Grupa Akropol Inwestycje logo

Grupa Akropol Inwestycje

Luboń, ul. Niepodległości 11b
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Akropol Inwestycje to synergia spółek skupionych w Grupie, aby budować więcej. Aby każda rodzina miała swoje wymarzone miejsce do mieszkania. Aby realizować inwestycje jeszcze szybciej, by zminimalizować czas oczekiwania na własny kąt. Działać efektywniej i taniej. Więcej inwestycji prowadzonych równocześnie to negocjowanie lepszych cen surowców i usług z podwykonawcami, to również ciągłe i dynamiczne poszukiwanie najlepszych rozwiązań. Akropol Inwestycje to także elastyczność rozwiązań, bo każdy oczekuje, by jego dom był wyjątkowy.

Akropol Inwestycje to wysoce rozwojowa inicjatywa, która dzięki połączeniu się w Grupę pozwoli uatrakcyjnić ofertę i rozszerzyć ofertę domów oraz mieszkań dostępnych dla każdego, również na teren całej Polski.

W skład Grupy weszły również spółki deweloperskie z Poznania i Szczecina. Podmiotem dominującym będzie spółka Akropol Inwestycje, Akropol Biedrusko i Akropol Szczecin.

Zebrane doświadczania pozwalają Grupie przygotowywać atrakcyjną ofertę dla każdej rodziny. Stała obecność na rynku deweloperskim i zdobyte przez lata doświadczenie pozwoliły poznać opinie i potrzeby osób poszukujących domu dla siebie.  Grupa Akropol Inwestycje jest odpowiedzią na głos Klientów oraz gwarancją rozwoju i możliwością zaspokojenia rosnących potrzeb oraz oczekiwań osób poszukujących własnego mieszkania czy domu.

Dzięki połączeniu się w Grupę Inwestycyjną Akropol powstaje nowa jakość na rynku deweloperskim. W realizowanych przez Grupę Akropol Inwestycje projektach, inwestor szczególnie skupi się na czynnikach kształtujących wybór przyszłego, idealnego domu czy mieszkania.

Lepiej, więcej, szybciej, nowocześniej

Lokalizacja – wyjątkowe miejsce. Zweryfikowane pod kątem komunikacji, edukacji i możliwości atrakcyjnego spędzania czasu. Oferuje spokój, bezpieczeństwo, wyjątkowość miejsc i dogodny dojazd.

Projekty – nowoczesne współgrające z istniejącą już zabudową. Mieszkania i domy przestronne – dostępne dla ludzi młodych i ambitnych pragnących zmienić swój dom na większy i bardziej nowoczesny. Dla rodzin rozwijających się i myślących o przyszłości. Projekty o atrakcyjnej formie w zabudowie szeregowej czy bliźniaczej.

Materiały i cena – ekologiczne, energooszczędne, nowoczesne, wysokiej jakości. Dbamy, aby koszty zakupu domu bądź mieszkania były dostępne dla każdego, a koszty eksploatacyjne nie ograniczały zaspakajania innych potrzeb.

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

Grupa Akropol Inwestycje logo
Grupa Akropol Inwestycje
Luboń, ul. Niepodległości 11b
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: