Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Midori House

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Szybka, oferowane bezpośrednio przez

Spravia

Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Szybka

Ceny od: 16 500 zł/m2
Midori HouseMidori House

11 zdjęć

Midori House
Midori House
Midori House
Midori House
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2024

Powierzchnie

43 - 138/m2

Przedział pokoi

1 - 5

Kondygnacje

8

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Wrocław Główny - 1179 m

Przystanek Tramwajowy - 186 m

Przystanek Autobusowy - 188 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

18 placówek medycznych, 105 placówek edukacyjnych, 49 kawiarni i restauracji, 62 sklepy, 35 obiektów sportowych, 35 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 46 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 17 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 43 do 138 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 16 500 do 32 000 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Ta inwestycja zajęła 3 miejsce w naszym rankingu nieruchomości

Edycja 2023

4,14

Inwestycja "Midori" przykuwa wzrok delikatną, przestrzenną fasadą, skrywającą kaskadowe tarasy. Uzyskanie takiego efektu wymaga pomysłowości projektanta i sporo nakładów pracy. Wnętrza części wspólnych są odbiciem wyglądu zewnętrznego i dopełniają całości.

Opis inwestycji

Midori House w wyjątkowy sposób wpisuje się w otoczenie. A to wszystko dzięki dopracowanej w każdym szczególe elewacji. Jej kolorystyka i struktura zachwycą, a zastosowanie spieków kwarcowych wyróżni budynek. Autorem projektu jest znana i nagradzana wrocławska pracownia Dziewoński. Łukaszewicz. Architekci.

Widok na wodę i zieleń to luksus sam w sobie. Apartamenty z takim widokiem to inny styl – bardziej swobodny i niewymuszony. Nadrzeczny bulwar z pomostami i mostkami oraz piękne tereny parkowe Niskie Łąki sprawiają, że jest to wymarzone miejsce do życia – odpoczynku, spotkań, pracy.

Tylko 46 apartamentów, a loggie i tarasy otwarte na zieleń i rzekę. Midori House będzie budynkiem typu waterfront skąpanym w zieleni, wręcz tajemniczo ukrytym w koronach starych drzew. Bo w naturze dobrego miejsca jest balans między przyrodą, a architekturą!

Wnętrza, z których mieszkańcy będą korzystali każdego dnia, staną się idealnym dopełnieniem ‎niesztampowej architektury. W budynku projektanci zaplanowali reprezentacyjną strefę wejściową. Każdy ‎detal części wspólnych został dopracowany. Dla przykładu wykończenia wejść do mieszkań otrzymają oprawę ‎w kolorach drewna i szlachetnych metali.‎

Apartamenty o metrażach od 42 do 138 m kw. pozwolą wybrać wymarzoną przestrzeń – funkcjonalną i przemyślaną. A do tego – dla wygody i bezpieczeństwa – 38 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej, stanowiska umożliwiające ładowanie samochodów elektrycznych, rowerownia i całodobowa ochrona. Będzie naprawdę komfortowo!

Inwestycja Midori House znajduje się na Przedmieściu Oławskim, ul. Szybka (1.2 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Spravia.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 46 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Midori House w sprzedaży jest 17 nowych mieszkań o powierzchni od 43 do 138 metrów kwadratowych , w cenie od 16 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Midori House?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Midori House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1179 metrów od inwestycji Midori House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Midori House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Midori House znajduje się 105 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Politechnika Wrocławska w odległości 180 m, Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii w odległości 232 m, Zakład Górnictwa w odległości 238 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Midori House jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dentin w odległości 30 m, Esti-Dent Stomatologia Nowoczesna w odległości 116 m, Lekarz Rodzinny w odległości 398 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Midori House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 65 m znajduje się Biedronka, w odległości 125 m znajduje się Żabka, w odległości 135 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Midori House w odległości 136 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 198 m znajduje się boisko / kort, w odległości 211 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 04.11.2022
Data aktualizacji: 11.06.2024
Spravia logo

Spravia

Adres biura sprzedaży:

ul. Traugutta 69/1B, 50-417 Wrocław

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023