Rozwój poznańskiej Śródki

Mission Public Relations
Mission Public Relations

Data publikacji: 14.02.2020, Data aktualizacji: 21.04.2020

Rozwój poznańskiej Śródki
Dzielnica Nowe Miasto, szczególnie w okolicy Śródki, znów jest mocno doceniana przez Poznaniaków. Powstają tu nowe osiedla mieszkaniowe. Sprawdź!

Poznańska Śródka, wraz z okolicznymi terenami łączy w sobie kilka ważnych akcentów, które sprawiają, że można to miejsce polubić. Lokalizacja jest atrakcyjna i powstają tutaj kolejne inwestycje deweloperskie, oferujące nowe mieszkania. Do tego trendu dołącza Grupa Partner, realizując projekt Śródka OdNowa 2.

Budowane osiedle znajduje się blisko rzek: Warta i Cybina, co umożliwia dostęp do lubianej trasy rowerowej Wartostrada. Jednośladem można szybko dotrzeć nad Jezioro Maltańskie. Ten atut dostrzegają szczególnie osoby kochające sport i sąsiedztwo przyrody. Ponadto należy podkreślić, że 800 m od inwestycji znajduje się Ostrów Tumski, mocno związany z początkiem państwa Polskiego, jak i miasta Poznania. Wystarczy spacer, by trafić w okolicę mostu Jordana i Bramy Poznania, a następnie na Stary Rynek.

- Czujemy dużą satysfakcję, ponieważ trudno znaleźć bardziej „poznańskie” miejsce na inwestycję. Tym bardziej, że Nowe Miasto, o którym mówimy, to najstarsza część Poznania podkreśla Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner.

Z ulicy Bernata (kilkaset metrów od Ronda Śródka) możemy łatwo dostać się w każdą stronę miasta: zarówno do centrum, jak i na obrzeża dzięki komunikacji miejskiej. Rzecz jasna lokalizacja budowanego osiedla to nie jedyny element, który biorą pod uwagę klienci. Ważna jest propozycja dewelopera w kontekście funkcjonalności, metrażu mieszkania, jak i jego ceny. Na osiedlu Śródka OdNowa 2, w czterokondygnacyjnym budynku znajdą się 83 mieszkania o powierzchni 28 – 80 m kw., w tym 38 lokali do 45 m kw. (2-pokojowe od 252 tys. zł brutto).

Badania rynkowe dotyczące preferencji klientów pokazują, że kompaktowe mieszkania do około 50 m kw. to popularny wybór. Bierzemy pod uwagę ten trend i to kolejny powód, dla którego warto wybrać Śródkę OdNowa 2podsumowuje Michał Wawrzyniak.

Co warte podkreślenia, budowa osiedla przy Bernata w Poznaniu już trwa. Grupa Partner przystępuje też do realizacji II etapu Nadolnik Compact Apartments (kompleks smart apartamentów).

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: