Osiedle Tęczowe - mieszkania na sprzedaż

Osiedle Tęczowe

Warszawa, Włochy, ul. Szczęsna

(6 km od centrum Warszawy)

Lokalizacja inwestycji Osiedle Tęczowe

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Osiedle Tęczowe zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować


Osiedle Tęczowe to kameralna zabudowa w otoczeniu spokojnej i zielonej dzielnicy, która zapewni przyszłym mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i komfort dostatniego życia. Inwestycja składająca się z 4 – kondygnacyjnych budynków w stylu zabudowy „nowych kamienic” idealnie wkomponowuje się w klimat willowej dzielnicy. W każdym budynku znajdą się 22 mieszkania o najbardziej pożądanych i funkcjonalnych rozkładach. Oferta zawiera kawalerki o powierzchni od 29 m kw., przestronne mieszkania o powierzchni do 80 m kw., jak również dwupoziomowe apartamenty zlokalizowane na ostatnich piętrach. Dodatkowo, każde mieszkanie posiada balkon, taras lub prywatny ogródek na parterze. Aby zapewnić mieszkańcom najwyższy komfort życia, budynki zostały wyposażone w przestronny hol, windę zjeżdżającą do poziomu garaży i podjazdy ułatwiające funkcjonowanie osobom niepełnosprawnym. Dzieciniec został zaplanowany z myślą o dzieciach, które mogą bawić się na bezpiecznym placu zabaw oraz osobach ceniących spokój i odpoczynek. Ta starannie przemyślana część wspólna przeniesie mieszkańców w świat pełen przestrzeni, zieleni i kwiatów.

Inwestycja Osiedle Tęczowe znajduje się na Włochach, ul. Szczęsna (6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dolcan Plus S.A..

Inwestycja Osiedle Tęczowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 220 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Osiedle Tęczowe pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 37 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni 37 m2 (1 mieszkanie).

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dolcan Plus S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (220 miejsc).

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 220 lokali mieszkaniowych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia: standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (220 miejsc): Cena: 28000 zł.
Udogodnienia: winda, plac zabaw, teren ogrodzony, ochrona całodobowa.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Tęczowe

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Dzielnica Włochy znajduje się na krańcach lewobrzeżnej części Warszawy i zajmuje powierzchnię ok. 29 km2. Liczba mieszkańców dzielnicy nieustannie wzrasta ze względu na rozbudowę nowoczesnych osiedli. Dominuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a także znajdują się siedziby zagranicznych firm. Na osiedlu Okęcie zlokalizowane jest Lotnisko Chopina, a strefy miejskiej zieleni wyznaczają: 3 parki, 5 zieleńców oraz liczne zbiorniki wodne. Walorem rejonu są obiekty oraz tereny sportowo-wypoczynkowe. W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Tęczowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Lubelska górka (5L).

Czytaj więcej

Zapytaj o więcej szczegółów na temat oferty

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

  • Biuro sprzedaży
  • ul. Techników 40
    02-454 Warszawa

+48 801...

Wiadomości powiązane z Dolcan Plus S.A.

Więcej wiadomości