Przystań Letnica etap I

Oferta archiwalna

Gdańsk, Letnica, ul. Letnicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 257 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Przystań Letnica etap I

4 zdjęcia

Przystań Letnica etap I
Przystań Letnica etap I
Przystań Letnica etap I
Przystań Letnica etap I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Przyroda w okolicy

  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 141 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 252 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Istnieje również możliwość wykończenia mieszkania w ofercie Atal Design. Dostępne są 3 pakiety: Standard/Standard Plus/VIP.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (21)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca) .
  • miejsca postojowe podziemne (149 miejsc) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, morze

Opis inwestycji

Osiedle Przystań Letnica powstaje przy ulicy Letnickiej nieopodal Zatoki Gdańskiej, uroczej plaży i terenów zielonych. Dogodne położenie oraz korzystne połączenie z centrum sprawiają, że będzie to miejsce atrakcyjne dla wszystkich, którzy cenią sobie uroki nadmorskiej przestrzeni oraz swobodny dostęp do atrakcji, jakie oferuje życie w mieście.

Nowa inwestycja ATAL to przestrzeń pełna pomysłowych rozwiązań. Do dyspozycji mieszkańców w pierwszym etapie zostaną oddane trzy budynki. W projekcie przewidziano w nich łącznie 141 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o metrażach od 42,43 mkw. do 90,57 mkw. Architektura budynków nawiąże do klimatu pasa nadmorskiego, a jej uzupełnieniem będą klimatyczne tarasy na dachach, place zabaw, elementy małej architektury, nowoczesne energooszczędne oświetlenie oraz ogólnodostępne zielone zakątki. Wraz z budynkami powstaną garaże podziemne, a w nich komórki lokatorskie oraz pomieszczenia do przechowywania rowerów. Wygodny dojazd do osiedla zapewni przebudowana ulica Letnicka.

Inwestycja Przystań Letnica realizowana będzie w szybko rozwijającej się części Gdańska, pomiędzy ul. Wyzwolenia i Drogą Zieloną na terenie objętym miejscowym planem rewitalizacji. Taka lokalizacja łączy w sobie wygodę szybkiego dojazdu do centrum miasta z bliskością licznych terenów rekreacyjnych. W niewielkiej odległości est tak Park Brzeźnieński im. J.J. Haffnera, jak i Stadion Energa, który jest miejscem wielu wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych i widowiskowych. Co więcej, to właśnie tutaj powstanie kompleks rekreacyjno-sportowy z oceanarium, jaskinią 5D+, eksperymentatorium, parkiem rozrywki wodnej, a także pasażem handlowym i gastronomicznym, hotelem i galerią medyczną.

Miejsce, w którym powstaje Przystań Letnica, wyróżnia rozbudowana infrastruktura drogowa, dzięki czemu dojazd samochodem do Śródmieścia, w okolice Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Gdańskiego oraz centrum biznesowego w Oliwie zajmuje niecały kwadrans. Wybierając komunikację miejską, zyskujemy wygodny przejazd do Wrzeszcza w okolice Opery Bałtyckiej, Multikina oraz Galerii Bałtyckiej, dworca PKS oraz dworca głównego. Szybki przejazd do trasy S7 w kierunku Warszawy zapewnia Droga Zielona oraz Tunel pod Martwą Wisłą.

Inwestycja ATAL przy ulicy Letnickiej zapewnia wygodne miejsce do zamieszkania osobom w różnym wieku. W odległości około kilometra znajdują się liczne małe osiedlowe sklepy, kilka supermarketów, przychodnia zdrowia, przedszkola, szkoły podstawowe (w tym Szkoła Międzynarodowa), a także Zespół Szkół Morskich, w którym kształci się uczniów w zawodach takich jak: nawigator morski, mechanik okrętowy, technik żeglugi śródlądowej. Przystań Letnica – zacumuj i mieszkaj!

Na dachach budynków znajdują się ogólnodostępne terasy widokowe.

Inwestycja Przystań Letnica etap I znajduje się na Letnicy, ul. Letnicka (5.5 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Przystań Letnica etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 141 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przystań Letnica etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (149 miejsc)

W inwestycji znajduje się 21 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Letnica, potocznie zwana także Letniewem, jest dzielnicą zamieszkaną przez niewielu mieszkańców - niecałe 2 tysiące. Usytuowana jest po obu stronach ul. Marynarki Polskiej, pomiędzy dzielnicami Młyniska -od południa i Nowy Port -od północny. Od zachodu granicę stanowią tory kolejowe, którymi jeszcze kilka lat temu jeździły składy SKM, zaś od wschodu naturalną granicę stanowi Martwa Wisła oraz kanały portowe. Obszar położony niedaleko centrum Gdańska, oddalony od plaży w Brzeźnie ok. 4 km. W ostatnich latach teren przeszedł dużą metamorfozę, a budowane inwestycje mieszkaniowe są krokiem milowym w rozwoju dzielnicy. Na terenie znajduje się wiele obiektów przemysłowych (w tym elektrociepłownia), magazyny, obiekt AmberExpo, Stadion Energa Gdańsk.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przystań Letnica etap I?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przystań Letnica etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Przystań Letnica etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zespół Szkół Morskich.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przystań Letnica etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przystań Letnica etap I znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Profesja Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w Gdańsku w odległości 340 m, Profesja Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Gdańsku w odległości 340 m, Profesja Policealna Szkoła Zawodowa dla Dorosłych w Gdańsku w odległości 340 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przystań Letnica etap I w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.07.2018
Data aktualizacji: 17.03.2020

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: