Rezydencja Chwaliszewo

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATAL S.A.

Ceny od: 8 300 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Chwaliszewo dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A-1-2
3
78,51 m²
1
A-1-5
3
81,82 m²
1
C-1-6
3
76,05 m²
1
C-3-5
3
83,57 m²
3
A-4-2
3
78,51 m²
4
C-4-5
3
83,57 m²
4
A-5-5
4
126,79 m²
5
B-5-1
4
126,83 m²
5

Opis Inwestycji

Rezydencja Chwaliszewo to luksusowe zacisze w sercu Poznania. Ta wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa ATAL, zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Chwaliszewo, w pobliżu Starego Rynku i tuż nad brzegiem Warty, powstaje z myślą o osobach, które pełen atrakcji miejski styl życia cenią równie mocno jak bliskość natury. W nowoczesnym, zaprojektowanym z najwyższą dbałością o detale apartamentowcu znajdą się ekskluzywne mieszkania i lokale handlowo-usługowe. Znakomite położenie zapewni mieszkańcom niezbędną na co dzień infrastrukturę i wszelkie wygody.Chwaliszewo to jeden z najbardziej atrakcyjnych i perspektywicznych adresów w Poznaniu. To właśnie tu, gdzie energia biznesowego i kulturalnego centrum łączy się z duchem historii miasta i idyllą przyrody, powstaje Rezydencja Chwaliszewo – enklawa miejskiego stylu życia i oaza spokojnej elegancji z widokiem na rzekę.Nowy projekt ATAL, zlokalizowany przy klimatycznej uliczce Tylne Chwaliszewo, to inwestycja jednoetapowa. W pięciopiętrowym budynku wyposażonym w windy, balkony, tarasy i podziemny garaż z komórkami lokatorskimi, znajdzie się 98 funkcjonalnych mieszkań 1-5-pokojowych o metrażach od 34 do około 150 mkw.Apartamentowiec zostanie wyposażony w windy, przystosowane do potrzeb rodziców z wózkami i osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji mieszkańców będzie też podziemna hala garażowa, oferująca 128 miejsc postojowych i 98 komórek lokatorskich. W przestronnym holu znajdzie się duże pomieszczenie na rowery. Obiekt i jego otoczenie oświetli energooszczędna instalacja, a nad bezpieczeństwem mieszkańców będzie czuwał całodobowy monitoring.

Inwestycja Rezydencja Chwaliszewo znajduje się na Starym Mieście, ul. Chwaliszewo (1.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Rezydencja Chwaliszewo została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 98 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Chwaliszewo pozostało na sprzedaż 8 mieszkań o powierzchniach od 76 do 127 metrów kwadratowych w cenie od 8 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 76 do 84 m2 w cenie od 634 875 zł (6 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 127 m2 w cenie od 1 365 917 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (128 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce)

W inwestycji znajduje się 98 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 98 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 282 do 297 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia, taras, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada (98).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (128 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce).
Udogodnienia: monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 76 do 127 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 634 875 do 1 365 997 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 300 do 10 700 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Chwaliszewo

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Chwaliszewo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Rezydencja Chwaliszewo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katedra.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Chwaliszewo znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 w odległości 310 m, PRZEDSZKOLE NR 23 w odległości 310 m, SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 40 w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Chwaliszewo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Endomedical w odległości 60 m, Reactive centrum medyczne w odległości 80 m, Poznańska Klinika Serca w odległości 160 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Chwaliszewo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się Delikatesy Jacuś, w odległości 350 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Chwaliszewo w odległości 60 m znajduje się Sofit studio, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.07.2018

Data aktualizacji: 12.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie