Wiadomości mieszkaniowe

Pierwsza wizualizacja nowej inwestycji Angel Poland Group!

We Wrocławiu rośnie nowa, prestiżowa inwestycja – Angel City. Budynek zaprojektowany w Londynie stanie przy zbiegu ulic Walońskiej i Traugutta.

Oddaj swój głos!

Średnia ocena 2/5 na
podstawie 1 głosu
Pierwsza wizualizacja nowej inwestycji Angel Poland Group!

To już pewne, że obok projektu Angel Wings i niedawno ukończonej inwestycji Angel River powstanie kolejne osiedle apartamentowe. Inwestor Angel Poland Group otrzymał bowiem pozwolenie na budowę swojego nowego projektu – Angel City.

Prace ziemne rozpoczęły się już w grudniu. Zakończenie budowy planuje się z kolei na drugi kwartał 2021 roku. Warto nadmienić, że projekt architektoniczny Angel City Wrocław został przygotowany przez renomowaną angielską pracownię EPR Architects z Londynu.

Angel City to budynek, który powstanie przy skrzyżowaniu ul. Traugutta z Walońską. Od Traugutta Angel City będzie sześciopiętrowy, zaś od strony Walońskiej - dziewięciopiętrowy. Inwestycja będzie zawierała 370 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach. Zdecydowana większość z nich będzie posiadała tarasy, balkony lub loggie. Ich sprzedaż zostanie uruchomiona już w pierwszym kwartale przyszłego roku.

- W Angel City, podobnie jak w apartamentowcach Wings i River, każdy znajdzie coś dla siebie. Zaprojektowaliśmy różne typy mieszkań, od kameralnych - jednopokojowych, aż po komfortowe, stumetrowe apartamenty z widokami na południe Wrocławia. Mieszkańcy podobnie jak w nowo wybudowanym Angel River, będą mogli liczyć na wiele udogodnień w obiekcie. Przewidziano również prawie 2000 mkw. powierzchni usługowej na parterze budynku – zapowiada Natalia Sawicka, dyrektor sprzedaży i marketingu Angel Poland Group – obszar Zachód.Angel City Wrocław to kolejna ciekawa inwestycja Angel Poland Group po zrealizowanych:

  • OVO Wrocław,
  • The Granary,
  • Angel River,
  • Angel Care,
  • Angel Wings.

Wśród krakowskich projektów grupy deweloperskiej są:

  • Angel Wawel,
  • Angel City Kraków,
  • Angel Plaza i realizowany luksusowy apartamentowiec Angel Stradom wraz z pięciogwiazdkowym hotelem u podnóża Wawelu.

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Pola oznaczone gwiazdką* są obowiązkowe.

Artykuły powiązane

Wrocławskie apartamenty – coraz większy wybór dla inwestorów

Wrocławskie apartamenty – coraz większy wybór dla inwestorów

Jak się żyje we Wrocławiu?

Jak się żyje we Wrocławiu?

Nowe dzielnice Wrocławia -  ile zapłacisz tam za mieszkanie?

Nowe dzielnice Wrocławia - ile zapłacisz tam za mieszkanie?