Wiadomości mieszkaniowe

Mission Public Relations

Mission Public Relations

Regionalne - Poznań - Nieruchomości

2 sierpnia 2018

Oddaj swój głos!

Podczas urlopu wypoczywamy i szukamy mieszkania

Okres urlopowy wcale nie musi oznaczać mniejszego ruchu na rynku nieruchomości. Wolny czas przeznaczamy nie tylko na odpoczynek, ale też na spokojne, skrupulatne szukanie nowego mieszkania.

Podczas urlopu wypoczywamy i szukamy mieszkania

Do niedawna, lato na rynku pierwotnym uznawano za mniej intensywny okres, w porównaniu do pozostałych miesięcy w roku. Jednakże czas wakacyjny może wiązać się z dużym zainteresowaniem klientów, a co za tym idzie, satysfakcjonującymi wynikami sprzedaży w biurach deweloperów – podkreślają eksperci. Pracownicy biur sprzedaży proponują różne promocje, rabaty, czy akcje specjalne, jak chociażby programy lojalnościowe. Korzysta na tym zarówno klient, jak i deweloper. - Przy sprzedaży domów na osiedlu Rodzinne Komorniki, proponujemy udział w programie “Między nami sąsiadami”. Oferujemy możliwość uzyskania kwoty 4000 zł brutto na zakup pakietów dodatkowych wykończenia domu – mówi Agnieszka Jałoszyńska, Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Sky Investments. Deweloper realizuje osiedle domów szeregowych w podpoznańskich Komornikach. Jak wyjaśnia przedstawiciel Sky Investments, wystarczy polecić osiedle przyjaciołom lub rodzinie, którzy również zdecydują się na zakup domu i podpisanie umowy deweloperskiej. Dzięki udziałowi w programie, można zamówić atrakcyjne opcje dodatkowe, takie jak: kominek, aranżacja poddasza, czy ogrzewanie podłogowe.

Powodów, dla których klienci decydują się kupić nowe mieszkanie lub dom, jest wiele. Zwykle wiąże się to z nowym rozdziałem w życiu, jak praca, przeprowadzka do innego miasta, czy zawarcie związku małżeńskiego. W tym kontekście okres wakacyjny nie stanowi wyjątku. Kiedy dzieje się coś dla nas ważnego, decyzję chcemy podjąć sprawnie. – Okres wiosenno-letni nierozerwalnie kojarzy się z uroczystościami ślubnymi. Wiele osób marzy o tym, aby kolejnym krokiem, po zawarciu związku małżeńskiego, była przeprowadzka do własnego domu. W ostatnich tygodniach, o nasze domy w Komornikach stosunkowo często pytają młode małżeństwa, w tym takie, które planują powiększenie rodziny – zauważa Agnieszka Jałoszyńska. Inwestycja Rodzinne Komorniki cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Od momentu premiery podczas marcowych Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu, ponad połowa z 48 lokali z I etapu osiedla znalazła swoich nabywców.

Warto nadmienić, że prace budowlane na inwestycji Rodzinne Komorniki trwają. W niemal wszystkich domach przygotowano partery, a aktualnie generalny wykonawca stawia już ściany pięter. W I etapie osiedla finalnie do III kwartału 2019 powstanie 48 domów szeregowych o powierzchni 79 m kw. W planach dewelopera są dwa kolejne etapy, z domami o metrażu 79 m kw. i 91 m kw. Deweloper odpowiednio przygotuje też części wspólne osiedla, m.in. drogi wewnętrzne, chodniki i oświetlenie. Inwestycja powstaje przy ulicy Pana Tadeusza w Komornikach. Obok inwestycji znajdują się: sklepy, przystanek autobusowy transportu publicznego, centra handlowe i punkty usługowe. Położenie przy południowo-zachodniej granicy Poznania pozwala sprawnie dotrzeć do centrum.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy