Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Zielone Aleje

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Aleje Jerozolimskie, oferowane bezpośrednio przez

Magnitar S.A.

Warszawa, Włochy, Stare Włochy, Aleje Jerozolimskie 194A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 257 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zielone AlejeZielone Aleje

25 zdjęć

Zielone Aleje
Zielone Aleje
Zielone Aleje
Zielone Aleje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 96 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 289 do 410 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne w cenie 45 000 zł : Zakup nie jest obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Znajdująca się przy Alejach Jerozolimskich inwestycja w warszawskich Starych Włochach, to propozycja dla osób poszukujących mieszkania w metrażu do 50 mkw. Dzięki lokalizacji w pobliżu ważnych tras komunikacyjnych, a także możliwości szybkiego dotarcia do centrum miasta kolejką, mieszkanie we Włochach pozwala na spełnienie wszystkich życiowych potrzeb.

W pobliżu znajduje się rozbudowana infrastruktura: szkoły, przedszkola, punkty usługowe i handlowe, przychodnia lekarska i apteki.

Sporo tu także terenów zielonych, będących wspomnieniem historii Włoch, zwłaszcza w ich starej części – np. pobliski Park Cietrzewia, malowniczy park ze stawami.

Bryła budynku w stonowanej kolorystyce elewacji, w swoich proporcjach sprawia wrażenie eleganckiej. Architekci zadbali także o estetykę otoczenia, dobierając starannie roślinność i oświetlenie.

W sąsiedztwie przeważa niska zabudowa, dzięki czemu ma się poczucie przestrzeni.

Znajdujące się tutaj lokale będą liczyć od 25 do 47 mkw, co pozwala na znalezienie zarówno mieszkania dla siebie, jak i pod wynajem, gwarantujący stałe zyski.

Termin zakończenia budowy 31.12.2022

Inwestycja Zielone Aleje znajduje się na Starych Włochach (6.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Magnitar S.A.

Inwestycja Zielone Aleje została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 96 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielone Aleje nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Magnitar S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne w cenie 45 000 zł

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielone Aleje?

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielone Aleje mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 580 metrów od inwestycji Zielone Aleje znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Raków.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielone Aleje znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Aleje znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Integracyjne Przedszkole Mądre Główki w odległości 209 m, przedszkole w odległości 225 m, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Biały Miś" w odległości 427 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielone Aleje składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 372 m znajduje się Społem, w odległości 467 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 515 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Aleje w odległości 264 m znajduje się basen, w odległości 490 m znajduje się boisko / kort, w odległości 498 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 29.07.2021
Data aktualizacji: 19.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023