Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Przystań Letnica - etap II

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Letnicka, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Gdańsk, Letnica, ul. Letnicka

Ceny od: 12 044 zł/m2
Przystań Letnica - etap IIPrzystań Letnica - etap II

10 zdjęć

Przystań Letnica - etap II
Przystań Letnica - etap II
Przystań Letnica - etap II
Przystań Letnica - etap II
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

93/m2

Przedział pokoi

4

Kondygnacje

6

Budynki

4

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (2)

od 12 044 zł/m2

Pokoje

Piętra

Metraż

Stacja kolejowa - Gdańsk Stadion Expo - 1825 m

Przystanek Tramwajowy - 570 m

Przystanek Autobusowy - 429 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placówek medycznych, 17 placówek edukacyjnych, 10 kawiarni i restauracji, 21 sklepów, 14 obiektów sportowych, 18 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 190 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 252 do 258 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

ATAL DESIGN *Wykończenie Standard - 800 zł/m2 *Wykończenie Standard Plus - 900 zł/m2 *Wykończenie VIP - 1000 zł/m2

Dach

· stropodach żelbetowy monolityczny, niewentylowany

Elewacja

· elewacja w technologii lekko-mokrej systemowej z użyciem styropianu oraz wyprawy tynkarskiej · elewacja wentylowana z płyt elewacyjnych włókno-cementowych

Stolarka okienna

· profil z PVC · rolety zewnętrzne na parterze

Drzwi zewnętrzne

· drzwi wejściowe do lokalu z ościeżnicą metalową, progiem ze stali nierdzewnej, posiadające odporność na włamanie minimum 2 klasy normy europejskiej ENV

Balkony

· systemowe płyty tarasowe gresowe w technologii podłogi podniesionej na regulowanych wspornikach tarasowych · balustrady w konstrukcji stalowo-aluminiowej z wypełnieniem szklanym

Posadzka

· z zaprawy cementowej, zatarte na ostro, zbrojone zbrojeniem rozproszonym z izolacją podposadzkową ze styropianu

Ściany

· elementy monolityczne żelbetowe · bloczki wapienno-piaskowe silikatowe · ściany działowe – bloczki z betonu komórkowego · tynki gipsowe (oprócz pomieszczeń toalety i łazienki - ściany surowe)

Sufity

· tynki gipsowe (oprócz pomieszczeń toalety i łazienki - sufity surowe)

Parapety wewnętrzne

· konglomerat

Instalacje

Instalacja wodnokanalizacyjna (bez białego montażu): · kanalizacja – rury z tworzyw sztucznych zakończone w kuchni: podejściem do odbiorników (zlewozmywak/zmywarka); w łazience i toalecie: podejściami do odbiorników (wanna lub prysznic, toaleta, pralka, umywalka) · woda zimna i ciepła: podejścia w pomieszczeniach łazienek, toalet i kuchni lub aneksów kuchennych zakończone gwintem i zaślepką z tworzywa sztucznego (korek tymczasowy) · zewnętrzny kran – tylko mieszkania z ogródkiem Instalacja elektryczna: · instalacja oświetleniowa – punkty zakończone kostką · gniazda 230 V zabezpieczone wyłącznikami różnicowo-prądowymi · w kuchni dodatkowo przewód 400V zakończony kostką · tablice mieszkaniowe elektryczne natynkowe · szafki mieszkaniowe teletechniczne natynkowe · w pomieszczeniach łazienki i toalety – instalacja niewkuwana w ściany · na balkonach, loggiach, tarasach: przynajmniej jeden punkt oświetleniowy i jedno gniazdo

Ogrzewanie

· z węzła cieplnego, ogrzewanie z sieci · grzejniki płytowe, stalowe, z głowicami termostatycznymi · grzejnik drabinkowy – w łazience (bez montażu grzejnika), rury nie wkute w ścianę

Wentylacja

· mechaniczna wyciągowa

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon

Komórki lokatorskie:

posiada (4): W hali garażowej przewidziano także 83 pomieszczeń na jednoślady

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (233 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (18 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 2 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

93 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 1 124 791 do 1 161 302 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 044 do 12 428 zł

Opis płatności:

20/20/60

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

planowany czynsz będzie w wysokości 4 zł/m²

Opis inwestycji

Przystań Letnica - etap II logo

Inwestycja składa się z trzech etapów, które harmonijnie do siebie nawiązują, poprzez zastosowanie analogicznych oraz spójnych rozwiązań projektowych.

W ramach I etapu powstały trzy budynki, w których zrealizowano łącznie 141 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych, a także 7 lokali usługowych.

Drugi etap inwestycji składać się będzie z czterech budynków, w których zaplanowano łącznie 190 mieszkań. W ofercie znajdą się zarówno mniejsze, dwupokojowe mieszkania, jak i bardziej przestronne, czteropokojowe apartamenty o powierzchni od 41,68 do 92,82 mkw.

Uzupełnieniem oferty handlowo – usługowej dla całego osiedla będzie kolejnych 12 lokali usługowych, usytuowanych na parterach budynków położonych wzdłuż ulicy Starowiejskiej.

W części podziemnej znajdzie się wielostanowiskowa hala garażowa, w której przewidziano łącznie 233 niezależnych miejsc postojowych. Dodatkowo zaplanowanych zostało 18 naziemnych miejsc parkingowych. W hali garażowej przewidziano także 83 pomieszczeń na jednoślady oraz 4 komórek lokatorskich, które idealnie sprawdzą się jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania.

Osiedle zaprojektowano jako spójną kompozycję przestrzenną budynków, nawiązujących swoją formą i kolorystyką do architektury modernistycznej.

Zaprojektowane tereny zielone, place zabaw, miejsca rekreacji oraz tarasy ogólnodostępne sprawiają, że będzie to miejsce przyjazne do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Inwestycja Przystań Letnica - etap II znajduje się na Letnicy, ul. Letnicka (5.5 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Przystań Letnica - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 190 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przystań Letnica - etap II w sprzedaży są 2 nowe mieszkania o powierzchni 93 metrów kwadratowych , w cenie od 12 044 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (233 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (18 miejsc)

W inwestycji znajdują się 4 komórki lokatorskie W hali garażowej przewidziano także 83 pomieszczeń na jednoślady.

Lokalizacja inwestycji

Przystań Letnica to wyjątkowa inwestycja ATAL realizowana w malowniczej dzielnicy Letnica, znajdującej się w bliskim sąsiedztwie Zatoki Gdańskiej. Osiedle jest oddalone o ok. 800 metrów w linii prostej od plaży, wzdłuż której rozpościera się Park Brzeźnieński, tworząc idealną przestrzeń rekreacyjną.

Letnica to jedna z najbardziej perspektywicznych dzielnic Gdańska. Swoją atrakcyjność zawdzięcza znakomitemu położeniu, dotychczasowym działaniom rewitalizacyjnym (m.in. Tunel pod Martwą Wisłą) oraz realizowanym inwestycjom infrastrukturalnym, mieszkaniowym i rozrywkowym.

Letnica, potocznie zwana także Letniewem, jest dzielnicą zamieszkaną przez niewielu mieszkańców - niecałe 2 tysiące. Usytuowana jest po obu stronach ul. Marynarki Polskiej, pomiędzy dzielnicami Młyniska -od południa i Nowy Port -od północny. Od zachodu granicę stanowią tory kolejowe, którymi jeszcze kilka lat temu jeździły składy SKM, zaś od wschodu naturalną granicę stanowi Martwa Wisła oraz kanały portowe. Obszar położony niedaleko centrum Gdańska, oddalony od plaży w Brzeźnie ok. 4 km. W ostatnich latach teren przeszedł dużą metamorfozę, a budowane inwestycje mieszkaniowe są krokiem milowym w rozwoju dzielnicy. Na terenie znajduje się wiele obiektów przemysłowych (w tym elektrociepłownia), magazyny, obiekt AmberExpo, Stadion Energa Gdańsk.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przystań Letnica - etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przystań Letnica - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1825 metrów od inwestycji Przystań Letnica - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Stadion Expo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przystań Letnica - etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przystań Letnica - etap II znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 18 w odległości 392 m, Zespół Szkół Morskich im. Bohaterskich Obrońców Westerplatte w odległości 445 m, szkoła w odległości 514 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przystań Letnica - etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Podologa Letnica w odległości 751 m, Przychodnia Brzeźno w odległości 783 m, VitalMed Clinic w odległości 788 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przystań Letnica - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Żabka, w odległości 601 m znajduje się Żabka, w odległości 703 m znajduje się Sobowidz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przystań Letnica - etap II w odległości 394 m znajduje się boisko / kort, w odległości 397 m znajduje się boisko / kort, w odległości 399 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 17.11.2020
Data aktualizacji: 23.05.2024
Przystań Letnica - etap II logo

Biuro Sprzedaży Gdańsk

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

ul. Długa Grobla 8, lok. 9 80-754 Gdańsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023