Rezydencja Chwaliszewo

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Chwaliszewo, oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Chwaliszewo

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 36 ofert w najbliższej okolicy!

Rezydencja Chwaliszewo

4 zdjęcia

Rezydencja Chwaliszewo
Rezydencja Chwaliszewo
Rezydencja Chwaliszewo
Rezydencja Chwaliszewo

Najbliższe inwestycje

 • TUMSKY Residence
  od: 9 396 zł/m2

  Dom-Eko Sp. z o.o.

 • Projekt Staromiejski
  od: 8 683 zł/m2
  Pod wynajem

  Aiga Investments Sp. z o.o.

 • Święty Wojciech 27
  od: 11 850 zł/m2

  Konimpex-Invest

Opis Inwestycji

Rezydencja Chwaliszewo to luksusowe zacisze w sercu Poznania. Ta wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa ATAL, zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Chwaliszewo, w pobliżu Starego Rynku i tuż nad brzegiem Warty, powstaje z myślą o osobach, które pełen atrakcji miejski styl życia cenią równie mocno jak bliskość natury. W nowoczesnym, zaprojektowanym z najwyższą dbałością o detale apartamentowcu znajdą się ekskluzywne mieszkania i lokale handlowo-usługowe. Znakomite położenie zapewni mieszkańcom niezbędną na co dzień infrastrukturę i wszelkie wygody.

Chwaliszewo to jeden z najbardziej atrakcyjnych i perspektywicznych adresów w Poznaniu. To właśnie tu, gdzie energia biznesowego i kulturalnego centrum łączy się z duchem historii miasta i idyllą przyrody, powstaje Rezydencja Chwaliszewo – enklawa miejskiego stylu życia i oaza spokojnej elegancji z widokiem na rzekę.

Nowy projekt ATAL, zlokalizowany przy klimatycznej uliczce Tylne Chwaliszewo, to inwestycja jednoetapowa. W pięciopiętrowym budynku wyposażonym w windy, balkony, tarasy i podziemny garaż z komórkami lokatorskimi, znajdzie się 98 funkcjonalnych mieszkań 1-5-pokojowych o metrażach od 34 do około 150 mkw.

Apartamentowiec zostanie wyposażony w windy, przystosowane do potrzeb rodziców z wózkami i osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji mieszkańców będzie też podziemna hala garażowa, oferująca 128 miejsc postojowych i 98 komórek lokatorskich. W przestronnym holu znajdzie się duże pomieszczenie na rowery. Obiekt i jego otoczenie oświetli energooszczędna instalacja, a nad bezpieczeństwem mieszkańców będzie czuwał całodobowy monitoring.

Inwestycja Rezydencja Chwaliszewo znajduje się na Starym Mieście, ul. Chwaliszewo (1.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Rezydencja Chwaliszewo została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 98 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Chwaliszewo pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 79 do 84 metrów kwadratowych w cenie od 8 300 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce)
 • miejsca postojowe podziemne (128 miejsc)

W inwestycji znajduje się 98 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 98 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 282 do 297 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (98)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce).
 • miejsca postojowe podziemne (128 miejsc).
Udogodnienia:
monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Chwaliszewo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Rezydencja Chwaliszewo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katedra.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Chwaliszewo znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 w odległości 310 m, PRZEDSZKOLE NR 23 w odległości 310 m, SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 40 w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Chwaliszewo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Endomedical w odległości 60 m, Reactive centrum medyczne w odległości 80 m, Poznańska Klinika Serca w odległości 160 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Chwaliszewo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się Delikatesy Jacuś, w odległości 350 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Chwaliszewo w odległości 60 m znajduje się Sofit studio, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.07.2018
Data aktualizacji: 16.11.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: