Atal Malta

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wołkowyska, oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Wołkowyska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 754 oferty w najbliższej okolicy!

Atal Malta

10 zdjęć

Atal Malta
Atal Malta
Atal Malta
Atal Malta

Najbliższe inwestycje

 • Malta Wołkowyska etap II
  od: 7 200 zł/m2

  UWI Inwestycje S.A.

 • Malta Wołkowyska etap III

  UWI Inwestycje S.A.

 • Lwowska 2 etap II
  od: 8 055 zł/m2
  Pod wynajem

  Jakon Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Nieopodal malowniczego Jeziora Maltańskiego powstanie nowa inwestycja mieszkaniowa – ATAL Malta. Estetyczna zabudowa zostanie wzniesiona przy ulicy Wołkowyskiej, skąd roztacza się przyjemny widok na jezioro oraz przylegające do niego tereny spacerowe i rekreacyjne. W tej atrakcyjnej lokalizacji można będzie znaleźć chwilę wytchnienia od miejskiego zgiełku. Inwestycja ATAL Malta szybko stanie się jednym z najciekawszych osiedli mieszkaniowych w tej części Poznania.

Nowa inwestycja w pobliżu Jeziora Maltańskiego połączy w sobie wygodny dojazd do centrum i dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej z bliskim sąsiedztwem terenów rekreacyjnych. Przy ulicy Wołkowyskiej powstanie jeden sześciokondygnacyjny budynek o komfortowym układzie oraz dopracowanym i funkcjonalnym projekcie. W ATAL Malta powstanie 130 przestronnych mieszkań o powierzchniach od 36,08 do 111,01 mkw. i rozkładach od 2 do 4 pokoi. Wszystkie lokale zaplanowano z troską o ergonomię i wygodne użytkowanie na co dzień. W obrębie projektowanego budynku przewidziano jeden lokal usługowy, 42 miejsca parkingowe na zewnątrz budynku oraz 94 na parkingu zlokalizowanym na poziomie -1. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą liczne komórki lokatorskie.

Inwestycja ATAL Malta doskonale wkomponuje się w otaczającą ją zabudowę, podkreśli modny charakter tej dzielnicy. Monochromatyczna elewacja z kontrastowymi elementami, efektowne tarasy i ogródki przy mieszkaniach sprawią, że budynek zyska wyjątkowo elegancki i prestiżowy charakter. Zabudowa zostanie otoczona trawnikami, kompozycjami roślinnymi oraz małą architekturą. Na terenie inwestycji zaplanowano szerokie chodniki, ławki dla spacerowiczów oraz elegancki dziedziniec. Atal MALTA to doskonała propozycja dla osób w każdej grupie wiekowej. Komfortowa lokalizacja osiedla oraz wysoki standard zabudowy uczynią to miejsce idealnym dla rodzin z dziećmi, osób aktywnych zawodowo i dla seniorów. Mieszkania parterowe zostaną wyposażone w przestronne ogródki, w których można będzie znaleźć wytchnienie po pracy i odpoczynek od miejskiego zgiełku. Dla mieszkań na wyższych kondygnacjach zaprojektowano przestronne tarasy, które latem mogą posłużyć jako miejsca spotkań i odpoczynku na świeżym powietrzu. Inwestycja ATAL Malta zostanie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku zaprojektowano cichobieżne windy. Teren osiedla zostanie ogrodzony i wyposażony w system monitorowania, co da mieszkańcom poczucie prywatności i bezpieczeństwa. ATAL Malta to inwestycja idealna zarówno dla osób, które poszukują mieszkania dla siebie, jak również dla klientów inwestycyjnych. Osiedle powstaje w pobliżu Politechniki Poznańskiej oraz centrów biznesowych.

Inwestycja Atal Malta znajduje się na Ratajach, ul. Wołkowyska (3.1 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Atal Malta została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 130 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Atal Malta pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 66 do 98 metrów kwadratowych w cenie od 6 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (94 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (42 miejsca)

W inwestycji znajduje się 36 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 130 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Dach

Stropodach niewentylowany.

Elewacja

- elewacja w technologii lekkiej-mokrej systemowej z użyciem styropianu lub wełny mineralnej i tynku cienkowarstwowego mineralnego lub silikatowego, - elewacja wentylowana z płyt włóknisto-cementowych montowanych na podkonstrukcji systemowej.

Stolarka okienna

- profil PCV, - rolety zewnętrzne na parterze.

Balkony

- posadzka z desek impregnowanych lub płyty chodnikowe betonowe, - balustrady w konstrukcji stalowej, aluminiowej lub stalowo-aluminiowej z wypełnieniem szklanym i z płyt włókno-cementowych lub rozwiązaniem równoważnym.

Ściany

Ściany zewnętrzne oraz wewnętrzne pomiędzy mieszkaniami: - elementy monolityczne żelbetowe, - bloczki wapienno-piaskowe silikatowe lub podobne o zbliżonych parametrach, - bloczki betonowe lub inne o zbliżonych parametrach.

Sufity

Wykończenie sufitów - tynki cementowo-wapienne lub gipsowe jednokrotnie pomalowane na biało farbą gruntującą (oprócz pomieszczeń toalety i łazienki - sufity surowe).

Parapety wewnętrzne

Konglomerat.

Instalacje

Instalacja ogrzewania: - z węzła cieplnego, ogrzewanie z sieci miejskiej, - grzejniki płytowe, stalowe, z głowicami termostatycznymi, - grzejnik drabinkowy - w łazience (bez montażu grzejnika). Instalacja wodnokanalizacyjna (bez białego montażu): - kanalizacja - rury z tworzyw sztucznych zakończone: - w kuchni: podejściem do odbiorników (zlewozmywak lub zmywarka) - w łazience i toalecie: podejściami do odbiorników (wanna lub prysznic, toaleta, pralka, umywalka), - woda zimna i ciepła: podejścia w pomieszczeniach łazienek, toalet i kuchni zakończone gwintem i zaślepką z tworzywa sztucznego (korek tymczasowy), - podejścia instalacji wodno-kanalizacyjnej nie zakuwane w ściany. Instalacja elektryczna: - gniazda 230 V zabezpieczone wyłącznikami różnicowo-prądowymi, - instalacja oświetleniowa - punkty zakończone kostką, - w kuchni dodatkowo puszka do kuchenki 400V, - tablice mieszkaniowe elektryczne natynkowe, - tablice teletechniczne podtynkowe lub natynkowe, - w pomieszczeniach łazienki i toalety - instalacja niezakuwana w ściany, - na balkonach, loggiach, tarasach: jeden punkt oświetleniowy i jedno gniazdo.

Wentylacja

Mechaniczna wywiewna.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (36)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (94 miejsca): w hali garażowej na poziomie -1.
 • miejsca postojowe naziemne (42 miejsca): na zewnątrz budynku.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Lokalizacja inwestycji

ATAL Malta powstanie w doskonale rozwiniętej części Poznania, otoczonej terenami zielonymi i rekreacyjnymi. W okolicy inwestycji funkcjonują liczne sklepy i punkty usługowe. Większe zakupy będą możliwe w pobliskiej Galerii Malta przy ulicy Maltańskiej. Mieszczą się w niej butiki odzieżowe, punkty gastronomiczne, kawiarnie, księgarnie, kino, salon fryzjerski oraz wiele innych obiektów handlowych. Infrastruktura usługowa wokół Jeziora Maltańskiego jest rozbudowana – w pobliżu znajdują się drobne sklepy, restauracje, kawiarnie, a także hotele i biurowce. W bliskim sąsiedztwie ATAL Malta działają szkoły, przedszkola i uczelnie wyższe, a także placówki medyczne i opieka weterynaryjna, apteki, urzędy pocztowe oraz banki.

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Atal Malta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Atal Malta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wołkowyska n/ż.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Atal Malta jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Atal Malta składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Żabka, w odległości 490 m znajduje się ABC, w odległości 500 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Atal Malta w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.10.2016
Data aktualizacji: 17.05.2019

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: