Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Naukowa ABC

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Naukowa, oferowane bezpośrednio przez

Belvedere Nieruchomości

Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Naukowa 15

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 260 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Naukowa ABCNaukowa ABC

3 zdjęcia

Naukowa ABC
Naukowa ABC
Naukowa ABC

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (17 miejsc) : Miejsca w hali garażowej na poziomie -1
  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Opis inwestycji

Na mapie mieszkaniowej Warszawy pojawił się nowy punkt, łączący zalety dużego miasta ze swobodą, komfortem i bliskością przyrody. To zlokalizowany w warszawskiej dzielnicy Włochy, słynącej z dużej ilości terenów zielonych, bogatej infrastruktury i doskonałych węzłów komunikacyjnych. Na położonej tu działce nieopodal Stawów Cietrzewia powstaje stylowy i nowoczesny budynek zapewniający 15 lokali mieszkalnych. Projektanci zwrócili szczególną uwagę na zachowanie maksymalnej ilości terenów zielonych oraz zapewnienie komfortowych i estetycznych elementów małej architektury. Dzięki licznym zabiegom architektonicznym, Inwestycja Naukowa ABC zapewnia swoim lokatorom prywatność, a jednocześnie pozwoli uniknąć przytłaczającego klimatu ogromnego osiedla, na którym każdy jest anonimowy. Dajemy mieszkańcom pełną dowolność w wyborze swojego stylu życia.

Projektując inwestycję Naukowa ABC pragnęliśmy połączyć wszelkie korzyści płynące z największego polskiego miasta z komfortem terenów mniej zurbanizowanych. Dzięki lokalizacji i doświadczeniu architektów udało nam się to osiągnąć. Mieszkańcy będą mogli korzystać z bogatej infrastruktury Warszawy, a jednocześnie po dniu pełnym wrażeń wypocząć w otoczeniu pięknie zagospodarowanych Stawów Cietrzewia. Jednocześnie bliskość węzłów komunikacyjnych pozwoli na swobodne przemieszczanie się, czy to do pracy czy na weekendowy wypad za miasto. Naukowa ABC to kameralne mieszkania w dzielnicy Warszawa Włochy, które pozwolą Państwu żyć tak, jak chcecie.

Inwestycja Naukowa ABC znajduje się na Starych Włochach, ul. Naukowa 15 (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Belvedere Nieruchomości.

Inwestycja Naukowa ABC została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Naukowa ABC nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Belvedere Nieruchomości przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (17 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Naukowa ABC?

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Naukowa ABC mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 629 metrów od inwestycji Naukowa ABC znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Aleje Jerozolimskie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Naukowa ABC znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Naukowa ABC znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 191 m, Przedszkole Terapeutyczne Mądre Główki w odległości 261 m, przedszkole w odległości 262 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Naukowa ABC jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska Podstawowej Opieki Zdrowotnej SZPZLO Warszawa Bemowo-Włochy w odległości 640 m, Dr Ertuganow w odległości 835 m, Febumed w odległości 909 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Naukowa ABC składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 209 m znajduje się abc, w odległości 363 m znajduje się Żabka, w odległości 397 m znajduje się Oskroba.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Naukowa ABC w odległości 448 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 569 m znajduje się boisko / kort, w odległości 576 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 06.08.2019
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023