Midori House

10 zdjęć

Midori House
Midori House
Midori House
Midori House

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Midori House dostępnych jest 27 ofert

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 46 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 27 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 42 do 138 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Midori House w wyjątkowy sposób wpisuje się w otoczenie. A to wszystko dzięki dopracowanej w każdym szczególe elewacji. Jej kolorystyka i struktura zachwycą, a zastosowanie spieków kwarcowych wyróżni budynek. Autorem projektu jest znana i nagradzana wrocławska pracownia Dziewoński. Łukaszewicz. Architekci.

Widok na wodę i zieleń to luksus sam w sobie. Apartamenty z takim widokiem to inny styl – bardziej swobodny i niewymuszony. Nadrzeczny bulwar z pomostami i mostkami oraz piękne tereny parkowe Niskie Łąki sprawiają, że jest to wymarzone miejsce do życia – odpoczynku, spotkań, pracy.

Tylko 46 apartamentów, a loggie i tarasy otwarte na zieleń i rzekę. Midori House będzie budynkiem typu waterfront skąpanym w zieleni, wręcz tajemniczo ukrytym w koronach starych drzew. Bo w naturze dobrego miejsca jest balans między przyrodą, a architekturą!

Wnętrza, z których mieszkańcy będą korzystali każdego dnia, staną się idealnym dopełnieniem ‎niesztampowej architektury. W budynku projektanci zaplanowali reprezentacyjną strefę wejściową. Każdy ‎detal części wspólnych został dopracowany. Dla przykładu wykończenia wejść do mieszkań otrzymają oprawę ‎w kolorach drewna i szlachetnych metali.‎

Apartamenty o metrażach od 42 do 138 m kw. pozwolą wybrać wymarzoną przestrzeń – funkcjonalną i przemyślaną. A do tego – dla wygody i bezpieczeństwa – 38 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej, stanowiska umożliwiające ładowanie samochodów elektrycznych, rowerownia i całodobowa ochrona. Będzie naprawdę komfortowo!

Inwestycja Midori House znajduje się na Przedmieściu Oławskim, ul. Szybka null (1.2 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Spravia.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 46 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Midori House w sprzedaży jest 27 nowych mieszkań o powierzchni od 42 do 138 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Spravia nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Midori House?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Midori House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Midori House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Zgody (Muzeum Etnograficzne).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Midori House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Midori House znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Słoneczne Przedszkole w odległości 200 m, Przedszkole integracyjne nr 12 w odległości 350 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1 w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Midori House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Midori House w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.11.2022
Data aktualizacji: 18.01.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Przedmieściu Oławskim

Oferty na Przedmieściu Oławskim

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: