Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Sklepowa City 2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sklepowa, oferowane bezpośrednio przez

Rem-Budex

Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Sklepowa 23

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 267 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Sklepowa City 2Sklepowa City 2

10 zdjęć

Sklepowa City 2
Sklepowa City 2
Sklepowa City 2
Sklepowa City 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Inwestycja została wykonana z dbałością o każdy szczegół. Postawiliśmy na zastosowanie materiałów najwyższej jakości oraz urządzeń renomowanych producentów. Eleganckie przedsionki i korytarze których posadzki wyłożone są trwałym granitem. Poręcze schodów jak i barierki balkonowe wykonane zostały ze stali nierdzewnej. Drzwi wejściowe do lokali antywłamaniowe w klasie C, renomowanej firmy Gerda. Okna trzyszybowe drewnopodobne od zewnątrz. Wszystkie mieszkania zostały wyposażone w videofon firmy Legrand. W każdym lokalu światłowód. Parapety wewnętrzne granitowe . Ciągi komunikacyjne wyposażone w lustra. Cichobieżne windy obsługują wszystkie kondygnacje budynku. Hala garażowa monitorowana oraz wyposażona w czujniki gazów.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Sklepowa City 2 składa się z dwóch budynków pod o wysokości 4 kondygnacji nadziemnych, usytuowanych na jednokondygnacyjnym garażu w części podziemnej. Kompleks mieszkaniowy zlokalizowany jest przy ulicy Sklepowej 23 w Warszawie. Korytarz i klatka schodowa dostępna jest dla osób niepełnosprawnych. Mieszkania na sprzedaż są też dostępne za pośrednictwem wind, które obsługują wszystkie kondygnacje mieszkalne i garaż. Cały teren nieruchomości jest ogrodzony i monitorowany. Zróżnicowane metraże mieszkań i ustawne rozkłady pozwalają na atrakcyjną aranżację wnętrz.

Pomieszczenie na odpadki stałe – zlokalizowano wewnątrz budynku z oddzielnym wejściem oraz osobną wentylacją

Monitoring – osiedle znajdować się będzie pod stałą kontrolą kamer.

Zieleń – całość zagospodarowania terenu jest uzupełniona o zieleń niską.

Inwestycja Sklepowa City 2 znajduje się na Starych Włochach, ul. Sklepowa 23 (7.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Rem-Budex.

Inwestycja Sklepowa City 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sklepowa City 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rem-Budex przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sklepowa City 2?

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sklepowa City 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 476 metrów od inwestycji Sklepowa City 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Włochy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sklepowa City 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sklepowa City 2 znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w odległości 198 m, szkoła w odległości 207 m, szkoła w odległości 212 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sklepowa City 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: TRIALMED CRS Warszawa w odległości 235 m, Lidia Sztand-Cieślikowska w odległości 354 m, Iza-Dent w odległości 474 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sklepowa City 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 283 m znajduje się Żabka, w odległości 409 m znajduje się Grzybki, w odległości 411 m znajduje się Oskroba.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sklepowa City 2 w odległości 228 m znajduje się boisko / kort, w odległości 276 m znajduje się boisko / kort, w odległości 282 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 09.02.2023
Data aktualizacji: 18.04.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023