Navio

- Bliżej morza

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Pomorskie Domy

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Navio dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
1
3
60,38 m²
Parter
2
3
59,08 m²
Parter
23
3
61,95 m²
3

Opis Inwestycji

Navio to komfortowy budynek apartamentowy, który przygotowany zostanie w Gdańsku Brzeźnie, u zbiegu ulic Hallera i Nadmorski Dwór. Zaledwie 600 metrów dzieli to miejsce od linii brzegowej i pięknej bałtyckiej plaży. Na trzech kondygnacjach Navio powstaną łącznie 24 wyjątkowe apartamenty o różnorodnych układach i powierzchniach (od 33,83 m2 do 68,33 m2). Każdy z nich został niezwykle starannie zaprojektowany – dzięki temu lokale są wyjątkowo ustawne, przestronne i wygodne. Do każdego z mieszkań przypisany jest duży słoneczny balkon, a apartamenty na najwyższej kondygnacji wzbogacono o piękne tarasy widokowe! Część z mieszkań zlokalizowanych na III piętrze mieć będzie ponadstandardową wysokość (3,5 m), a do wybranych lokali parterowych przypisany zostanie bardzo duży, zielony ogród.Dla dodatkowej wygody mieszkańców, w Navio powstanie praktyczna hala garażowa z miejscami parkingowymi, a na każde z pięter budynku będzie można dojechać komfortową, dwustronną windą. Cały teren inwestycji zostanie ogrodzony i odpowiednio zagospodarowany (zieleń, nasadzenia). Dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców budynku, na terenie inwestycji zainstalowany zostanie monitoring wizyjny.Na szczególną uwagę zasługuje nowoczesna, niezwykle foremna bryła budynku,z piękną elewacją, której urodę wzmacniają dodatkowo liczne detale ze szlachetnego drewna. Mocnym akcentem są tu także elementy ze szkła i metalu. Równie gustownie wyglądać będą także klatki schodowe – wykonane zostaną z najwyższej klasy materiałów, a ich wystrój nawiązywać będzie do nazwy tego wyjątkowego projektu - dalekomorskiej nawigacji.Lokalizacja Navio to jeden z największych atutów tej wyjątkowej inwestycji - położone o krok od nadmorskiej promenady i pięknej piaszczystej plaży miejsce stanowi tu wyjątkową wartość, dostępną tylko nielicznym. Tak atrakcyjne położenie zaprasza do codziennych nadmorskich przebieżek i długich spacerów - wystarczy parę chwil, by odetchnąć świeżym, morskim powietrzem. Warto dodać, że Navio otula największy z gdańskich parków – Park im. Ronalda Reagana. Soczysta zieleń rozciąga się tu aż do plaż w dalekim Jelitkowie, a łączy oba te punkty nowa ścieżka rowerowa i deptak spacerowy. Czy można chcieć więcej?Przybrzeżne położenie nie oznacza, że mieszkańcy Navio muszą rezygnować z z zalet miejskiego życia – Brzeźno to doskonale skomunikowana dzielnica Gdańska, z łatwym dostępem do centrum miasta (Gdańsk Śródmieście, Gdańsk Wrzeszcz). Sprawny dostęp do trasy krajowej nr 7 oraz Autostrady A1 gwarantuje, położony nieopodal, tunel im. ks. T. Gocłowskiego (tunel pod Martwą Wisłą). Równie szybko można stąd dotrzeć do znanego pomorskiego kurortu – Sopotu – oraz tętniącej życiem Gdyni. Gdańskie Brzeźno posiada jednocześnie pełne zaplecze infrastrukturalne, w tym liczne sklepy, centra handlowe i zaplecze usługowe.Navio będzie gotowy do zamieszkania w II kwartale 2020 roku.

Inwestycja Navio znajduje się na Brzeźnie, al. gen. Józefa Hallera 232 (6.1 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Pomorskie Domy.

Inwestycja Navio jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań w tym 8 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Navio pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 59 do 62 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 59 do 62 m2 w cenie od 841 000 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pomorskie Domy przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 350 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: 34 000 zł.
  • miejsca postojowe naziemne: 12 000 zł.
Udogodnienia: teren ogrodzony, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, morze.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania w tym 2 lokale typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 59 do 62 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 841 000 do 861 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Navio

Brzeźno to dzielnica Gdańska w kształcie prostokąta, ograniczona od północy plażą Gdańsk Brzeźno, od zachodu Parkiem im. Ronalda Reagana, od południa ul. Czarny Dwór a od wschodu torami kolejowymi i ul. Letnicką. Ma powierzchnię 2,74 km kw i jest zamieszkana przez 13 457 mieszkańców. To niezwykłe miejsce nie tylko z uwagi na bliskość kąpieliska i mola ale też miejsc historycznych – zaledwie kilkadziesiąt metrów dalej zaczyna się Westerplatte. W odległości mniejszej, niż 500 m od Brzeźna znajduje się szpital COPERNICUS, Latarnia Morska, Stadion PGE Arena czy Park im. Jana Pawła II. Na terenie samej dzielnicy znajduje się m.in. Park Brzeźnieński , supermarkety Lidl i Biedronka i kilka nadmorskich restauracji a zabudowa mieszkalna składa się głównie z domków jednorodzinnych. Brzeźno okalają dzielnice Nowy Port, Letnica, Wrzeszcz Dolny i Zaspa Rozstaje.

Komunikacja

Po dzielnicy kursują autobusy dzienne jak i nocne. Najbliższe stacje SKM i PKP znajdują się w odległości ok. 2 km od granicy dzielnicy – Gdańsk Zaspa i Gdańsk Wrzeszcz. Można z nich dojechać do Gdańska, Gdyni i Sopotu a także pozostałych miast w województwie. W odległości ok.50 m od Brzeźna znajduje się stacja promu do szwedzkiego Nynashamn. Lotnisko im. Lecha Wałęsy znajduje się w odległości ok. 15 km.

W odległości 100 metrów od inwestycji Navio znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Dworska (n/ż).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Navio znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Gdańsku w odległości 300m, Przedszkole nr 67 - Wesołe Skrzaty w odległości 350m, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Gedanensis w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m znajduje się Apteka Brzeźno, w odległości 650 m znajduje się Belladonna Apteka, w odległości 950 m znajduje się Apteka Polska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 600 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Antoniego Padewskiego, w odległości 650 m znajduje się Galeria Sztuki w Brzeźnie, w odległości 2050 m znajduje się Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia 18.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się BlueFit Centrum Fitness i Szkoleń, w odległości 950 m znajduje się Gdański Klub Sportowy Gedania 1922 - sekcja piłki nożnej.

Data publikacji: 30.04.2019

Data aktualizacji: 07.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie