Piasta Park V

5 zdjęć

Piasta Park V
Piasta Park V
Piasta Park V
Piasta Park V

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Piasta Park V dostępnych jest 28 ofert

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 9 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 138 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 28 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 41 do 84 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Piasta Park V znajduje się 12 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Kompleks mieszkaniowy Piasta Park V to kontynuacja cieszących się sukcesem sprzedażowym poprzednich etapów osiedla - Piasta Park. Inwestycja powstaje pomiędzy ulicami Ognistych Wici i Piasta Kołodzieja w zielonej dzielnicy Mistrzejowice. Etap V obejmuje 2 budynki, w których znajdzie się łącznie 138 mieszkań o metrażach od 33,48m2 do 83,5 m2, w których przyszli mieszkańcy znajdą szeroki wybór mieszkań dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Piasta Park V to wyjątkowa inwestycja w doskonałej lokalizacji, która gwarantuje mieszkańcom zarówno dogodne połączenie z każdą częścią miasta, jak i swobodne korzystanie z uroków sąsiedztwa. Bliskość pętli tramwajowej Os. Piastów oraz przystanku PKP Batowice pozwala w sprawny sposób dotrzeć do centrum i innych dzielnic Krakowa. W najbliższej przyszłości zostanie oddana do użytku północna obwodnica Krakowa, która jeszcze bardziej usprawni komunikację.

Piasta Park to przestrzeń, która oferuje mieszkańcom rozwiązania podnoszące komfort miejskiego życia w bliskości z naturą. Znajdujące się w bliskim sąsiedztwie Planty Mistrzejowickie, Planty Bieńczyckie, Fort Bieńczyce, Zalew Nowohucki, Zalew Zesławice to idealna opcja dla ludzi aktywnych, lubiących kontakt z naturą oraz rodzin z dziećmi. Mnogość tras spacerowych i rowerowych, miejsc do piknikowania, placów zabaw, sprawia, że w tej części Krakowa, każdy znajdzie coś dla siebie.

Doświadczony sztab ekspertów Wawel Service zadbał o każdy szczegół tworząc nowoczesne i funkcjonalne mieszkania. Architektura budynków z balkonami, tarasami i przydomowymi ogródkami tworzy spójne, kompleksowe osiedle. Stanowi ono idealne miejsce dla ludzi ceniących niebanalne rozwiązania.

Inwestycja Piasta Park V znajduje się na Mistrzejowicach, ul. os. Piasta Kołodzieja (6.6 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Wawel Service Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 138 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 9 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Piasta Park V w sprzedaży jest 28 nowych mieszkań o powierzchni od 41 do 84 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Wawel Service Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Mistrzejowice to XV dzielnica Krakowa leżąca w północnej części miasta. Powstała z 3 włączonych do Krakowa wsi: Mistrzejowic, Dziekanowic i części Batowic. Przed 1990 r. należała do dzielnicy Nowa Huta. Jej powierzchnia wynosi 559,00 ha, a mieszka w niej 53 015 osób. W skład Mistrzejowic obecnie wchodzą: Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Złotego Wieku, Osiedle Oświecenia, Osiedle Kombatantów, Osiedle Bohaterów Września, Osiedle Piastów, Osiedle Srebrnych Orłów, Osiedle Mistrzejowice oraz część Batowic i Dziekanowic. Początki powstawania osiedli mieszkalnych w dzielnicy datują się na lata 60. i 80. ubiegłego stulecia. Zostały one zrealizowane w technologii wielkopłytowej i liczą sobie po 11 kondygnacji. W tym samym okresie na północy dzielnicy wybudowano osiedle domów jednorodzinnych. Obecnie w Mistrzejowicach koncentruje się duży potencjał deweloperski – powstaje dużo nowych inwestycji, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Stopień zagęszczenia nieruchomości mieszkalnych jest tu bardzo duży. Jedną z największych zalet Mistrzejowic jest natomiast rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Zarówno w północnej, centralnej, jak i południowej części występują także tereny zielone, a najciekawszymi z nich są Park Tysiąclecia oraz Fort „Mistrzejowice”. Przez fragment wschodniej granicy płynie rzeka Dłubnia.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Piasta Park V?

Mistrzejowice mają dobre połączenia komunikacyjne z resztą Krakowa. Kursują tu dzienne i nocne linie autobusów miejskich oraz tramwajów. Południowa granica dzielnicy w całości przebiega drogą krajową nr 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Piasta Park V mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Piasta Park V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Piastów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Piasta Park V znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Piasta Park V znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 187 "Pod Lipami" w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa Nr 89 w odległości 310 m, Zespół Szkół Salezjańskich w Krakowie w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Piasta Park V jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Piasta Park V składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Lidl, w odległości 360 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Piasta Park V w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.01.2023
Data aktualizacji: 13.03.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Mistrzejowicach

Oferty na Mistrzejowicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: