Przystań Letnica etap I

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Ceny od: 6 900 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Przystań Letnica etap I dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A.1.3
3
72,34 m²
1
A.2.3
3
72,34 m²
2
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
A.1.2
4
77,65 m²
1
C.0.3
4
82,98 m²
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Opis Inwestycji

Osiedle Przystań Letnica powstaje przy ulicy Letnickiej nieopodal Zatoki Gdańskiej, uroczej plaży i terenów zielonych. Dogodne położenie oraz korzystne połączenie z centrum sprawiają, że będzie to miejsce atrakcyjne dla wszystkich, którzy cenią sobie uroki nadmorskiej przestrzeni oraz swobodny dostęp do atrakcji, jakie oferuje życie w mieście.Nowa inwestycja ATAL to przestrzeń pełna pomysłowych rozwiązań. Do dyspozycji mieszkańców w pierwszym etapie zostaną oddane trzy budynki. W projekcie przewidziano w nich łącznie 141 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o metrażach od 42,43 mkw. do 90,57 mkw. Architektura budynków nawiąże do klimatu pasa nadmorskiego, a jej uzupełnieniem będą klimatyczne tarasy na dachach, place zabaw, elementy małej architektury, nowoczesne energooszczędne oświetlenie oraz ogólnodostępne zielone zakątki. Wraz z budynkami powstaną garaże podziemne, a w nich komórki lokatorskie oraz pomieszczenia do przechowywania rowerów. Wygodny dojazd do osiedla zapewni przebudowana ulica Letnicka.Inwestycja Przystań Letnica realizowana będzie w szybko rozwijającej się części Gdańska, pomiędzy ul. Wyzwolenia i Drogą Zieloną na terenie objętym miejscowym planem rewitalizacji. Taka lokalizacja łączy w sobie wygodę szybkiego dojazdu do centrum miasta z bliskością licznych terenów rekreacyjnych. W niewielkiej odległości est tak Park Brzeźnieński im. J.J. Haffnera, jak i Stadion Energa, który jest miejscem wielu wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych i widowiskowych. Co więcej, to właśnie tutaj powstanie kompleks rekreacyjno-sportowy z oceanarium, jaskinią 5D+, eksperymentatorium, parkiem rozrywki wodnej, a także pasażem handlowym i gastronomicznym, hotelem i galerią medyczną.Miejsce, w którym powstaje Przystań Letnica, wyróżnia rozbudowana infrastruktura drogowa, dzięki czemu dojazd samochodem do Śródmieścia, w okolice Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Gdańskiego oraz centrum biznesowego w Oliwie zajmuje niecały kwadrans. Wybierając komunikację miejską, zyskujemy wygodny przejazd do Wrzeszcza w okolice Opery Bałtyckiej, Multikina oraz Galerii Bałtyckiej, dworca PKS oraz dworca głównego. Szybki przejazd do trasy S7 w kierunku Warszawy zapewnia Droga Zielona oraz Tunel pod Martwą Wisłą.Inwestycja ATAL przy ulicy Letnickiej zapewnia wygodne miejsce do zamieszkania osobom w różnym wieku. W odległości około kilometra znajdują się liczne małe osiedlowe sklepy, kilka supermarketów, przychodnia zdrowia, przedszkola, szkoły podstawowe (w tym Szkoła Międzynarodowa), a także Zespół Szkół Morskich, w którym kształci się uczniów w zawodach takich jak: nawigator morski, mechanik okrętowy, technik żeglugi śródlądowej. Przystań Letnica – zacumuj i mieszkaj!Na dachach budynków znajdują się ogólnodostępne terasy widokowe.

Inwestycja Przystań Letnica etap I znajduje się na Letnicy, ul. Letnicka (5.5 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Przystań Letnica etap I jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 141 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przystań Letnica etap I pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 72 do 83 metrów kwadratowych w cenie od 6 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 72 m2 w cenie od 495 702 zł (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 78 do 83 m2 w cenie od 572 562 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (149 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca)

W inwestycji znajduje się 21 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 141 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 252 do 258 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski,wykończenie pod klucz
Istnieje również możliwość wykończenia mieszkania w ofercie Atal Design. Dostępne są 3 pakiety: Standard/Standard Plus/VIP.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (21).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (149 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca).
Udogodnienia: przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, morze.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 72 do 83 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 495 702 do 582 375 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 900 do 7 500 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Przystań Letnica etap I

Letnica, potocznie zwana także Letniewem, jest dzielnicą zamieszkaną przez niewielu mieszkańców - niecałe 2 tysiące. Usytuowana jest po obu stronach ul. Marynarki Polskiej, pomiędzy dzielnicami Młyniska -od południa i Nowy Port -od północny. Od zachodu granicę stanowią tory kolejowe, którymi jeszcze kilka lat temu jeździły składy SKM, zaś od wschodu naturalną granicę stanowi Martwa Wisła oraz kanały portowe. Obszar położony niedaleko centrum Gdańska, oddalony od plaży w Brzeźnie ok. 4 km. W ostatnich latach teren przeszedł dużą metamorfozę, a budowane inwestycje mieszkaniowe są krokiem milowym w rozwoju dzielnicy. Na terenie znajduje się wiele obiektów przemysłowych (w tym elektrociepłownia), magazyny, obiekt AmberExpo, Stadion Energa Gdańsk.

Komunikacja

W odległości 700 metrów od inwestycji Przystań Letnica etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Latarnia Morska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Przystań Letnica etap I znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Morskich w odległości 450m, Przedszkole nr 23 - Bursztynek w odległości 1100m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 800 m znajduje się Apteka Przy Falowcu, w odległości 800 m znajduje się Apteka Pod Lipami, w odległości 850 m znajduje się Apteka Polska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1050 m znajduje się Stowarzyszenie Nowy Port Sztuki, w odległości 1200 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Anny i Joachima, w odległości 1350 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Antoniego Padewskiego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 800 m znajduje się Studio Relaks Tania, w odległości 1050 m znajduje się Golf Viktoria - Wyposażenie golfisty i pól golfowych, w odległości 1400 m znajduje się Stadion Energa Gdańsk.

Data publikacji: 20.07.2018

Data aktualizacji: 30.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie