+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Wrocław, Krzyki, Bieńkowice

31 ofert w 1 inwestycji

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?

  Dopasuj liczbę pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
 • Osiedle Parkowe Aleje
  4 kw. 2023
  Zapraszamy Państwa na spacer po Parkowych Alejach, nowej inwestycji mieszkaniowej ARKOP Deweloper na wrocławskich Krzykach. Wyjątkowa lokalizacja w otoczeniu terenów zielonych - w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Bieńkowickiego oraz Parku na Skraju, w niedalekim sąsiedztwie Parku Brochowskiego oraz Parku Wschodniego, sprzyja Wszystkim tym, którzy doceniają bliskość Natury. Osiedle zostało

  Osiedle Parkowe Aleje

  od 7 600 zł/m2
  ul. Syryjska , Brochów, Krzyki, Wrocław(7.3 km od centrum)
  ARKOP Deweloper
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Green City
  Oferta archiwalna
  Na działce przy ul. Boiskowej w sąsiedztwie Parku Bieńkowickiego wybudowane zostanie osiedle z 297 mieszkaniami. Dla przyszłych domowników przygotowano mieszkania: 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 32 m kw. do 72 m kw. Lokale na parterze posiadać będą własne ogródki, te na wyższych kondygnacjach balkony. Na szczególną uwagę zasługują mieszkania 4-pokojowe, gdzie zaprojektowano dwa balkony. Jeden

  Green City

  ul. Boiskowa , Bieńkowice, Krzyki, Wrocław(7.4 km od centrum)
  West Star Development
 • Bieńkowice
  Oferta archiwalna
  Inwestycja Bieńkowice położona jest w cenionej przez nabywców, południowej części Wrocławia. Położenie osiedla gwarantuje osobom ceniącym spokój, ciszę oraz uroki terenów zielonych idealne miejsce do wypoczynku po dniu pracy. Bieńkowice to kameralny kompleks 3 budynków wielorodzinnych z 96 funkcjonalnymi i komfortowymi mieszkaniami oraz garażami podziemnymi na 127 miejsc postojowych. Na czterech

  Bieńkowice

  ul. Boiskowe , Brochów, Krzyki, Wrocław(7.4 km od centrum)
  i2 DEVELOPMENT S.A.
 • Przyjazny Park
  Oferta archiwalna
  Przyjazny Park to lokale jedno i dwu-pokojowe o niewielkim metrażu, doskonałe jako pierwsze mieszkanie, czy też inwestycja pod wynajem, jak i trzy oraz cztero-pokojowe mieszkania rodzinne. W budynku znajdują się także komórki lokatorskie oraz zamykane garaże indywidualne, do których dostęp mają tylko ich właściciele. Przed budynkiem zaprojektowane są także miejsca postojowe, tak aby zapewnić

  Przyjazny Park

  od 5 340 zł/m2
  ul. Boiskowa , Brochów, Krzyki, Wrocław(7.3 km od centrum)
  Artha Dom
 • Krótka
  Oferta archiwalna
  Realizujemy kolejną kameralną inwestycję w Radwanicach. Tym razem tworzymy budynek wielorodzinny z dwudziestoma mieszkaniami. Cechami charakterystycznymi dla tej inwestycji są 3-szybowe okna, drzwi wejściowe w bardzo wysokim standardzie, jak również wykończenia ze stali nierdzewnej oraz kamienne parapety. Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają balkony z nowoczesnego betonu

  Krótka

  od 4 100 zł/m2
  ul. Krótka 1A , Radwanice, wrocławski(0.2 km od Wrocławia)
  7D development
image

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a nasz doradca znajdzie je bezpłatnie dla Ciebie. Zero spamu, usługa bez opłat i prowizji.

Wrocław - miasto studentów, biznesmenów, start-upów i turystów. Tak w skrócie można podsumować ostatnie lata funkcjonowania stolicy Dolnego Śląska w świadomości społeczeństwa. Słynną aglomerację zamieszkuje aż 638 586 ludzi i 351 krasnali. Na powierzchni prawie 292,8 km2 mieści się również ponad 79 000 aktywnych firm polskich i zagranicznych. Dlatego właśnie poszukiwanie własnych czterech kątów jest tu dość trudne i czasochłonne. Ponad 7 500 ofert nowych mieszkań i domów z samego rynku pierwotnego we Wrocławiu to sygnał, aby ograniczyć się do poszukiwań tylko w jednej dzielnicy. Jaką część stolicy Dolnego Śląska wybrać? Warto wspomnieć, że dzielnice dzielą się na osiedla. Co zatem wybrać? Mieszkanie w Bieńkowicach czy na Nadodrzu? Lepiej bliżej centrum czy dalej? Tu duży wpływ mają kwestie indywidualne. Niewątpliwie wiele osób szybko znajduje swoje własne M właśnie w swojej okolicy. Nieco inaczej sytuacja wygląda w momencie przeprowadzki. Wrocław przyciąga bowiem wiele osób z całej Polski i zagranicy. Stopa bezrobocia w 2016 roku wynosiła tu zaledwie 2,7%. I wciąż poszukiwani są specjaliści oraz pracownicy fizyczni.

Wrocław - stolica marzeń

Zapewne właśnie tak może wydawać się wielu osobom, którym udało się w tym mieście znaleźć dobrą pracę, założyć własną firmę czy spełnić inne marzenia. Wrocław to jedno z ulubionych miast w Polsce - zjeżdżają się tu ludzie z całej Polski, którzy rezygnują z Krakowa lub Warszawy. Wolą klimat stolicy Dolnego Śląska, mieszkania w Bieńkowicach, piwa na Starym Rynku i poszukiwania wciąż nowych krasnali. A ten jest bardzo przyjemny, do czego przyczyniają się władze. Tworzą świetne miejsce dla rozwoju biznesu, ale także wszelkich inicjatyw przedsiębiorczych, naukowych, artystycznych i sportowych. Nie bez powodu Wrocław został Europejską Stolicą Kultury 2016. Dwa lata później zwyciężył w konkursie European Best Destination. Doceniają go Polacy, docenia go Europa.

Moda na Wrocław nie powstałaby, gdyby nie dobry PR, który robią władze miejskie. Promują one liczne kulturalne inicjatywy, wspierają biznes, tworząc strefy ekonomiczne lub inkubatory, przyciągają przyjazną atmosferą. Organizacja wielu wydarzeń sportowych czy artystycznych sprawiła, że miasto zyskało międzynarodową sławę. Moda na Wrocław powstała również dzięki temu, że władze miały pomysł na promocję miasta. Stworzyły jednolity obraz stolicy Dolnego Śląska jako miejsca dobrego do życia i zamieszkania. Stąd coraz więcej nowych inwestycji mieszkaniowych w każdym zakątku miasta. Nowoczesne mieszkania w Bieńkowicach, Żernikach, Kowalach, Zaciszu i wielu innych osiedlach cieszą się tak dużym popytem, że znacznie przerasta on podaż. Szybko rozwijają się zwłaszcza obrzeża Wrocławia. Jednemu z osiedli położonych właśnie przy granicy miasta poświęconych zostanie kilka kolejnych rozdziałów.

Bieńkowice - mieszkania dla każdego?

To jedno z najdalej położonych osiedli we Wrocławiu. Znajduje się na południu. Od północy graniczy z osiedlem Brochów, od zachodu z Radwanicami, od południa z Zacharzycami, od wschodu zaś z Iwinami. Niemal połowę jego terenu zajmują linie kolejowe oraz pola za nimi. Mieszkanie w Bieńkowicach wiąże się więc z dużą ilością kontaktu z terenami zielonymi. To zdecydowanie jeden z najmniej zaludnionych obszarów Wrocławia, który bardzo długo był wsią. W tej chwili wyróżnia się zabudową w większości jednorodzinną, choć pojawia się tam coraz więcej nowych inwestycji. Te ostatnie to przede wszystkim kameralne osiedla z niską zabudową, a także wille. Czy warto szukać mieszkania w Bieńkowicach?

Z pewnością wiele osób odstrasza to, że osiedle znajduje się dość daleko od centrum. Z tego względu nie każdy znajdzie tu swoje idealne cztery kąty. Trzeba zdawać sobie sprawę, że to raczej sielska wieś w mieście niż w pełni rozbudowane osiedle. O wiele łatwiej odnajdą się tu osoby szukające ciszy, spokoju i kontaktu z przyrodą. A także niskiego zagęszczenia ludności i wielu innych cech typowo małomiasteczkowych. Dlatego mieszkania w Bieńkowicach wybierają często rodziny, osoby pracujące, którym zależy na cenie i spokoju.

Cena mieszkania w Bieńkowicach

W porównaniu do innych osiedli Wrocławia, tu jest bardzo tanio. Podczas gdy średnia dla całego miasta to ok. 6 500 zł/mkw., a w centralnych osiedlach nawet ok. 8 000 zł/mkw., mieszkania w Bieńkowicach można znaleźć od 5 000 zł/mkw. I mowa tu o tych z rynku pierwotnego. Na wtórnym nie ma wielu ofert, przeważają bowiem domy. Jednak i te są bardzo tanie. Jeśli zatem szuka się we Wrocławiu mieszkania, Bieńkowice będą idealnym wyborem dla osób, które nie dysponują dużym budżetem. Warto również zwrócić uwagę na to, że oferowane lokale są w bardzo dobrym standardzie - nie ma mowy o niższej jakości. Wręcz przeciwnie. Powstające inwestycje to kameralne osiedla z nisko kondygnacyjnymi blokami, które zawierają wiele udogodnień dla mieszkańców.

Podziemne parkingi, place zabaw, rowerownie, ułatwienia dla niepełnosprawnych - takie cechy wyróżniają właśnie nowe osiedla. Kupując mieszkania w Bieńkowicach nie da się nie zauważyć, że są one bardzo dobrze doświetlone przez dużą ilość okien, a także rozkładowe. Więcej przestrzeni umożliwia zachowanie prywatności, a ogrodzenia i monitoring - bezpieczeństwa. To kolejna cecha, która znacznie różni osiedla na obrzeżach Wrocławia i bliżej centrum. W tych pierwszych zabudowa jest rzadka, występuje tu też dużo pustych obszarów zielonych, które oddzielają od siebie poszczególne inwestycje. W centrum z kolei jest bardzo ciasno, a każdy wolny obszar zabudowany, czy to mieszkaniówką, czy biurowcami.

Zalety mieszkania w Bieńkowicach

Czy wybór nieruchomości położonej daleko od centrum, w dodatku blisko torów kolejowych ma sens? Wielu osobom zakup mieszkania w Bieńkowicach może wydać się szalony, jednak ta lokalizacja ma swoje zalety. To idealne miejsce dla osób, które pracują na południu Wrocławia lub pod Wrocławiem. Dla tych, którym zależy na bardzo szybkim wydostaniu się z miasta. A także pracującym w centrum, ale nie przepadającym za hałasem, smogiem, korkami i ogromną ilością ludzi, gdziekolwiek nie pójdą. Ponadto mieszkania w Bieńkowicach we Wrocławiu są bardzo tanie. Za taki sam standard bliżej centrum zapłaci się znacznie więcej - nawet ok. 8 000 zł/mkw. Dlatego wiele osób nie chce przepłacać i decyduje się na dłuższe dojazdy.

Niewątpliwie dużą zaletą mieszkania w Bieńkowicach jest obecność zieleni. Tu można swobodnie pojeździć rowerem, bez problemu związanego z dużym ruchem pieszych i samochodowym. Wypoczynek na łonie natury spodoba się zarówno rodzinom, jak i właścicielom psów. W Bieńkowicach znajduje się ogromny park i wiele pól oraz skwerów. Wzdłuż zachodniej granicy biegnie rzeczka Katarzynka.

Dojazd i infrastruktura

Bieńkowice znajdują się nieopodal drogi krajowej nr 94, a także drogi wojewódzkiej nr 395. Istotną arterią jest tu ulica im. Ignacego Mościckiego. Pozostałe ważne ulice to: Ziemniaczana, Jana Wesołowskiego, Pięćdziesięciu Bohaterów, Boiskowa. Komunikacja miejska składa się z linii autobusowych - dziennych i nocnych. Najbliższa stacja kolejowa to Wrocław Brochów. Samochodem do centrum można dojechać w ok. 25 minut, komunikacją miejską w ok. 35 minut.

W Bieńkowicach funkcjonuje kilka sklepów i lokali usługowych. Jednak po większe zakupy mieszkańcy muszą udać się już na Brochów. Pod względem infrastruktury miejskiej osiedle przypomina bardziej małe miasteczko. Nie jest ona dobrze rozbudowana, co być może zmieni się, kiedy zamieszka tu więcej osób. Bieńkowice to tereny bardziej podmiejskie, z czego również warto zdawać sobie sprawę zanim dokona się tu zakupu mieszkania. Jeśli zatem ktoś lubi mieć wszystko pod nosem, powinien zdecydować się na osiedla bliższe centrum.

Informacje o Bieńkowicach

Na Bieńkowicach dostępnych jest 45 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Bieńkowicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 41 do 76 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (16 mieszkań).
 • 3-pokojowe (11 mieszkań).
 • 4-pokojowe (4 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich na Bieńkowicach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Bieńkowicach kosztuje 365 948 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: