Miasteczko Rubikon Etap I i II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Szczęsna 5A, oferowane bezpośrednio przez

Testowy Deweloper

Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Szczęsna 5A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 92 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Miasteczko Rubikon Etap I i II

11 zdjęć

Miasteczko Rubikon Etap I i II
Miasteczko Rubikon Etap I i II
Miasteczko Rubikon Etap I i II
Miasteczko Rubikon Etap I i II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • recepcja
 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 408 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Promocja! Wykończenie w cenie mieszkania! Dot. pierwszego etapu.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Miasteczko Rubikon, u zbiegu ulic Cegielnianej i Techników w Warszawie, to innowacyjny projekt funkcjonalnych MiniApartamentów, wypełniający lukę na rynku nieruchomości i ułatwiający młodym start w dorosłość. Inwestycja docelowo będzie składała się z trzech etapów architektonicznie spójnych budynków.

I etap zostanie ukończony jeszcze w tym roku, składa się z dwupiętrowego budynku, w którym znajdą się 242 lokale jedno- i dwupokojowe o powierzchni od 17 do 49 mkw. Unikalnie rozplanowane wnętrza gwarantują funkcjonalność oraz komfort.

II etap, którego zakończenie planowane jest na II kw. 2016r. składa się z 166 MiniApartamentów od 15 do 45 mkw.

Dużą zaletą każdego z MiniApartamentów jest własny balkon lub taras, co jest rzadko spotykane w mniejszych lokalach. Wszystkie lokale będą dobrze doświetlone. Budynki zostały wyposażone w monitoring i bezpłatne Wi-Fi w częściach wspólnych, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Dla wygody mieszkańców wewnątrz zamontowano windy. Na terenie inwestycji przygotowano miejsca parkingowe, stojaki na rowery. Drugi etap inwestycji będzie miał garaż podziemny.

Miasteczko Rubikon to doskonałe rozwiązanie dla osób, które preferują zdrowy i aktywny styl życia i nie lubią spędzać czasu w warszawskich korkach. Na parterach zaprojektowano lokale usługowe, które, będą odpowiadały stylowi życia młodych ludzi. Dodatkową zaletą dla osób posiadających działalność gospodarczą jest możliwość nabycia lokalu w cenie netto, co oznacza oszczędność rzędu 23% wartości mieszkania.

Inwestycja Miasteczko Rubikon Etap I i II znajduje się na Starych Włochach, ul. Szczęsna 5A (6.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Testowy Deweloper.

Inwestycja Miasteczko Rubikon Etap I i II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 408 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Miasteczko Rubikon Etap I i II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Testowy Deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Miasteczko Rubikon Etap I i II?

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Miasteczko Rubikon Etap I i II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 860 metrów od inwestycji Miasteczko Rubikon Etap I i II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Włochy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Miasteczko Rubikon Etap I i II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Miasteczko Rubikon Etap I i II znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 260 m, Żłobek "Ptasie Radio" w odległości 320 m, przedszkole w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Miasteczko Rubikon Etap I i II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska Podstawowej Opieki Zdrowotnej SZPZLO Warszawa Bemowo-Włochy w odległości 110 m, Dr Ertuganow w odległości 640 m, KosmetoDerm w odległości 750 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Miasteczko Rubikon Etap I i II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Lidl, w odległości 440 m znajduje się Biedronka, w odległości 590 m znajduje się Po Schodkach.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Miasteczko Rubikon Etap I i II w odległości 270 m znajduje się boisko / kort, w odległości 480 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 630 m znajduje się basen.

Data publikacji: 28.05.2014
Data aktualizacji: 03.08.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: