Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Structur Concept Sp. z o.o. logo

Structur Concept Sp. z o.o.

Warszawa, ul. Wołodyjowskiego 49a
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Spółka specjalizuje się w budowie niewielkich domów wielorodzinnych oraz osiedli domów jednorodzinnych o wysokich walorach architektonicznych i standardzie.

Powstanie Spółki poprzedzała 18 letnia działalność architektoniczna i deweloperska jej założyciela w Szwajcarii i Niemczech.

Jego projekty znalazły uznanie specjalistów, inwestorów i mieszkańców licznych zrealizowanych budynków. Wyrazem tego jest przyznanie nagrody magazynu CASH między innymi za szczególne walory architektoniczne zrealizowanego osiedla “willi miejskich” “Seepark Rangsdorf “ pod Berlinem.

Ideą Firmy jest, popularna w Europie Zachodniej idea budowania małych domów mieszkalnych – “willi miejskich”. Taki rodzaj budownictwa pozwala kształtować architekturę w sposób indywidualny i kameralny i tym samym sprzyja identyfikowaniu się z miejscem zamieszkania. Niewielka liczba rodzin ułatwia zawiązywanie więzi międzysąsiedzkich i daje poczucie bezpieczeństwa.

Potwierdzeniem przyjętej idei są dotychczas wybudowane budynki w Warszawie przy ulicy Pustułeczki 12 i Wołodyjowskiego 51, Bajana 21.

Działalność Spółki została uhonorowana zajęciem I miejsca w rankingu deweloperów tygodnika Wprost za 2004 rok oraz IV miejsca w rankingu firm developerskich Muratora w kategorii atrakcyjność oferty w 2005 roku.

Zakończyliśmy sprzedaż 9 inwestycji

Kontakt

Structur Concept Sp. z o.o. logo
Structur Concept Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Wołodyjowskiego 49a
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023