Naukowa ABC

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBelvedere Nieruchomości

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Naukowa ABC dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
6
4
77,76 m²
1
12
4
77,04 m²
2

Opis Inwestycji

Na mapie mieszkaniowej Warszawy pojawił się nowy punkt, łączący zalety dużego miasta ze swobodą, komfortem i bliskością przyrody. To zlokalizowany w warszawskiej dzielnicy Włochy, słynącej z dużej ilości terenów zielonych, bogatej infrastruktury i doskonałych węzłów komunikacyjnych. Na położonej tu działce nieopodal Stawów Cietrzewia powstaje stylowy i nowoczesny budynek zapewniający 15 lokali mieszkalnych. Projektanci zwrócili szczególną uwagę na zachowanie maksymalnej ilości terenów zielonych oraz zapewnienie komfortowych i estetycznych elementów małej architektury. Dzięki licznym zabiegom architektonicznym, Inwestycja Naukowa ABC zapewnia swoim lokatorom prywatność, a jednocześnie pozwoli uniknąć przytłaczającego klimatu ogromnego osiedla, na którym każdy jest anonimowy. Dajemy mieszkańcom pełną dowolność w wyborze swojego stylu życia.Projektując inwestycję Naukowa ABC pragnęliśmy połączyć wszelkie korzyści płynące z największego polskiego miasta z komfortem terenów mniej zurbanizowanych. Dzięki lokalizacji i doświadczeniu architektów udało nam się to osiągnąć. Mieszkańcy będą mogli korzystać z bogatej infrastruktury Warszawy, a jednocześnie po dniu pełnym wrażeń wypocząć w otoczeniu pięknie zagospodarowanych Stawów Cietrzewia. Jednocześnie bliskość węzłów komunikacyjnych pozwoli na swobodne przemieszczanie się, czy to do pracy czy na weekendowy wypad za miasto. Naukowa ABC to kameralne mieszkania w dzielnicy Warszawa Włochy, które pozwolą Państwu żyć tak, jak chcecie.

Inwestycja Naukowa ABC znajduje się na Starych Włochach, ul. Naukowa 15 (6.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Belvedere Nieruchomości.

Inwestycja Naukowa ABC jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Naukowa ABC pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 77 do 78 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 77 do 78 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Belvedere Nieruchomości przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (17 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca).
  • miejsca postojowe podziemne (17 miejsc): Miejsca w hali garażowej na poziomie -1.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 77 do 78 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Naukowa ABC

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Naukowa ABC mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Naukowa ABC znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mikołajska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Naukowa ABC znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Terapeutyczne Mądre Główki w odległości 260 m, Punkt Przedszkolny Mini Przedszkolak w odległości 320 m, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Mini Misie w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Naukowa ABC składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Sklep spożywczo-monopolowy, w odległości 390 m znajduje się Makro Cash & Carry.

Data publikacji: 06.08.2019

Data aktualizacji: 22.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie