Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Komuny Paryskiej 19a

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Komuny Paryskiej, oferowane bezpośrednio przez

Platforma Mieszkaniowa

Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Komuny Paryskiej 19a/1

Komuny Paryskiej 19aKomuny Paryskiej 19a

3 zdjęcia

Komuny Paryskiej 19a
Komuny Paryskiej 19a
Komuny Paryskiej 19a
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

32 - 58/m2

Przedział pokoi

1 - 3

Kondygnacje

5

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Wrocław Główny - 590 m

Przystanek Tramwajowy - 175 m

Przystanek Autobusowy - 80 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

41 placówek medycznych, 91 placówek edukacyjnych, 177 kawiarni i restauracji, 105 sklepów, 46 obiektów sportowych, 46 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski
 • Wykończenie pod klucz

Przyroda w okolicy

 • 8 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 53 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 263 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 15 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 32 do 58 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Jeden z budynków to zabytkowa kamienica, w której znajduje się 30 mieszkań, oraz drugi budynek o nowoczesnej architekturze z 20 mieszkaniami. Komfort użytkowania zapewnia odpowiednia wysokość pomieszczeń (od 2,63- 3m) oraz ergonomiczny układ pomieszczeń stwarzający duży potencjał aranżacyjny. Komunikację zapewnia nowoczesna cichobieżna winda. W standardzie mieszkań oraz części wspólnych znajdują się m. in: okna drewniane, kamienne parapety, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe klasy C, wykończenie korytarzy i klatek schodowych z kamienia naturalnego. W każdym lokalu rozprowadzona zostanie sieć teleinformatyczna, domofonowa oraz telewizyjna.

Atutem inwestycji jest nie tylko wysoki standard wykończenia, doskonała lokalizacja, ale też zabytkowy charakter jednego z budynków. Pierwsze wzmianki o kamienicy przy Komuny Paryskiej 19a datuje się na lata 1900-1910r. Dziś kamienica oraz jej otoczenie wracają do dawnej świetności.

„Komuny paryskiej 19a” to doskonałe miejsce do życia dla ludzi ceniących uroki miasta, a także świetna lokata kapitału. Mieszkania jednopokojowe, o niewielkich powierzchniach doskonale sprawdzą się jako lokale na wynajem.

Inwestycja Komuny Paryskiej 19a znajduje się na Przedmieściu Oławskim, ul. Komuny Paryskiej 19a/1 (0.7 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi Platforma Mieszkaniowa.

Inwestycja Komuny Paryskiej 19a została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 53 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Komuny Paryskiej 19a w sprzedaży jest 15 nowych mieszkań o powierzchni od 32 do 58 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Budynek położony jest niecały kilometr od Dworca Głównego oraz od wrocławskiej Starówki i Rynku. W niedalekiej odległości znajdują się galerie handlowe takie jak Renoma, Wroclavia, Galeria Dominikańska czy Pasaż Grunwaldzki oraz uczelnie wyższe takie jak Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Przyrodniczy oraz Politechnika Wrocławska. W pobliżu znajdziemy miejsca rekreacji takie jak Wzgórze Partyzantów, Park Staromiejski, Wrocławskie Centrum Spa. W okolicy znajdują się liczne sklepiki, restauracje, jak również doskonale rozwinięta jest komunikacja miejska, która zapewnia szybki dostęp w dalsze rejony Wrocławia.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Komuny Paryskiej 19a?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Komuny Paryskiej 19a mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 590 metrów od inwestycji Komuny Paryskiej 19a znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Komuny Paryskiej 19a znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Komuny Paryskiej 19a znajduje się 91 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Instytut Studiów Klasycznych, Śródziemnomorskich i Orientalnych w odległości 21 m, szkoła w odległości 93 m, szkoła w odległości 101 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Komuny Paryskiej 19a jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 98 m, Onkomed w odległości 276 m, A-Dent w odległości 285 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Komuny Paryskiej 19a składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 59 m znajduje się Grosik, w odległości 103 m znajduje się Markecik, w odległości 125 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Komuny Paryskiej 19a w odległości 55 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 58 m znajduje się boisko / kort, w odległości 58 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 13.11.2023
Data aktualizacji: 21.05.2024
Platforma Mieszkaniowa logo

Platforma Mieszkaniowa

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023