Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Kapitanat Garbary

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Garbary, oferowane bezpośrednio przez

Proxin Development Sp. z o.o.

Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Garbary 102

Ceny od: 15 000 zł/m2
Kapitanat GarbaryKapitanat Garbary

6 zdjęć

Kapitanat Garbary
Kapitanat Garbary
Kapitanat Garbary
Kapitanat Garbary
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2026

Powierzchnie

31 - 97/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

9

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Poznań Garbary - 405 m

Przystanek Tramwajowy - 295 m

Przystanek Autobusowy - 42 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

8 placówek medycznych, 21 placówek edukacyjnych, 235 kawiarni i restauracji, 42 sklepy, 37 obiektów sportowych, 24 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2026 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 76 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 340 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (22): Boksy rowerowe: 2,79 - 7,86 mkw

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 65 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 31 do 97 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 15 000 do 24 400 zł

Opis płatności:

transze zgodnie z postępem prac

Warunki rezerwacji:

7 dni ustnie bezpłatnie

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Kapitanat Garbary logo

Kapitanat Garbary to projekt realizowany w doskonałej lokalizacji - w ścisłym centrum Poznania, przy ulicy Garbary 102. Obok historycznego budynku dawnego Kapitanatu, powstanie 76 wyjątkowych mieszkań o wysokim standardzie, lokale usługowe w przyziemiu oraz podziemna hala garażowa. Położenie zaledwie 200 metrów od rzeki Warty i 800 metrów od Starego Rynku sprawia, że mieszkania Kapitanatu Garbary będą idealną propozycją dla osób ceniących wysoki standard życia oraz komfort, jaki daje mieszkanie w samym centrum miasta. To także doskonała lokata kapitału, gwarantująca rosnącą wartość nieruchomości lub zwrot z wynajmu.

Mieszkania Kapitanatu Garbary to odpowiedź na zmieniające się potrzeby społeczeństwa. Nasza inwestycja w pełni wpisuje się w koncepcję miasta 15-minutowego, gdzie mieszkańcy mogą korzystać ze wszystkiego co potrzebne, w krótkim czasie. Lokalizacja Kapitanatu Garbary w centrum Poznania zapewnia łatwy dostęp do infrastruktury handlowej, placówek edukacyjnych, gabinetów lekarskich, urzędów, miejsc pracy, restauracji, czy miejsc rozrywki - w ciągu zaledwie 15 minut pieszo. W koncepcji miasta 15-minutowego duży nacisk kładzie się również na dostęp do zieleni i miejsc rekreacyjnych. Z mieszkań Kapitanatu Garbary w 5 minut dojdziesz spacerem do Starego Portu nad Wartą, a 7 minut zajmie Ci przejście do największego parku w Poznaniu – Cytadeli, na której czeka 100ha pięknej zieleni. Realizacja koncepcji miasta 15-minutowego ma przyczynić się do poprawy jakości życia mieszkańców Kapitanatu Garbary, ograniczenia zanieczyszczenia powietrza i zrównoważonego rozwoju miasta Poznania.

Pod adresem Garbary 102 tworzymy nową miejską przestrzeń dla wymagających.

Inwestycja Kapitanat Garbary znajduje się na Starym Mieście, ul. Garbary 102 (1.2 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Proxin Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 76 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kapitanat Garbary w sprzedaży jest 65 nowych mieszkań o powierzchni od 31 do 97 metrów kwadratowych , w cenie od 15 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Proxin Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się 22 komórki lokatorskie Boksy rowerowe: 2,79 - 7,86 mkw.

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kapitanat Garbary?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kapitanat Garbary mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 405 metrów od inwestycji Kapitanat Garbary znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Garbary.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kapitanat Garbary znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kapitanat Garbary znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 w odległości 289 m, Wyższa Szkoła Logistyki w odległości 291 m, Szkoła Podstawowa nr 40 w odległości 307 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kapitanat Garbary jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: DentaCare w odległości 34 m, Endomedical w odległości 489 m, Poznańska Klinika Serca w odległości 588 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kapitanat Garbary składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 88 m znajduje się Żabka, w odległości 98 m znajduje się Delikatesy Anet, w odległości 194 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kapitanat Garbary w odległości 337 m znajduje się boisko / kort, w odległości 345 m znajduje się Lodowisko Bogdanka, w odległości 378 m znajduje się lodowisko.

Data publikacji: 20.03.2024
Data aktualizacji: 14.05.2024
Kapitanat Garbary logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Janusza Meissnera 4/ U3, Poznań

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 08:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023