Nadmorze

Oferta archiwalna

Gdańsk, Brzeźno, ul. Krasickiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 210 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nadmorze

7 zdjęć

Nadmorze
Nadmorze
Nadmorze
Nadmorze

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 103 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Nadmorze to bezpieczne, zamknięte osiedle. Części wspólne monitorowane będą systemem kamer, nad którym czuwać będzie osiedlowa ochrona. Wejście na teren inwestycji prowadzić będzie od ul. Krasickiego reprezentacyjnymi schodami na wyniesiony ponad poziom ulicy dziedziniec. Przestrzeń ta przeznaczona będzie wyłącznie do rekreacji na centralnie położonym placu. Samochody mieszkańców będą parkowane w podziemnej hali garażowej.

Jako pierwsze zadnie powstaną trzy budynki. Każdy z nich sięgać będzie zaledwie 4 pięter. Prosta, jasna architektura budynków zostanie wzbogacona przeszkleniami na balkonach. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli cieszyć się swoim balkonem również w chłodniejszych miesiącach. Natomiast właściciele mieszkań na parterze posiadać będą rozległe, przydomowe ogródki rozdzielone żywopłotem.

Dla mieszkańców osiedla powstanie prywatny kompleks fitness, na który składać się będą sala klubowa z bilardem, sala ćwiczeń z urządzeniami do treningu kondycyjnego i siłowego oraz sauny.

W sprzedaży znajdują się mieszkania:

2 pokojowe o powierzchni 38 – 61 m2

3 pokojowe o powierzchni 61 – 82 m2

4 pokojowe o powierzchni 95– 110 m2

Inwestycja Nadmorze znajduje się na Brzeźnie, ul. Krasickiego (6.1 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Inwestycja Nadmorze została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 103 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nadmorze nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Brzeźno to dzielnica Gdańska w kształcie prostokąta, ograniczona od północy plażą Gdańsk Brzeźno, od zachodu Parkiem im. Ronalda Reagana, od południa ul. Czarny Dwór a od wschodu torami kolejowymi i ul. Letnicką. Ma powierzchnię 2,74 km kw i jest zamieszkana przez 13 457 mieszkańców. To niezwykłe miejsce nie tylko z uwagi na bliskość kąpieliska i mola ale też miejsc historycznych – zaledwie kilkadziesiąt metrów dalej zaczyna się Westerplatte. W odległości mniejszej, niż 500 m od Brzeźna znajduje się szpital COPERNICUS, Latarnia Morska, Stadion PGE Arena czy Park im. Jana Pawła II. Na terenie samej dzielnicy znajduje się m.in. Park Brzeźnieński , supermarkety Lidl i Biedronka i kilka nadmorskich restauracji a zabudowa mieszkalna składa się głównie z domków jednorodzinnych. Brzeźno okalają dzielnice Nowy Port, Letnica, Wrzeszcz Dolny i Zaspa Rozstaje.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nadmorze?

Po dzielnicy kursują autobusy dzienne jak i nocne. Najbliższe stacje SKM i PKP znajdują się w odległości ok. 2 km od granicy dzielnicy – Gdańsk Zaspa i Gdańsk Wrzeszcz. Można z nich dojechać do Gdańska, Gdyni i Sopotu a także pozostałych miast w województwie. W odległości ok.50 m od Brzeźna znajduje się stacja promu do szwedzkiego Nynashamn. Lotnisko im. Lecha Wałęsy znajduje się w odległości ok. 15 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nadmorze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Nadmorze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krasickiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nadmorze znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nadmorze znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 w odległości 190 m, Przedszkole nr 44 w odległości 190 m, Szkoła Podstawowa nr 18 w odległości 190 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nadmorze w odległości 150 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 250 m znajduje się Sala gimnastyczna, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 17.10.2018

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Brzeźnie

Oferty na Brzeźnie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: