Halszki - 28A - Etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWawel Service Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 469 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • mieszkania przy chmielnej(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Chmielna (5.7 km od centrum Krakowa)
  mieszkania przy chmielnej
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 64 m2
  Liczba pokoi: 4
  Miastologia
 • Wysłouchów(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Wysłouchów 41A (6.3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 931/m2
  Wysłouchów
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 30 - 64 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 10 ofert
  Frax-Bud Franciszek Drożdż
 • Bonarka - ul. Strumienna(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, ul. Strumienna (4.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 350/m2
  Bonarka - ul. Strumienna
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 96 m2
  Liczba pokoi: 5
  Hsd&Arrow Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycja Halszki 28 to nowoczesny, energooszczędny wielorodzinny budynek mieszkalny. Znajdą się tutaj 94 funkcjonalne, jasne mieszkania o powierzchniach od 30 do 80 metrów kwadratowych. Wszystkie lokale w tym pięciokondygnacyjnym budynku posiadać będą balkony, a mieszkania usytuowane na parterze – ogródki do samodzielnej aranżacji.Budynek charakteryzować się będzie ciekawą formą architektoniczną, komfortowo zaprojektowanymi wnętrzami oraz nowoczesną technologią wykonania. Projektując inwestycję nie zapomniano o posiadaczach samochodów - przewidziano tu podziemny parking wraz z miejscami garażowymi oraz zewnętrzne miejsca parkingowe. W inwestycji zainstalowana zostanie również cichobieżna winda łącząca garaż oraz wszystkie piętra budynku. Dodatkowo w podziemiach inwestycji zostaną zlokalizowane komórki lokatorskie.Inwestycja Halszki 28 A – spełniać będzie standardy budynków energooszczędnych - dla nabywców oznacza to możliwość otrzymania dopłaty do kredytu hipotecznego w ramach programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).Energooszczędne mieszkania w inwestycji przy ul. Halszki 28A poprzez zastosowane rozwiązania projektowe i techniczne mogą być eksplatowane przy mniejszym, niż w przypadku tradycyjnego budownictwa, zużyciu energii. Oznacza to:- niższe miesięczne koszty ogrzewania lokalu,- niskie straty energii cieplnej podczas jej wytwarzania i przesyłania,- zmniejszenie emisji CO2 do atmosferry.W inwestycji zostanie zainstalowany system rekuperacji, czyli odzyskiwanie ciepła zpowietrza wywiewanego na zewnątrz budynku. Oznacza to nie tylko mniejsze koszty utrzymania mieszkania, ale także większy komfort.

Inwestycja Halszki - 28A - Etap II znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Halszki 28A (6.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Wawel Service Sp. z o.o..

Inwestycja Halszki - 28A - Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 94 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Halszki - 28A - Etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 41 do 63 metrów kwadratowych w cenie od 5 999 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wawel Service Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 94 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: TV kablowa, internet, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Halszki - 28A - Etap II

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Halszki - 28A - Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Halszki - 28A - Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bujaka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Halszki - 28A - Etap II znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole MUSZELKA z oddziałami integracyjnymi w Krakowie w odległości 150 m, Niepubliczne Przedszkole SAFARI w odległości 180 m, Samorządowe Przedszkole Nr 6 im. dr. Henryka Jordana w Krakowie w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Halszki - 28A - Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Awiteks, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 140 m znajduje się Złoty Kłos.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Halszki - 28A - Etap II w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.07.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie