Rezydencja Chrobrego

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Yareal Polska Sp. z o. o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 366 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Eolian Park (budynek Stromboli) (895 m dalej)

Inwestycja Eolian Park (budynek Stromboli) znajduje się na Skoroszach, ul. Przy Forcie 10 (8,1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Xender. Inwestycja Eolian Park (budynek Stromboli) została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 134 lokale mieszkalne o powierzchni 73 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Eolian Park (budynek Stromboli) znajduje się 1 mieszkanie, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Przy Forcie 10 (8,1 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 6 200 zł/m2

Inwestycja polecana

Eolian Park (budynek Stromboli)
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 1
 • Powierzchnia: 73 m2
 • Liczba pokoi: 2
Xender
Mieszkania spełniające kryteria

Ryżowa Park (986 m dalej)

Inwestycja Ryżowa Park znajduje się na Skoroszach, ul. Ryżowa 31 (8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera FB Antczak. Inwestycja Ryżowa Park jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 143 lokale mieszkalne o powierzchniach od 31 do 89 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Ryżowa 31 (8 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Ryżowa Park
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 33
 • Powierzchnia: 31 - 89 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
FB Antczak
Mieszkania spełniające kryteria

Dźwigowa Park (1,1 km dalej)

Inwestycja Dźwigowa Park znajduje się na Nowych Włochach, Dźwigowa 6 (7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Belvedere Nieruchomości Sp. Z o.o.. Inwestycja Dźwigowa Park jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 69 lokali mieszkalnych o powierzchni 73 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Włochy, Nowe Włochy, Dźwigowa 6 (7 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Dźwigowa Park
 • Termin oddania: 2 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 1
 • Powierzchnia: 73 m2
 • Liczba pokoi: 1
Belvedere Nieruchomości Sp. Z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Rezydencja Chrobrego harmonijnie wpisuje się w charakter Starych Włoch. Projekt zaprojektowano z poszanowaniem przeszłości i teraźniejszości okolicy, a zarazem z uwzględnieniem najnowszych technologii, które czynią codzienność wygodniejszą.

Trzypiętrowy budynek oparty został na planie litery C. Jasną, nowoczesną elewację ożywiają elementy w kontrastowych kolorach. Regularnie rozmieszczone okna i przeszklenia w oprawach nadają całości modernistyczny, willowy charakter. Rezydencja Chrobrego to 84 mieszkania o powierzchni od 28 do 101 mkw, charakteryzujące się funkcjonalnością i łatwością aranżacji, Wszystkie mieszkania uwzględniają praktyczny podział na część dzienną i sypialną.

Do Rezydencji Chrobrego wchodzimy poprzez wewnętrzny, reprezentacyjny dziedziniec. Części wspólne wyróżniają się znakomitym doświetleniem światłem słonecznym, przestronnością i wygodą użytkowania. Pod budynkiem znajduje się jednopoziomowy parking podziemny, do którego z pięter mieszkalnych zjeżdżały będą nowoczesne windy. Pomieści on 99 samochodów należących do mieszkańców. Część przestrzeni na parterze zajmować będą lokale usługowe. Teren wokół budynku zostanie obsadzony zielenią i zaadaptowany do wypoczynku i zabawy.

Inwestycja Rezydencja Chrobrego znajduje się na Starych Włochach, ul. Bolesława Chrobrego 40 (7,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Yareal Polska Sp. z o. o..

Inwestycja Rezydencja Chrobrego jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Chrobrego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 46 do 105 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Yareal Polska Sp. z o. o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 269 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, tv kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, inteligentny dom, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Chrobrego

Rezydencja Chrobrego znajduje się niemal w samym sercu Starych Włoch, w zacisznej przestrzeni, którą wyznaczają ulice Sklepowa, Chrobrego i Szczera. Ulica Chrobrego jest zlokalizowana w otoczeniu trzech rozległych obszarów zielonych, idealnych do spacerów.

Nieopodal znajdują się dwa duże parki – Park ze Stawami Cietrzewia oraz Park Kombatantów z zabytkowym pałacykiem, w którym mieści się biblioteka publiczna oraz położony tuż obok Staw Koziorożca. W obu parkach istnieją rozległe zbiorniki wodne, które w szczególności upodobali sobie miłośnicy przyrody, amatorzy sportu, piknikujące rodziny oraz wędkarze. Na terenie obu parków urządzono nowoczesne place zabaw dla dzieci. Ponadto, w Parku ze Stawami Cietrzewia funkcjonuje ogólnodostępna siłownia na świeżym powietrzu. Równie ciekawą przestrzeń zieloną stanowi Fort Włochy. Aktualnie trwają tam prace rewitalizacyjne, w ramach których powstanie skansen militarny, boiska, korty tenisowe i inne przestrzenie rekreacyjne. W pobliżu funkcjonuje również Klub Sportowy „Przyszłość” z własnymi boiskami i kortami tenisowymi.

Doskonałe położenie Rezydencji Chrobrego gwarantuje dostęp do wszelkich wielkomiejskich udogodnień. W pobliżu znajdziemy wiele sklepów, restauracji, aptek i punktów usługowych, a także największy w Warszawie outlet Factory Ursus. W okolicy funkcjonują liczne przedszkola i szkoły, a tuż obok, dokładnie po drugiej stronie ulicy Chrobrego, mieści się prężnie działający Dom Kultury „Włochy”. Blisko stąd także do kompleksów biurowych w Alejach Jerozolimskich oraz siedzib globalnych korporacji – m.in. Microsoft, Avon, Philips, Orange czy Mercedes – Benz.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa. W odległości 150 metrów od inwestycji Rezydencja Chrobrego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Ryżowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Chrobrego znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Tai Chi i Chi Kung, Styl Chang San Feng w odległości 50 m, Zespół Szkół Nr 9 Im. O. Langego w odległości 300 m, Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Ortozaurus Sklep Ortopedyczny Warszawa Włochy Ursus, w odległości 150 m Gabinet lekarski, w odległości 200 m Centrum Medyczne Zdrowie.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Trattoria Bellagio w odległości 50 m, Myjnia7CAR w odległości 150 m, Kwiaciarnia w odległości 200 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Park Cietrzewia w odległości 600 m, park Kombatantów w odległości 650 m, Stawy Koziorożca w odległości 900 m.

Data publikacji: 05 stycznia 2018 12:10

Data aktualizacji: 01 sierpnia 2018 01:00

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Mieszkania

Gdzie szukasz

Podaj miasto lub dzielnicę

Maksymalna cena nieruchomości

Cena do

Minimalna liczba pokoi

Nie mniej niż

Minimalna powierzchnia

Nie mniej niż

Twoje uwagi

Uwagi

Twoje dane kontaktowe

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o., więcej o ochronie danych

Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu

Wiadomości powiązane z Yareal Polska Sp. z o. o.

Yareal wybuduje 400 mieszkań na warszawskim Gocławiu

Yareal wybuduje 400 mieszkań na warszawskim Gocławiu

Nowa inwestycja mieszkaniowa Yareal Polska na warszawskiej Saskiej Kępie

Nowa inwestycja mieszkaniowa Yareal Polska na warszawskiej Saskiej Kępie

Rozpoczęła się budowa inwestycji „Brylowska 2” na warszawskiej Woli

Rozpoczęła się budowa inwestycji „Brylowska 2” na warszawskiej Woli

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi Yareal Polska Sp. z o. o. Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Rezydencja Chrobrego

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie