Tumski Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Zawady, oferowane bezpośrednio przez SGI Sp. z o.o.

Poznań, Nowe Miasto, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, Ul. Zawady

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 36 ofert w najbliższej okolicy!

Tumski Park

6 zdjęć

Tumski Park
Tumski Park
Tumski Park
Tumski Park

Najbliższe inwestycje

 • Śródka od Nowa 2
  od: 6 520 zł/m2

  Grupa Partner

 • Studzienna 7
  od: 6 900 zł/m2

  HCH Deweloper Sp. z o.o.

 • TUMSKY Residence
  od: 9 396 zł/m2

  Dom-Eko Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Tumski Park to kameralne i urokliwe osiedle położone w dzielnicy Nowe Miasto, w pobliżu Ostrowa Tumskiego, któremu inwestycja zawdzięcza swoją nazwę. Na powierzchni blisko 18 000 metrów kwadratowych ulokowaliśmy dwa pięciopiętrowe budynki, na które składa się 216 nowoczesnych mieszkań i apartamentów, zaprojektowanych z uwzględnieniem zmieniających się trendów na rynku nieruchomości. Starannie dobrana lokalizacja i wysoki standard to cechy charakteryzujące tę inwestycję. Dbając o estetykę wykończenia nie zapomnieliśmy o funkcjonalności, tworząc przestrzeń odpowiadającą potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Tumski Park to właściwe miejsce dla tych, którzy cenią sobie bliskość przyrody, a jednocześnie chcą mieć w zasięgu ręki centrum miasta. Aktywny wypoczynek przez cały rok umożliwia otoczenie znajdującego się w bliskim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego, a zielone brzegi Warty zachęcają do spacerów i relaksu. Autorem koncepcji projektu jest Autorska Pracownia Architektoniczna Hanny i Marka Bieńkowskich z Poznania.

STANDARD – BUDYNKI

Osiedle wyróżnia się ponadczasową formą architektoniczną wzbogaconą subtelnym detalem. Zewnętrzna elewacja budynków utrzymana jest w jasnej, stonowanej i eleganckiej kolorystyce. W każdym budynku znajdują się dwie klatki schodowe zaprojektowane z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów, takich jak subtelne oświetlenie, ciepła kolorystyka ścian oraz eleganckie płytki gresowe. Obydwa budynki posiadają podziemne hale garażowe połączone cichobieżną windą z pozostałymi kondygnacjami. Aby sprostać wysokim standardom, w pełni przystosowaliśmy inwestycję do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców, cały teren osiedla został ogrodzony i wyposażony w system kamer.

• Wysokość budynku – 5 pięter

• elewacja – ocieplenie: styropian, tynk mineralny malowany farbą silikonową

• oświetlenie zewnętrzne – lampy terenowe, oświetlenie przy wejściach do budynku

• klatki schodowe i korytarze – oświetlenie sterowane za pomocą czujników ruchu

• wideofon cyfrowy

• brama wjazdowa do części podziemnej – segmentowa, otwierana na pilota, z elementami ażurowymi -zapewniającymi wentylację

• boksy rowerowe

STANDARD – MIESZKANIA

Śledząc zmieniające się oczekiwania naszych klientów zaprojektowaliśmy 216 nowoczesnych i przestronnych mieszkań o powierzchni od 45 m do 90 m2. Inwestycje SGI charakteryzuje wysoka jakość użytych materiałów i szczególna dbałość o standard wykończenia. Wszystkie mieszkania wyposażono w drewniane okna oraz wysokiej klasy antywłamaniowe drzwi. Balkony i tarasy wyłożono płytkami gresowymi. Przemyślany układ pomieszczeń i możliwość swobodnej aranżacji gwarantują komfort mieszkania.

• Ściany wewnętrzne i sufity malowane białą farba emulsyjną

• wewnętrzne granitowe parapety

• instalacje teletechniczne (telefon, TV, Internet)

• przycisk antynapadowy w każdym mieszkaniu

• rolety zewnętrzne w oknach mieszkań na parterze

Inwestycja Tumski Park znajduje się na Ostrowie Tumskim-Śródce-Zawadach-Komandorii, Ul. Zawady (2.7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera SGI Sp. z o.o..

Inwestycja Tumski Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 216 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Tumski Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SGI Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 216 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Tumski Park usytuowane jest przy ul. Zawady w Poznaniu, w sąsiedztwie rzeki Cybiny, będącej prawym dopływem Warty. Od zachodu osiedle sąsiaduje z Ostrowem Tumskim – miejscem historycznym i jednym z bardziej urokliwych w Poznaniu. Jako siedziba pierwszego władcy miał znaczący wpływ na dzieje państwa polskiego. Dziś Ostrów Tumski przyciąga zabytkami i pamiątkami z różnych epok. Na południe, w odległości 1 km, rozciągają się rozległe tereny zielone wokół Jeziora Maltańskiego. Możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu zapewniają też zlokalizowane w pobliżu parki: Cytadela, nad Wartą i Tysiąclecia. Mieszkańcy, którzy cenią sobie uczestnictwo w życiu miasta, mogą stąd w kilka minut dotrzeć do Starego Rynku, zaś miłośnicy aktywnego wypoczynku na pewno docenią bliskość kortów tenisowych, pływalni, hali sportowej i pola golfowego. Dodatkowym atutem są zlokalizowane w pobliżu przedszkole, gimnazjum, szkoła muzyczna, biblioteka, przychodnia, rozmaite punkty usługowe oraz największa poznańska Galeria Handlowa Malta. Bliskość Ronda Śródka, ważnego węzła komunikacyjnego Poznania, zapewnia wygodny dostęp do wielu linii autobusowych i tramwajowych. Tumski Park to zielona enklawa w środku miasta. Poza walorami naturalnego krajobrazu, osiedle posiada dwa wewnętrzne dziedzińce sprzyjające odpoczynkowi i rekreacji. Starannie zaprojektowana przestrzeń, dzięki placom zabaw i elementom małej architektury, stanowi zarówno miejsce kreatywnej rozrywki dla najmłodszych, jak też spokoju i wytchnienia dla pozostałych mieszkańców. Liczne nasadzenia drzew i krzewów oraz kameralne oświetlenie alejek tworzą spójną i efektowną kompozycję. • Ławki z siedziskami drewnianymi • place zabaw dla dzieci wyposażone w urządzenia rekreacyjne • alejki wykończone kostką polbrukową • roślinność na płycie garażu

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tumski Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Tumski Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Koronkarska n/ż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tumski Park znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 82 w odległości 120 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tumski Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 380 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się Sklep Polski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tumski Park w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Blok Haus.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 10.01.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: