Wille Wrzos

Mieszkania na sprzedaż ul. Ryżowa, oferowane bezpośrednio przez Felix Development

Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Ryżowa 22A/22B
Ceny od: 11 300 zł brutto/m2
Wille Wrzos

9 zdjęć

Wille Wrzos
Wille Wrzos
Wille Wrzos
Wille Wrzos

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wille Wrzos dostępnych jest 10 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A.3
4
130,04 m²
1
A.6
4
130,05 m²
2
B.5
4
124,59 m²
1
B.6
4
101,48 m²
2
B.7
4
111,9 m²
2
B.8
4
124,95 m²
2
B.3
4
101,37 m²
1
A.2
5
189,49 m²
Parter
A.4
4
107,48 m²
1
REZERWACJA
B.2
5
162,92 m²
Parter
REZERWACJA

Opis Inwestycji

W sercu zielonych Włoch powstała prawdziwie kameralna inwestycja składająca się z dwóch 2-piętrowych budynków o charakterze willi miejskich. W każdym z budynków znajdzie się 8 apartamentów 4- i 5-pokojowych o powierzchni od 101 m2 do 189m2. Mieszkania na parterze posiadają duże ogrody (do ponad 500 m2), zaś te zlokalizowane na wyższych piętrach – przestronne balkony. Dodatkowo na dachu Willi A znajdują się zielone tarasy, o powierzchniach od 64 do ponad 130 m2 (możliwe do kupienia razem z dowolnym mieszkaniem).

Cała inwestycja znajduje się na dużej działce o powierzchni niemal 2 800 m2, co stanowi gwarancję komfortu dla przyszłych mieszkańców.

Po sąsiedzku znajdziesz wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia w mieście – sklepy, punkty usługowe, przedszkole i żłobek, a nawet plażę.

DOSTĘPNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Oferowane przez nas mieszkania są już gotowe – wybierając mieszkanie na naszym osiedlu nie musisz czekać na jego wybudowanie, jak w innych inwestycjach deweloperskich. Dzięki temu niezwłocznie po zakupie przekazujemy klucze do apartamentu i możesz od razu rozpocząć prace wykończeniowe.

OGRÓDKI, TARASY NA DACHU I BALKONY

Do wszystkich mieszkań na parterze przynależy powierzchnia dodatkowa w postaci przestronnego ogródka (od 134 m2 do 515 m2). Z kolei mieszkania na piętrach posiadają wygodne balkony, a do części z nich możemy zaproponować możliwość dokupienia zielonego tarasu na dachu.

KAMERALNY CHARAKTER

Inwestycję wyróżnia prawdziwie kameralny charakter – 2 niewielkie budynki, a w każdym jedynie 8 apartamentów zlokalizowanych na dużej działce. Sama działka oddalona jest od ulicy i graniczy z niską zabudową jednorodzinną.

STANDARD APARTAMENTÓW

Dbając o komfort przyszłych mieszkańców zdecydowaliśmy się na zainstalowanie 3-szybowych okien panoramicznych, zapewniających ciszę oraz dobre nasłonecznienie. Apartamenty mają wysokość 2,7 metra.

Ponadto:

• Na każdym piętrze znajdują się jedynie 2 lub 3 mieszkania,

• w obu budynkach zainstalowano nowoczesne, cichobieżne windy,

• ekologiczne i ekonomiczne ogrzewanie z własnej kotłowni gazowej.

Inwestycja Wille Wrzos znajduje się na Starych Włochach, ul. Ryżowa 22A/22B (7.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Felix Development.

Inwestycja Wille Wrzos została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wille Wrzos w sprzedaży jest 10 nowych mieszkań o powierzchni od 101 do 189 metrów kwadratowych, w cenie od 11 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 101 do 130 m2 w cenie od 1 150 000 zł (8 mieszkań)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 163 do 189 m2 w cenie od 1 950 000 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Felix Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (34 miejsca)

W inwestycji znajduje się 16 komórek lokatorskich 8- 16 m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada (16): 8- 16 m2
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca).
  • miejsca postojowe podziemne (34 miejsca): Zakup miejsca postojowego podziemnego jest obowiązkowy.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon, własna kotłownia, miejsce do ładowania samochodów elektrycznych, miejsca parkingowe dla gości
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań w tym 9 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:
od 101 do 189 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 1 150 000 do 2 290 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 11 300 do 12 226 zł.
Opis płatności:
w zależności od formy finansowania zakupu.
Warunki rezerwacji:
umowa rezerwacyjna z wpłatą 25 000 zł.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Nieprzypadkowo wybraliśmy na naszą inwestycję ul. Ryżową w obrębie Starych Włoch. To doskonale skomunikowana część Warszawy z dominującą zabudową jednorodzinną, skąd dojazd do Centrum zajmuje niecałe 15 minut. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji nasi klienci znajdą wszystko, czego potrzeba na co dzień – dobrze rozwiniętą komunikację miejską, sklepy, liczne punkty usługowe, żłobki, przedszkola, a nawet…. plażę (sezonowa przestrzeń rekreacyjna Plażówka). Ponadto sąsiedztwo Stawów Cietrzewia oraz Fortu Włochy zapewnia łatwy dostęp do zielonych terenów spacerowych. Ofertę mieszkań w Willach Wrzos kierujemy do rodzin, które nie chcą wybierać pomiędzy wygodą życia w mieście, a komfortem posiadania własnej, dużej przestrzeni porównywalnej z domem jednorodzinnym.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wille Wrzos?

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wille Wrzos znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Wrzos znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszakole nr 419 w odległości 100 m, CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w odległości 390 m, Przedszkole Niepubliczne PICCOLO w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wille Wrzos składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 310 m znajduje się Małpka Express, w odległości 400 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Wrzos w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.08.2021
Data aktualizacji: 07.12.2021
Felix Development logo

Felix Development

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Ryżowa 22A, 02- 483 Warszawa

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: