J.W. Construction Holding S.A.

J.W. Construction Holding S.A.

Mazowieckie, Wołomiński, Ząbki Radzymińska 326

O nas

J.W. Construction to największy polski deweloper mieszkaniowy, obecny przede wszystkim w Warszawie, ale także w innych miastach kraju: Łodzi, Gdyni i Katowicach oraz za granicą. Spółka jest liderem na warszawskim rynku mieszkaniowym, gdzie prowadzi działalność deweloperską od 1993 roku. Firma, oprócz realizowania projektów deweloperskich, zajmuje się także działalnością budowlaną jako generalny wykonawca większości inwestycji. J.W. Construction jest właścicielem i operatorem sieci Hoteli 500, na którą składa się 5 hoteli: w Zegrzu, Strykowie, Tarnowie Podgórnym, Cieszynie. 4 czerwca 2007r. firma zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.Spółka w obszarze działalności dewelopereskiej oferuje:

1) Budynki wielorodzinne, które dzielą się na następujące segmenty rynkowe:

• Mieszkania popularne i mieszkania o podwyższonym standardzie

• Apartamenty

2) Domy jednorodzinne wolnostojące oraz o zabudowie szeregowej Jako pierwszy deweloper mieszkaniowy spółka J.W. Construction Holding S.A. uzyskała w 2003r. certyfikat ISO 9001:2001.

Łączna liczba mieszkań i domów jednorodzinnych w zakończonych oraz aktualnie realizowanych projektach obejmuje ponad 20 000 mieszkań i 350 domów jednorodzinnych. W 2006 roku spółka sprzedała 4 035 mieszkań, prawie dwukrotnie więcej niż w 2005 roku. Wielkość portfela obecnie wdrażanych projektów wynosi 7 000 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej około 380 000 m2, które zostaną przekazane klientom w latach 2007-2009. Na gruntach posiadanych przez Spółkę planowane jest wybudowanie około 6 500 kolejnych mieszkań.

Grupa realizuje swą misję wspólnie ze sprawdzonymi partnerami i kooperantami. Wśród nich są projektanci, dostawcy surowców i materiałów budowlanych, szalunków, wyposażenia, maszyn i specjalistycznych urządzeń. Uzyskane przez lata doświadczenie we współpracy pozwala na usprawnienie całego procesu inwestycyjnego i zminimalizowanie kosztów własnych. Wszystko to pozwala utrzymać konkurencyjne ceny oferowanych mieszkań.

Na budowach firma J.W. Construction zatrudnia ok. 1100 pracowników korzystających z nowoczesnych, wydajnych i bezpiecznych maszyn oraz specjalistycznych urządzeń. Połączenie wiedzy, umiejętności i rzetelności w wykonawstwie sprawia, że ze zobowiązań Grupa wywiązuje się terminowo i należycie.

W celu zapewnienia sprawności funkcjonowania osiedli spółka, zajmuje się także ich administrowaniem. Posiada w tym duże doświadczenie. Profesjonalna kadra zapewnia optymalny dla obiektów dobór sił i środków niezbędnych do sprawnego funkcjonowania zespołów, zarówno mieszkalnych jak i komercyjnych. Dobra znajomość rynku wykonawców i podwykonawców prac instalacyjnych oraz konserwatorskich i porządkowych sprawia, że obiekty są administrowane fachowo, w sposób nieuciążliwy dla mieszkańców. Spółka współpracuje ze Wspólnotami Mieszkańców, przekazując im swoją wiedzę i doświadczenie.

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości na temat J.W. Construction Holding S.A.

Więcej wiadomości
Krociowe zyski deweloperów, czyli lepiej późno niż wcale

Krociowe zyski deweloperów, czyli lepiej późno niż wcale

Targi mieszkaniowe wracają na Śląsk

Targi mieszkaniowe wracają na Śląsk

Sprzedaż mieszkań w inwestycji Oaza Piątkowo wchodzi w finalną fazę

Sprzedaż mieszkań w inwestycji Oaza Piątkowo wchodzi w finalną fazę