Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Wrocław, Krzyki, Księże Wielkie

27 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Cieszyńska 97
  gotowe
  Odkryj codzienność na nowoNormalne życie, zwykłe sprawy, drobiazgi, które cieszą najbardziej na świecie - nauczyłeś się już doceniać każdy dzień. Teraz czas znaleźć miejsce, w którym Ty i Twoja rodzina będziecie mogli komfortowo oraz bezpiecznie odkrywać wszystkie kolory codzienności.Poznaj Cieszyńską 97, naszą kameralną inwestycję, zlokalizowaną na Księżu Wielkim. Z szybkim dojazdem do centrum, ale w zielonej okolicy, która da Ci chwilę wytchnienia po długim dniu.Zainteresowany? Klucze odbierzesz już w IVQ 2022 roku!Cieszyńska 97 to projekt w niskiej zabudowie, w którym znajdą się zaledwie 74 mieszkania. Wszystkie z balkonami, tarasami lub ogródkami do wyboru, żebyś mógł odpoczywać, tak jak lubisz. Oferujemy Ci małe metraże, idealne dla singla lub pary, ale także duże mieszkania z antresolą, dla tych, którzy pragną większej przestrzeni.W naszym projekcie znajdziesz też plac zabaw oraz strefy rekreacji dla mieszkańców, które pozwolą Ci lepiej poznać sąsiadów i wspólnie budować społeczność ludzi, potrafiących cieszyć się codziennością.

  Cieszyńska 97

  od 7 864 zł/m2
  ul. Cieszyńska 97 , Księże Wielkie, Krzyki, Wrocław(5.6 km od centrum)
  Vantage Development S.A.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Księżno
  Oferta archiwalna
  - sąsiedztwo rozległych terenów zielonych- boisko i plac zabaw dla dzieci- osiedlowy klub fitness- lokale usługowe na terenie inwestycji- całodobowa ochrona

  Księżno

  od 7 275 zł/m2
  ul. Opolska , Księże Wielkie, Krzyki, Wrocław(5.3 km od centrum)
  Archicom S.A.
 • Słoneczne Mieszkania
  Oferta archiwalna
  Słoneczne Mieszkania to kameralna inwestycja na willowym osiedlu w podwrocławskiej miejscowości Radwanice.Jednym z atutów Inwestycji jest doskonała lokalizacja, łącząca wygodny szybki dojazd do centrum Wrocławia z kameralnymi warunkami osiedla willowego. Odległość do wrocławskiego Rynku to tylko 8km, a jednocześnie otoczenie terenów zielonych porośniętych starodrzewem.W realizowanym budynku znajdują się wyłącznie trzy mieszkania, każde na osobnej kondygnacji, co niewątpliwie zapewni mieszkańcom komfortowe warunki odpoczynku. Proponujemy swobodną aranżację ilości i wielkości poszczególnych pomieszczeń poprzez zaprojektowanie i wykonanie ścian działowych według indywidualnych uzgodnień.Inwestycja Słoneczne Mieszkania jest realizowana przy ulicy Słonecznej 12 w Radwanicach koło Wrocławia.Obecnie proponujemy Państwu sprzedaż 2 mieszkań o powierzchniach po 50 m2.

  Słoneczne Mieszkania

  od 4 800 zł/m2
  ul. Słoneczna 12 , Radwanice, wrocławski(0.2 km od Wrocławia)
  Przedsiębiorstwo DDL
 • Tęczowe Osiedle
  Oferta archiwalna
  Inwestycja “Tęczowe Osiedle – II etap, zlokalizowana jest w południowo-wschodniej części Wrocławia, w odległości 6,5 km od wrocławskiego Rynku.  Atrakcyjne mieszkania na kameralnym osiedlu, w niskiej zabudowie, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Kompleks mieszkalny składać się będzie z trzech budynków. Dwa z nich posiadać będą dachy spadziste, jeden z budynków zaprojektowano z płaskim pokryciem dachowym. W  pobliżu inwestycji  Parki:  Wschodni i Brochowski. W okolicy znajduje się pełna infrastruktura społeczna: przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, ośrodek zdrowia, kościół oraz punkty usługowo-handlowe.Budynki zlokalizowane będą  w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej, zapewniając tym samym  dogodną  komunikację  z całym Wrocławiem.Projekt zakłada łączną liczbę mieszkań na poziomie 130, o metrażu od 27 do 83 m/kw. Na osiedlu znajdować się będzie 131 miejsc parkingowych, w tym 71 naziemnych i 60 podziemnych. W projekcie przewidziano również komórki lokatorskie. Rozkład mieszkań umożliwia ich ciekawą aranżację, dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Mieszkania na parterze posiadać będą ogródki, na wyższych kondygnacjach przewidziano balkony.W razie wątpliwości Proszę wejść na stronę internetową (link poniżej), gdzie dostępna jest aktualna lista mieszkań oraz możliwość zarezerwowania mieszkania online.

  Tęczowe Osiedle

  ul. Opolska , Księże Wielkie, Krzyki, Wrocław(5.2 km od centrum)
  Gant Development S.A.

Informacje o Księżu Wielkim

Na Księżu Wielkim dostępnych jest 27 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy na Księżu Wielkim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 40 do 101 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (7 mieszkań).
 • 3-pokojowe (10 mieszkań).
 • 4-pokojowe (7 mieszkań).
 • 5-pokojowe (3 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich na Księżu Wielkim nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Księżu Wielkim kosztuje 369 690 zł.

Aktualnie obowiązuje 1 oferta promocyjna.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Księżu Wielkim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: