Navio

- Bliżej morza

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Pomorskie Domy

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Navio dostępnych jest 5 ofert

RzutNumerPokojeMetrażPiętroCena (brutto)
11 345 m21
19 342 m22
22 368 m23
2 359 m2Parter
3 349 m2Parter

Navio to komfortowy budynek apartamentowy, który przygotowany zostanie w Gdańsku Brzeźnie, u zbiegu ulic Hallera i Nadmorski Dwór. Zaledwie 600 metrów dzieli to miejsce od linii brzegowej i pięknej bałtyckiej plaży. Na trzech kondygnacjach Navio powstaną łącznie 24 wyjątkowe apartamenty o różnorodnych układach i powierzchniach (od 33,83 m2 do 68,33 m2). Każdy z nich został niezwykle starannie zaprojektowany – dzięki temu lokale są wyjątkowo ustawne, przestronne i wygodne. Do każdego z mieszkań przypisany jest duży słoneczny balkon, a apartamenty na najwyższej kondygnacji wzbogacono o piękne tarasy widokowe! Część z mieszkań zlokalizowanych na III piętrze mieć będzie ponadstandardową wysokość (3,5 m), a do wybranych lokali parterowych przypisany zostanie bardzo duży, zielony ogród.

Dla dodatkowej wygody mieszkańców, w Navio powstanie praktyczna hala garażowa z miejscami parkingowymi, a na każde z pięter budynku będzie można dojechać komfortową, dwustronną windą. Cały teren inwestycji zostanie ogrodzony i odpowiednio zagospodarowany (zieleń, nasadzenia). Dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców budynku, na terenie inwestycji zainstalowany zostanie monitoring wizyjny.

Na szczególną uwagę zasługuje nowoczesna, niezwykle foremna bryła budynku,
z piękną elewacją, której urodę wzmacniają dodatkowo liczne detale ze szlachetnego drewna. Mocnym akcentem są tu także elementy ze szkła i metalu. Równie gustownie wyglądać będą także klatki schodowe – wykonane zostaną z najwyższej klasy materiałów, a ich wystrój nawiązywać będzie do nazwy tego wyjątkowego projektu - dalekomorskiej nawigacji.

Lokalizacja Navio to jeden z największych atutów tej wyjątkowej inwestycji - położone o krok od nadmorskiej promenady i pięknej piaszczystej plaży miejsce stanowi tu wyjątkową wartość, dostępną tylko nielicznym. Tak atrakcyjne położenie zaprasza do codziennych nadmorskich przebieżek i długich spacerów - wystarczy parę chwil, by odetchnąć świeżym, morskim powietrzem. Warto dodać, że Navio otula największy z gdańskich parków – Park im. Ronalda Reagana. Soczysta zieleń rozciąga się tu aż do plaż w dalekim Jelitkowie, a łączy oba te punkty nowa ścieżka rowerowa i deptak spacerowy. Czy można chcieć więcej?

Przybrzeżne położenie nie oznacza, że mieszkańcy Navio muszą rezygnować z z zalet miejskiego życia – Brzeźno to doskonale skomunikowana dzielnica Gdańska, z łatwym dostępem do centrum miasta (Gdańsk Śródmieście, Gdańsk Wrzeszcz). Sprawny dostęp do trasy krajowej nr 7 oraz Autostrady A1 gwarantuje, położony nieopodal, tunel im. ks. T. Gocłowskiego (tunel pod Martwą Wisłą). Równie szybko można stąd dotrzeć do znanego pomorskiego kurortu – Sopotu – oraz tętniącej życiem Gdyni. Gdańskie Brzeźno posiada jednocześnie pełne zaplecze infrastrukturalne, w tym liczne sklepy, centra handlowe i zaplecze usługowe.

Navio będzie gotowy do zamieszkania w II kwartale 2020 roku.

Inwestycja Navio znajduje się na Brzeźnie, al. gen. Józefa Hallera 232 (6,1 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Pomorskie Domy.

Inwestycja Navio jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań w tym 5 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Navio pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 42 do 68 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchniach od 42 do 68 m2 w cenie od 527 000 zł (5 mieszkań ) .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pomorskie Domy przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 350 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, taras, ogródek.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: 12 000 zł,
 • miejsca postojowe podziemne: 34 000 zł.
Udogodnienia: teren ogrodzony, winda.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, morze.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania: aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań w tym 2 lokale typu apartament.
Powierzchnie mieszkań: od 42 do 68 m2.
Liczba pokoi: dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
 • kształtują się w zakresie od 527 000 do 991 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Navio

Brzeźno to dzielnica Gdańska w kształcie prostokąta, ograniczona od północy plażą Gdańsk Brzeźno, od zachodu Parkiem im. Ronalda Reagana, od południa ul. Czarny Dwór a od wschodu torami kolejowymi i ul. Letnicką. Ma powierzchnię 2,74 km kw i jest zamieszkana przez 13 457 mieszkańców. To niezwykłe miejsce nie tylko z uwagi na bliskość kąpieliska i mola ale też miejsc historycznych – zaledwie kilkadziesiąt metrów dalej zaczyna się Westerplatte. W odległości mniejszej, niż 500 m od Brzeźna znajduje się szpital COPERNICUS, Latarnia Morska, Stadion PGE Arena czy Park im. Jana Pawła II. Na terenie samej dzielnicy znajduje się m.in. Park Brzeźnieński , supermarkety Lidl i Biedronka i kilka nadmorskich restauracji a zabudowa mieszkalna składa się głównie z domków jednorodzinnych. Brzeźno okalają dzielnice Nowy Port, Letnica, Wrzeszcz Dolny i Zaspa Rozstaje.

Komunikacja

Po dzielnicy kursują autobusy dzienne jak i nocne. Najbliższe stacje SKM i PKP znajdują się w odległości ok. 2 km od granicy dzielnicy – Gdańsk Zaspa i Gdańsk Wrzeszcz. Można z nich dojechać do Gdańska, Gdyni i Sopotu a także pozostałych miast w województwie. W odległości ok.50 m od Brzeźna znajduje się stacja promu do szwedzkiego Nynashamn. Lotnisko im. Lecha Wałęsy znajduje się w odległości ok. 15 km. W odległości 100 metrów od inwestycji Navio znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Dworska (n/ż).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Navio znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Gdańsku w odległości 300 m, Przedszkole nr 67 - Wesołe Skrzaty w odległości 350 m, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Gedanensis w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m Apteka Brzeźno, w odległości 650 m Belladonna Apteka, w odległości 950 m Apteka Polska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Stołówka Bożena Kicińska w odległości 200 m, Urząd Pocztowy Filia Gdańsk 28 w odległości 350 m, Tapas Rybka w odległości 650 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: BlueFit Centrum Fitness i Szkoleń w odległości 100 m, Gdański Klub Sportowy Gedania 1922 - sekcja piłki nożnej w odległości 950 m.

Data publikacji: 30 kwietnia 2019 13:03

Data aktualizacji: 15 czerwca 2019 14:49

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Pomorskie Domy

Pomorskie Domy

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Pomorskie Domy
  +48 58 ...
  +48 58 774 00 52

  Umów spotkanie

  Navio

  adres biura sprzedaży

  ul. Koziorożca, 80-299 Gdańsk

  Wybierz datę

  • wtorek

   18

   czerwca

  • środa

   19

   czerwca

  • czwartek

   20

   czerwca

  Zaproponuj inny termin

  Wiadomości powiązane z Pomorskie Domy

  Pomorskie Domy budują Admiral

  Pomorskie Domy budują Admiral

  Zamieszkaj w gdańskim Meritum!

  Zamieszkaj w gdańskim Meritum!

  Botanika i Centaura niemal gotowe

  Botanika i Centaura niemal gotowe