Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Park Leśny Bronowice etap IV

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Starego Dębu, oferowane bezpośrednio przez

Quelle Locum Sp. z o.o.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Starego Dębu 26

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1060 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Park Leśny Bronowice etap IVPark Leśny Bronowice etap IV

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 47 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

W Parku Leśnym Bronowice korzystać można z wielu udogodnień, jakie daje otoczenie inwestycji. #Alejki parkowe, liczne ławki i plac zabaw to tylko nieliczne z nich. Funkcjonalnie zaprojektowane części wspólne dają radość użytkowania i zachęcają do nawiązywania relacji sąsiedzkich.

-Windy, ogródki, balkony i tarasy

-Miejsca postojowe i komórki w garażu podziemnym

-Miejsca postojowe na terenie osiedla

-Łazienki z oknami w części mieszkań

-Aleja parkowa w ramach osiedla

-Wysoki standard wykończenia części wspólnych

-Bogate zagospodarowanie przestrzeni między budynkami

-Place zabaw i stojaki na rowery na terenie osiedla

Inwestycja Park Leśny Bronowice etap IV znajduje się na Prądniku Białym, ul. Starego Dębu 26 (6.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Quelle Locum Sp. z o.o.

Inwestycja Park Leśny Bronowice etap IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 47 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Park Leśny Bronowice etap IV nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Quelle Locum Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w cichej i spokojnej dzielnicy Krakowa, z której dojazd do #centrum zajmuje jedynie kwadrans. Jednoczesna bliskość galerii handlowych (Futura Park, Galeria Bronowice, IKEA) i centrów biurowych (Vinci Office Center, Opolska Business Park) sprawia, że #ParkLeśnyBronowice to doskonały #adres do zamieszkania dla Ciebie i Twojej Rodziny. Bezpośrednie sąsiedztwo Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego pozwala na korzystanie z uroków tego miejsca o każdej porze roku. #Krajobraz jaki roztacza się z okien mieszkańców cieszy oko, a liczne #drzewa i #łąki sprzyjają rodzinnym spacerom. To tutaj zaznać można prawdziwie beztroskich popołudni i wypoczynku na łonie natury.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Park Leśny Bronowice etap IV?

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Leśny Bronowice etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2177 metrów od inwestycji Park Leśny Bronowice etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Mydlniki.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Park Leśny Bronowice etap IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dentima w odległości 931 m, Aspalia w odległości 933 m, Fizjoter Rehabilitacja i Osteopatia Bronowice w odległości 933 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Leśny Bronowice etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 257 m znajduje się Żabka, w odległości 893 m znajduje się Warzywniak, w odległości 969 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Leśny Bronowice etap IV w odległości 139 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 160 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 679 m znajduje się Strzelnica Pasternik.

Data publikacji: 19.08.2022
Data aktualizacji: 05.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023