Grupa Akropol Inwestycje

Grupa Akropol Inwestycje

Wielkopolskie, Poznański, Luboń ul. Niepodległości 11b

Posiadamy w sprzedaży 118 nieruchomości w 2 inwestycjach

Lista

W Woj. Wielkopolskim

 • Chlebowa

  Inwestycja Chlebowa znajduje się na Ostrowie Tumskim-Śródce-Zawadach-Komandorii, ul. Chlebowa (2,8 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera Grupa Akropol Inwestycje. Inwestycja Chlebowa jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 48 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 40 do 60 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Poznań, Nowe Miasto, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, ul. Chlebowa (2,8 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 590 zł/m2

  Inwestycja polecana

  Chlebowa
  • Termin oddania: 4 kw. 2019
  • Liczba Mieszkań: 48
  • Powierzchnia: 40 - 60 m2
  • Liczba pokoi: 2 - 3
  Grupa Akropol Inwestycje
  Zobacz wszystkie mieszkania
 • Jasielska

  Inwestycja Jasielska znajduje się na Podolanach, ul. Jasielska 11 (4,8 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera Grupa Akropol Inwestycje. Inwestycja Jasielska jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 38 do 68 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Poznań, Jeżyce, Podolany, ul. Jasielska 11 (4,8 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 4 880 zł/m2

  Inwestycja polecana

  Jasielska
  • Termin oddania: 3 kw. 2019
  • Liczba Mieszkań: 70
  • Powierzchnia: 38 - 68 m2
  • Liczba pokoi: 2 - 3
  Grupa Akropol Inwestycje
  Zobacz wszystkie mieszkania

O nas

Akropol Inwestycje to synergia spółek skupionych w Grupie, aby budować więcej. Aby każda rodzina miała swoje wymarzone miejsce do mieszkania. Aby realizować inwestycje jeszcze szybciej, by zminimalizować czas oczekiwania na własny kąt. Działać efektywniej i taniej. Więcej inwestycji prowadzonych równocześnie to negocjowanie lepszych cen surowców i usług z podwykonawcami, to również ciągłe i dynamiczne poszukiwanie najlepszych rozwiązań. Akropol Inwestycje to także elastyczność rozwiązań, bo każdy oczekuje, by jego dom był wyjątkowy.Akropol Inwestycje to wysoce rozwojowa inicjatywa, która dzięki połączeniu się w Grupę pozwoli uatrakcyjnić ofertę i rozszerzyć ofertę domów oraz mieszkań dostępnych dla każdego, również na teren całej Polski.W skład Grupy weszły również spółki deweloperskie z Poznania i Szczecina. Podmiotem dominującym będzie spółka Akropol Inwestycje, Akropol Biedrusko i Akropol Szczecin.Zebrane doświadczania pozwalają Grupie przygotowywać atrakcyjną ofertę dla każdej rodziny. Stała obecność na rynku deweloperskim i zdobyte przez lata doświadczenie pozwoliły poznać opinie i potrzeby osób poszukujących domu dla siebie.  Grupa Akropol Inwestycje jest odpowiedzią na głos Klientów oraz gwarancją rozwoju i możliwością zaspokojenia rosnących potrzeb oraz oczekiwań osób poszukujących własnego mieszkania czy domu.

Dzięki połączeniu się w Grupę Inwestycyjną Akropol powstaje nowa jakość na rynku deweloperskim. W realizowanych przez Grupę Akropol Inwestycje projektach, inwestor szczególnie skupi się na czynnikach kształtujących wybór przyszłego, idealnego domu czy mieszkania.

Lepiej, więcej, szybciej, nowocześniejLokalizacja – wyjątkowe miejsce. Zweryfikowane pod kątem komunikacji, edukacji i możliwości atrakcyjnego spędzania czasu. Oferuje spokój, bezpieczeństwo, wyjątkowość miejsc i dogodny dojazd.Projekty – nowoczesne współgrające z istniejącą już zabudową. Mieszkania i domy przestronne – dostępne dla ludzi młodych i ambitnych pragnących zmienić swój dom na większy i bardziej nowoczesny. Dla rodzin rozwijających się i myślących o przyszłości. Projekty o atrakcyjnej formie w zabudowie szeregowej czy bliźniaczej.Materiały i cena – ekologiczne, energooszczędne, nowoczesne, wysokiej jakości. Dbamy, aby koszty zakupu domu bądź mieszkania były dostępne dla każdego, a koszty eksploatacyjne nie ograniczały zaspakajania innych potrzeb.

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Grupa Akropol Inwestycje

Grupa Akropol Inwestycje

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+
Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu

Siedziba firmy

 • Wielkopolskie, Poznański, Luboń
 • ul. Niepodległości 11b

+48 61 ...

+48 601...

Grupa Akropol Inwestycje

Grupa Akropol Inwestycje

Strona internetowa dewelopera

Wiadomości na temat Grupa Akropol Inwestycje

Więcej wiadomości
Znajdź wymarzone mieszkanie na MTP

Znajdź wymarzone mieszkanie na MTP

Podpoznańskie gminy dobrą lokalizacją dla deweloperów

Podpoznańskie gminy dobrą lokalizacją dla deweloperów