Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Aleje przy Czereśniowej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Aleje Jerozolimskie, oferowane bezpośrednio przez

Rohe Sp. z o.o.

Warszawa, Włochy, Stare Włochy, Aleje Jerozolimskie 198R-198S

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 260 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Aleje przy CzereśniowejAleje przy Czereśniowej

14 zdjęć

Aleje przy Czereśniowej
Aleje przy Czereśniowej
Aleje przy Czereśniowej
Aleje przy Czereśniowej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: od 8000 – 10 000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (20 miejsc) : płatne 35 000 zł są to podwójne platformy parkingowe

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Aleje przy Czereśniowej logo

Miejsce łączące zarówno doskonałą komunikację z całą Warszawą (skrzyżowanie Al. Jerozolimskie, trasa Łopuszańska, wkd Raków) jak również życie w przyjaźni z naturą (Park ze stawami Cietrzewia).

Inwestycja Aleje przy Czereśniowej to trzy kameralne budynki: Carmen 18 mieszkań, Staccato 18 mieszkań i Kordia 16 mieszkań. Razem 52 mieszkania wkomponowane w zorganizowane pełne zieleni osiedle z bezpośrednim wyjściem w kierunku parku ze stawami Cietrzewia.

KYRIH – projekt właściciela grupy budowlano-deweloperskiej Rohe oraz strategicznego inwestora wiodącego na rynku logistycznym, firmy Almar. Marka powstała z potrzeby adaptacji przestrzeni w sposób użyteczny, funkcjonalny oraz dostosowany do potrzeb dynamicznie rozwijającego się społeczeństwa.

Realizowane inwestycje usytuowane są w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych, rekreacyjnych bądź parków. Oferujemy wartość w postaci dobrze wykonanej inwestycji oraz nietuzinkowych rozwiązań w zakresie zagospodarowanej przestrzeni. Czujemy się społecznie odpowiedzialni, dlatego w ramach naszej strategii CRS w pobliżu naszych inwestycji sadzimy drzewa i organizujemy miejsca wypoczynku dla dzieci. Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszych klientów. Wyróżnia nas jakość używanych materiałów, jak i rzetelnie wykonywane realizacje.

Inwestycja Aleje przy Czereśniowej znajduje się na Starych Włochach (6.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Rohe Sp. z o.o.

Inwestycja Aleje przy Czereśniowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Aleje przy Czereśniowej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rohe Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (20 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie od 8000 – 10 000 zł.

Lokalizacja inwestycji

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aleje przy Czereśniowej?

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aleje przy Czereśniowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 738 metrów od inwestycji Aleje przy Czereśniowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Raków.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aleje przy Czereśniowej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aleje przy Czereśniowej znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w odległości 316 m, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Biały Miś" w odległości 351 m, Integracyjne Przedszkole Mądre Główki w odległości 357 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Aleje przy Czereśniowej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dr Ertuganow w odległości 859 m, Febumed w odległości 926 m, Chrobry w odległości 947 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aleje przy Czereśniowej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 348 m znajduje się Społem, w odległości 419 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 421 m znajduje się abc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aleje przy Czereśniowej w odległości 141 m znajduje się basen, w odległości 319 m znajduje się boisko / kort, w odległości 328 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 13.12.2019
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023