Wille Wrzos

9 zdjęć

Wille Wrzos
Wille Wrzos
Wille Wrzos
Wille Wrzos

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wille Wrzos dostępnych jest 9 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (9)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon, taras.

Komórki lokatorskie:

posiada (16): 8- 16 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca).
  • miejsca postojowe podziemne (34 miejsca): Zakup miejsca postojowego podziemnego jest obowiązkowy.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań w tym 8 lokali typu apartament.

Powierzchnie mieszkań:

od 101 do 189 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

w zależności od formy finansowania zakupu.

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna z wpłatą 25 000 zł.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

W sercu zielonych Włoch powstała prawdziwie kameralna inwestycja składająca się z dwóch 2-piętrowych budynków o charakterze willi miejskich. W każdym z budynków znajdzie się 8 apartamentów 4- i 5-pokojowych o powierzchni od 101 m2 do 189m2. Mieszkania na parterze posiadają duże ogrody (do ponad 500 m2), zaś te zlokalizowane na wyższych piętrach – przestronne balkony. Dodatkowo na dachu Willi A znajdują się zielone tarasy, o powierzchniach od 64 do ponad 130 m2 (możliwe do kupienia razem z dowolnym mieszkaniem).

Cała inwestycja znajduje się na dużej działce o powierzchni niemal 2 800 m2, co stanowi gwarancję komfortu dla przyszłych mieszkańców.

Po sąsiedzku znajdziesz wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia w mieście – sklepy, punkty usługowe, przedszkole i żłobek, a nawet plażę.

DOSTĘPNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Oferowane przez nas mieszkania są już gotowe – wybierając mieszkanie na naszym osiedlu nie musisz czekać na jego wybudowanie, jak w innych inwestycjach deweloperskich. Dzięki temu niezwłocznie po zakupie przekazujemy klucze do apartamentu i możesz od razu rozpocząć prace wykończeniowe.

OGRÓDKI, TARASY NA DACHU I BALKONY

Do wszystkich mieszkań na parterze przynależy powierzchnia dodatkowa w postaci przestronnego ogródka (od 134 m2 do 515 m2). Z kolei mieszkania na piętrach posiadają wygodne balkony, a do części z nich możemy zaproponować możliwość dokupienia zielonego tarasu na dachu.

KAMERALNY CHARAKTER

Inwestycję wyróżnia prawdziwie kameralny charakter – 2 niewielkie budynki, a w każdym jedynie 8 apartamentów zlokalizowanych na dużej działce. Sama działka oddalona jest od ulicy i graniczy z niską zabudową jednorodzinną.

STANDARD APARTAMENTÓW

Dbając o komfort przyszłych mieszkańców zdecydowaliśmy się na zainstalowanie 3-szybowych okien panoramicznych, zapewniających ciszę oraz dobre nasłonecznienie. Apartamenty mają wysokość 2,7 metra.

Ponadto:

• Na każdym piętrze znajdują się jedynie 2 lub 3 mieszkania,

• w obu budynkach zainstalowano nowoczesne, cichobieżne windy,

• ekologiczne i ekonomiczne ogrzewanie z własnej kotłowni gazowej.

• do mieszkania A.6 poza balkonem do mieszkania przynależy przestronny taras o powierzchni 130 m2!

Inwestycja Wille Wrzos znajduje się na Starych Włochach, ul. Ryżowa 22A/22B (7.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Felix Development.

Inwestycja Wille Wrzos została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wille Wrzos w sprzedaży jest 9 nowych mieszkań o powierzchni od 101 do 189 metrów kwadratowych, w cenie od 11 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 101 do 130 m2 w cenie od 1 150 000 zł (7 mieszkań)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 166 do 189 m2 w cenie od 1 943 104 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Felix Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (34 miejsca)

W inwestycji znajduje się 16 komórek lokatorskich 8- 16 m2.

Lokalizacja inwestycji

Nieprzypadkowo wybraliśmy na naszą inwestycję ul. Ryżową w obrębie Starych Włoch. To doskonale skomunikowana część Warszawy z dominującą zabudową jednorodzinną, skąd dojazd do Centrum zajmuje niecałe 15 minut. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji nasi klienci znajdą wszystko, czego potrzeba na co dzień – dobrze rozwiniętą komunikację miejską, sklepy, liczne punkty usługowe, żłobki, przedszkola, a nawet…. plażę (sezonowa przestrzeń rekreacyjna Plażówka). Ponadto sąsiedztwo Stawów Cietrzewia oraz Fortu Włochy zapewnia łatwy dostęp do zielonych terenów spacerowych. Ofertę mieszkań w Willach Wrzos kierujemy do rodzin, które nie chcą wybierać pomiędzy wygodą życia w mieście, a komfortem posiadania własnej, dużej przestrzeni porównywalnej z domem jednorodzinnym.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wille Wrzos?

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wille Wrzos znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Wrzos znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszakole nr 419 w odległości 100 m, CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w odległości 390 m, Przedszkole Niepubliczne PICCOLO w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wille Wrzos składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Wrzos w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.08.2021
Data aktualizacji: 26.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Starych Włochach

Oferty na Starych Włochach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: