Structur Concept Sp. z o.o.

Structur Concept Sp. z o.o.

Mazowieckie, Warszawa ul. Wołodyjowskiego 49a

Posiadamy w sprzedaży 25 nieruchomości w 3 inwestycjach

Lista

W Woj. Mazowieckim

 • Koprzywiańska 25

  Inwestycja Koprzywiańska 25 znajduje się na Gocławku, ul. Koprzywiańska 25 (7,4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Structur Concept Sp. z o.o.. Inwestycja Koprzywiańska 25 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 13 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 41 do 70 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Koprzywiańska 25 (7,4 km od centrum Warszawy)

  Inwestycja polecana

  Koprzywiańska 25
  • Termin oddania: 2 kw. 2020
  • Liczba mieszkań: 9
  • Powierzchnia: 41 - 70 m2
  • Liczba pokoi: 2 - 4
  Structur Concept Sp. z o.o.
  Mieszkania spełniające kryteria
 • Obwodowa

  Inwestycja Obwodowa znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Obwodowa 16 (5,4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Structur Concept Sp. z o.o.. Inwestycja Obwodowa jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 24 lokale mieszkalne o powierzchniach od 41 do 76 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Obwodowa 16 (5,4 km od centrum Warszawy)

  Inwestycja polecana

  Obwodowa
  • Termin oddania: 2 kw. 2020
  • Liczba mieszkań: 15
  • Powierzchnia: 41 - 76 m2
  • Liczba pokoi: 2 - 4
  Structur Concept Sp. z o.o.
  Mieszkania spełniające kryteria
 • Słowicza 22 - ostatnie mieszkanie dwupoziomowe

  Inwestycja Słowicza 22 - ostatnie mieszkanie dwupoziomowe znajduje się na Okęciu, ul. Słowicza 22 (5,6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Structur Concept Sp. z o.o.. Inwestycja Słowicza 22 - ostatnie mieszkanie dwupoziomowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 17 lokali mieszkalnych o powierzchni 86 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Warszawa, Włochy, Okęcie, ul. Słowicza 22 (5,6 km od centrum Warszawy)

  Inwestycja polecana

  Słowicza 22 - ostatnie mieszkanie dwupoziomowe
  • Termin oddania: oddano
  • Liczba mieszkań: 1
  • Powierzchnia: 86 m2
  • Liczba pokoi: 2
  Structur Concept Sp. z o.o.
  Mieszkania spełniające kryteria

O nas

Spółka specjalizuje się w budowie niewielkich domów wielorodzinnych oraz osiedli domów jednorodzinnych o wysokich walorach architektonicznych i standardzie.

Powstanie Spółki poprzedzała 18 letnia działalność architektoniczna i deweloperska jej założyciela w Szwajcarii i Niemczech.

Jego projekty znalazły uznanie specjalistów, inwestorów i mieszkańców licznych zrealizowanych budynków. Wyrazem tego jest przyznanie nagrody magazynu CASH między innymi za szczególne walory architektoniczne zrealizowanego osiedla “willi miejskich” “Seepark Rangsdorf “ pod Berlinem.

Ideą Firmy jest, popularna w Europie Zachodniej idea budowania małych domów mieszkalnych – “willi miejskich”. Taki rodzaj budownictwa pozwala kształtować architekturę w sposób indywidualny i kameralny i tym samym sprzyja identyfikowaniu się z miejscem zamieszkania. Niewielka liczba rodzin ułatwia zawiązywanie więzi międzysąsiedzkich i daje poczucie bezpieczeństwa.

Potwierdzeniem przyjętej idei są dotychczas wybudowane budynki w Warszawie przy ulicy Pustułeczki 12 i Wołodyjowskiego 51, Bajana 21.

Działalność Spółki została uhonorowana zajęciem I miejsca w rankingu deweloperów tygodnika Wprost za 2004 rok oraz IV miejsca w rankingu firm developerskich Muratora w kategorii atrakcyjność oferty w 2005 roku.

Zapytaj o ofertę

Structur Concept Sp. z o.o.

Structur Concept Sp. z o.o.

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.

Siedziba firmy

 • Mazowieckie, Warszawa
 • ul. Wołodyjowskiego 49a

+48 22 ...

+48 781...

Structur Concept Sp. z o.o.

Structur Concept Sp. z o.o.

Strona internetowa dewelopera