Elite Wille Miejskie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dzieci Warszawy, oferowane bezpośrednio przez

Petro Development Sp. z o.o.

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Dzieci Warszawy 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 141 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Elite Wille MiejskieElite Wille Miejskie

5 zdjęć

Elite Wille Miejskie
Elite Wille Miejskie
Elite Wille Miejskie
Elite Wille Miejskie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 290 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (64): przewidziane dla każdego lokalu

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : zakup obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Tworzymy wyjątkową przestrzeń dla wyjątkowych mieszkańców – takich, którzy są w pełni świadomi swoich potrzeb: cenią komfort życia, kameralną zabudowę, zieleń i ciszę. Takich, którzy są otwarci na nowoczesne rozwiązania inteligentnego domu i doceniają najwyższej jakości architekturę. Takich, dla których staranność wykonania, niepowtarzalność i indywidualne podejście to wartości podstawowe.

ZAUFANIE

Wieloletnie zaufanie naszych Klientów zdobyliśmy dzięki terminowości, rzetelnej komunikacji i wysokiej jakości wykonania. Partnerzy, z którymi współpracujemy, to liderzy w swojej branży, działający w zgodzie z najwyższymi standardami.

Petro Development Sp. z o.o., jako członek Polskiego Związku Firm Developerskich, aktywnie wdraża Kodeks Dobrych Praktyk, kierując się etyką i uczciwością biznesową.

KOMFORT

Gdy w grę wchodzi komfort życia, nie warto iść na kompromisy. Nasze projekty charakteryzują się wysokim standardem wykonania oraz najwyższej jakości architekturą, tworzoną przez najlepsze, wielokrotnie nagradzane pracownie architektoniczne. Doceniamy Klientów poszukujących niepowtarzalnych mieszkań lub apartamentów, dlatego stawiamy na funkcjonalne projekty o przyjaznym rozkładzie, którym można nadać swój własny, oryginalny charakter.

WYJĄTKOWOŚĆ i INNOWACYJNOŚĆ

Niezwykły, elitarny charakter osiedla tworzy 8 willi miejskich, zawierających po 8 unikalnych apartamentów. Stawiamy na innowacje i dlatego tworzymy inteligentne budynki – dostosowane do indywidualnych potrzeb mieszkańców, zapewniające wygodę i bezpieczeństwo. Oryginalny, „zielony” charakter osiedla, wysoki standard wykonania, spójność architektoniczna, dbałość o detale oraz komfort życia mieszkańców (panoramiczne okna, przestrzenne balkony, ogródki, winda pomimo niskiej zabudowy) – wszystko to dało niezwykły efekt i sprawiło, że Wille Miejskie Elite to idealne miejsce do życia.

Inwestycja Elite Wille Miejskie znajduje się na Skoroszach, ul. Dzieci Warszawy 6 (8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Petro Development Sp. z o.o.

Inwestycja Elite Wille Miejskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Elite Wille Miejskie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Petro Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się 64 komórki lokatorskie przewidziane dla każdego lokalu.

Lokalizacja inwestycji

Ursus jest jedną z najmniejszych i najbardziej kameralnych dzielnic Warszawy. Dzięki swojemu położeniu (tylko 15 minut od Centrum), ma szansę być optymalnym rozwiązaniem dla osób, które – oprócz potrzeby mobilności – pragną jednocześnie przyjaznego miejsca do życia.

Szczycimy się bardzo starannym doborem lokalizacji, troską o bezpieczeństwo mieszkańców oraz wyjątkową dbałością o otoczenie i tereny zielone. Wierzymy, że nasze kameralne osiedle, zlokalizowane w jednej z najatrakcyjniejszych części Ursusa, spełni marzenia wszystkich szukających niepowtarzalnych mieszkań czy apartamentów.

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Elite Wille Miejskie?

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Elite Wille Miejskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 953 metrów od inwestycji Elite Wille Miejskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Salomea 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Elite Wille Miejskie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Elite Wille Miejskie znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek nr 73. w odległości 121 m, przedszkole w odległości 188 m, żłobek w odległości 207 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Elite Wille Miejskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lecznica Ursus w odległości 73 m, Przychodnia Family Medica w odległości 466 m, Enel-Med Ursus w odległości 786 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Elite Wille Miejskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 393 m znajduje się Żabka, w odległości 462 m znajduje się Jeżyk, w odległości 473 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Elite Wille Miejskie w odległości 816 m znajduje się boisko / kort, w odległości 855 m znajduje się Squash City, w odległości 987 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 17.06.2021
Data aktualizacji: 22.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: