Gdańska

7 zdjęć

Gdańska
Gdańska
Gdańska
Gdańska

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Gdańska dostępnych jest 8 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (8)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • sala fitness

Przyroda w okolicy

  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 40 do 85 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

  • koszt metra kwadratowego wynosi od 14 409 do 18 338 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Gdańska znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Gdańska to inwestycja mieszkaniowa położna w Brzeźnie – miejscu w o ponad stuletniej tradycji wypoczynku i komfortu mieszkania nad morzem, w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Gdańska. Ten wakacyjny kurort z kąpieliskami, domem zdrojowym i molo, tak chętnie dziś odwiedzanym przez rzesze turystów rozwijał się już od XIX wieku.

Estetyczne budynki osiedla, otoczone zielenią i przestronnymi trawnikami, zapraszają do swoich wnętrz. To oaza czasu wolnego spędzanego rodzinnie, bo każde z mieszkających tu pokoleń może zająć się swoim ulubionym rodzajem aktywności.

Alejki przecinające wewnętrzne patio ucieszą spacerowiczów oraz dzieci jeżdżące na rolkach. Kameralne zakątki zieleni powstały z myślą o komforcie, dobrej zabawie i odprężeniu mieszkańców. Dzieciom dedykowano bogato wyposażony, indywidualnie zaprojektowany plac zabaw oraz kącik edukacyjno-przyrodniczy. W rodzinnym zakątku zieleni Gdańskiej pomyślano o krzewach malin, jeżyn i truskawek.

Strefa wypoczynkowa podpowiada wiele kreatywnych pomysłów spędzenia wolnego czasu. Sala klubowa wyposażona jest w gry wideo, popularne planszówki i zabawki, z których mogą korzystać najmłodsi mieszkańcy. Dorosłych zachęci do aktywności przytulny wystój i wyposażenie strefy fitness z salą do uprawiania jogi, pilatesu i gimnastyki. To naturalne miejsce, w którym można zadbać zarówno o kondycję fizyczną jak i relaks po długim dniu. A to wszystko mając na oku swoje pociechy.

Czas spędzony w grupie przyjaciół lub sąsiadów uprzyjemni specjalnie zaaranżowane miejsce spotkań z rodzinną kanapą w centrum. Dzięki wysokim przeszkleniom można z niej obserwować krajobraz osiedlowych terenów zielonych i plac zabaw.

Inwestycja Gdańska znajduje się na Brzeźnie, ul. Gdańska (5.6 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Inwestycja Gdańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Aktualnie w inwestycji Gdańska w sprzedaży jest 8 nowych mieszkań o powierzchni od 40 do 85 metrów kwadratowych, w cenie od 14 409 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 40 do 60 m2 (4 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 62 do 85 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Brzeźno to dzielnica Gdańska w kształcie prostokąta, ograniczona od północy plażą Gdańsk Brzeźno, od zachodu Parkiem im. Ronalda Reagana, od południa ul. Czarny Dwór a od wschodu torami kolejowymi i ul. Letnicką. Ma powierzchnię 2,74 km kw i jest zamieszkana przez 13 457 mieszkańców. To niezwykłe miejsce nie tylko z uwagi na bliskość kąpieliska i mola ale też miejsc historycznych – zaledwie kilkadziesiąt metrów dalej zaczyna się Westerplatte. W odległości mniejszej, niż 500 m od Brzeźna znajduje się szpital COPERNICUS, Latarnia Morska, Stadion PGE Arena czy Park im. Jana Pawła II. Na terenie samej dzielnicy znajduje się m.in. Park Brzeźnieński , supermarkety Lidl i Biedronka i kilka nadmorskich restauracji a zabudowa mieszkalna składa się głównie z domków jednorodzinnych. Brzeźno okalają dzielnice Nowy Port, Letnica, Wrzeszcz Dolny i Zaspa Rozstaje.

Komunikacja

Po dzielnicy kursują autobusy dzienne jak i nocne. Najbliższe stacje SKM i PKP znajdują się w odległości ok. 2 km od granicy dzielnicy – Gdańsk Zaspa i Gdańsk Wrzeszcz. Można z nich dojechać do Gdańska, Gdyni i Sopotu a także pozostałych miast w województwie. W odległości ok.50 m od Brzeźna znajduje się stacja promu do szwedzkiego Nynashamn. Lotnisko im. Lecha Wałęsy znajduje się w odległości ok. 15 km.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Gdańska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gdańska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Gdańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - PCK.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Gdańska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gdańska znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: TOWARZYSTWO EDUKACJA w odległości 270 m, Slow Edukacja Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gdańska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Biedronka, w odległości 170 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gdańska w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.04.2022
Data aktualizacji: 28.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Brzeźnie

Oferty na Brzeźnie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: