Tumski Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSGI Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 221 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Śródka od Nowa 2(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, ul. Ks. Zdzisława Bernata 10 (2.8 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 496/m2
  Śródka od Nowa 2
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 68
  Powierzchnia: 28 - 82 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Grupa Partner
 • Studzienna 7(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, ul. Studzienna 7 (3.1 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 700 brutto/m2
  Studzienna 7
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 35 - 65 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  HCH Deweloper Sp. z o.o.
 • Osiedle Na Smolnej VII(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Główna, ul. Mariacka (3.4 km od centrum Poznania)
  Osiedle Na Smolnej VII
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 74
  Powierzchnia: 33 - 103 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Tumski Park to kameralne i urokliwe osiedle położone w dzielnicy Nowe Miasto, w pobliżu Ostrowa Tumskiego, któremu inwestycja zawdzięcza swoją nazwę. Na powierzchni blisko 18 000 metrów kwadratowych ulokowaliśmy dwa pięciopiętrowe budynki, na które składa się 216 nowoczesnych mieszkań i apartamentów, zaprojektowanych z uwzględnieniem zmieniających się trendów na rynku nieruchomości. Starannie dobrana lokalizacja i wysoki standard to cechy charakteryzujące tę inwestycję. Dbając o estetykę wykończenia nie zapomnieliśmy o funkcjonalności, tworząc przestrzeń odpowiadającą potrzebom najbardziej wymagających klientów.Tumski Park to właściwe miejsce dla tych, którzy cenią sobie bliskość przyrody, a jednocześnie chcą mieć w zasięgu ręki centrum miasta. Aktywny wypoczynek przez cały rok umożliwia otoczenie znajdującego się w bliskim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego, a zielone brzegi Warty zachęcają do spacerów i relaksu. Autorem koncepcji projektu jest Autorska Pracownia Architektoniczna Hanny i Marka Bieńkowskich z Poznania.STANDARD – BUDYNKIOsiedle wyróżnia się ponadczasową formą architektoniczną wzbogaconą subtelnym detalem. Zewnętrzna elewacja budynków utrzymana jest w jasnej, stonowanej i eleganckiej kolorystyce. W każdym budynku znajdują się dwie klatki schodowe zaprojektowane z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów, takich jak subtelne oświetlenie, ciepła kolorystyka ścian oraz eleganckie płytki gresowe. Obydwa budynki posiadają podziemne hale garażowe połączone cichobieżną windą z pozostałymi kondygnacjami. Aby sprostać wysokim standardom, w pełni przystosowaliśmy inwestycję do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców, cały teren osiedla został ogrodzony i wyposażony w system kamer.• Wysokość budynku – 5 pięter• elewacja – ocieplenie: styropian, tynk mineralny malowany farbą silikonową• oświetlenie zewnętrzne – lampy terenowe, oświetlenie przy wejściach do budynku• klatki schodowe i korytarze – oświetlenie sterowane za pomocą czujników ruchu• wideofon cyfrowy• brama wjazdowa do części podziemnej – segmentowa, otwierana na pilota, z elementami ażurowymi -zapewniającymi wentylację• boksy roweroweSTANDARD – MIESZKANIAŚledząc zmieniające się oczekiwania naszych klientów zaprojektowaliśmy 216 nowoczesnych i przestronnych mieszkań o powierzchni od 45 m do 90 m2. Inwestycje SGI charakteryzuje wysoka jakość użytych materiałów i szczególna dbałość o standard wykończenia. Wszystkie mieszkania wyposażono w drewniane okna oraz wysokiej klasy antywłamaniowe drzwi. Balkony i tarasy wyłożono płytkami gresowymi. Przemyślany układ pomieszczeń i możliwość swobodnej aranżacji gwarantują komfort mieszkania.• Ściany wewnętrzne i sufity malowane białą farba emulsyjną• wewnętrzne granitowe parapety• instalacje teletechniczne (telefon, TV, Internet)• przycisk antynapadowy w każdym mieszkaniu• rolety zewnętrzne w oknach mieszkań na parterze

Inwestycja Tumski Park znajduje się na Ostrowie Tumskim-Śródce-Zawadach-Komandorii, Ul. Zawady (2.7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera SGI Sp. z o.o..

Inwestycja Tumski Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 216 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Tumski Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SGI Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 216 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, ochrona całodobowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Tumski Park

Osiedle Tumski Park usytuowane jest przy ul. Zawady w Poznaniu, w sąsiedztwie rzeki Cybiny, będącej prawym dopływem Warty. Od zachodu osiedle sąsiaduje z Ostrowem Tumskim – miejscem historycznym i jednym z bardziej urokliwych w Poznaniu. Jako siedziba pierwszego władcy miał znaczący wpływ na dzieje państwa polskiego. Dziś Ostrów Tumski przyciąga zabytkami i pamiątkami z różnych epok. Na południe, w odległości 1 km, rozciągają się rozległe tereny zielone wokół Jeziora Maltańskiego. Możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu zapewniają też zlokalizowane w pobliżu parki: Cytadela, nad Wartą i Tysiąclecia. Mieszkańcy, którzy cenią sobie uczestnictwo w życiu miasta, mogą stąd w kilka minut dotrzeć do Starego Rynku, zaś miłośnicy aktywnego wypoczynku na pewno docenią bliskość kortów tenisowych, pływalni, hali sportowej i pola golfowego. Dodatkowym atutem są zlokalizowane w pobliżu przedszkole, gimnazjum, szkoła muzyczna, biblioteka, przychodnia, rozmaite punkty usługowe oraz największa poznańska Galeria Handlowa Malta. Bliskość Ronda Śródka, ważnego węzła komunikacyjnego Poznania, zapewnia wygodny dostęp do wielu linii autobusowych i tramwajowych. Tumski Park to zielona enklawa w środku miasta. Poza walorami naturalnego krajobrazu, osiedle posiada dwa wewnętrzne dziedzińce sprzyjające odpoczynkowi i rekreacji. Starannie zaprojektowana przestrzeń, dzięki placom zabaw i elementom małej architektury, stanowi zarówno miejsce kreatywnej rozrywki dla najmłodszych, jak też spokoju i wytchnienia dla pozostałych mieszkańców. Liczne nasadzenia drzew i krzewów oraz kameralne oświetlenie alejek tworzą spójną i efektowną kompozycję. • Ławki z siedziskami drewnianymi • place zabaw dla dzieci wyposażone w urządzenia rekreacyjne • alejki wykończone kostką polbrukową • roślinność na płycie garażu

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tumski Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Tumski Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Koronkarska n/ż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tumski Park znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 82 w odległości 120 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tumski Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 380 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się Sklep Polski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tumski Park w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Blok Haus.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 10.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie