspa i Gdańsk Wrzeszcz. Można z nich dojechać do Gdańska, Gdyni i Sopotu a także pozostałych miast w województwie. W odległości ok.50 m od Brzeźna znajduje się stacja promu do szwedzkiego Nynashamn. Lotnisko im. Lecha Wałęsy znajduje się w odległości ok. 15 km.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kobieli Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kobieli Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Kobieli Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sternicza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kobieli Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kobieli Park znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: TOWARZYSTWO EDUKACJA w odległości 360 m, Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Tęcza" w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kobieli Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Lidl, w odległości 320 m znajduje się Biedronka, w odległości 500 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kobieli Park w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.01.2021
Data aktualizacji: 29.11.2021
Interium Investment Sp. z o.o. Sp. k. logo

Interium Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Al. Grunwaldzka 82, lokal 303 80-244 Gdańsk C.H. Manhattan (piętro III)

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: