Pierwsza wizualizacja nowej inwestycji Angel Poland Group!

PR Expert

Data publikacji: 14.12.2018, Data aktualizacji: 06.07.2021

Średnia ocen 4/5 na podstawie 4 głosów

Pierwsza wizualizacja nowej inwestycji Angel Poland Group!
We Wrocławiu rośnie nowa, prestiżowa inwestycja – Angel City. Budynek zaprojektowany w Londynie stanie przy zbiegu ulic Walońskiej i Traugutta.

To już pewne, że obok projektu Angel Wings i niedawno ukończonej inwestycji Angel River powstanie kolejne osiedle apartamentowe. Inwestor Angel Poland Group otrzymał bowiem pozwolenie na budowę swojego nowego projektu – Angel City.

Prace ziemne rozpoczęły się już w grudniu. Zakończenie budowy planuje się z kolei na drugi kwartał 2021 roku. Warto nadmienić, że projekt architektoniczny Angel City Wrocław został przygotowany przez renomowaną angielską pracownię EPR Architects z Londynu.

Angel City to budynek, który powstanie przy skrzyżowaniu ul. Traugutta z Walońską. Od Traugutta Angel City będzie sześciopiętrowy, zaś od strony Walońskiej - dziewięciopiętrowy. Inwestycja będzie zawierała 370 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach. Zdecydowana większość z nich będzie posiadała tarasy, balkony lub loggie. Ich sprzedaż zostanie uruchomiona już w pierwszym kwartale przyszłego roku.

W Angel City, podobnie jak w apartamentowcach Wings i River, każdy znajdzie coś dla siebie. Zaprojektowaliśmy różne typy mieszkań, od kameralnych - jednopokojowych, aż po komfortowe, stumetrowe apartamenty z widokami na południe Wrocławia. Mieszkańcy podobnie jak w nowo wybudowanym Angel River, będą mogli liczyć na wiele udogodnień w obiekcie. Przewidziano również prawie 2000 mkw. powierzchni usługowej na parterze budynku – zapowiada Natalia Sawicka, dyrektor sprzedaży i marketingu Angel Poland Group – obszar Zachód.

Angel City Wrocław to kolejna ciekawa inwestycja Angel Poland Group po zrealizowanych:

 • OVO Wrocław,
 • The Granary,
 • Angel River,
 • Angel Care,
 • Angel Wings.

Wśród krakowskich projektów grupy deweloperskiej są:

 • Angel Wawel,
 • Angel City Kraków,
 • Angel Plaza i realizowany luksusowy apartamentowiec Angel Stradom wraz z pięciogwiazdkowym hotelem u podnóża Wawelu.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: