Poznań - Zagórze

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zagórze, oferowane bezpośrednio przez ART-BUD sp. z o. o.

Poznań, Nowe Miasto, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, ul. Zagórze 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 36 ofert w najbliższej okolicy!

Poznań - Zagórze

3 zdjęcia

Poznań - Zagórze
Poznań - Zagórze
Poznań - Zagórze

Najbliższe inwestycje

 • TUMSKY Residence
  od: 9 396 zł/m2

  Dom-Eko Sp. z o.o.

 • Projekt Staromiejski
  od: 8 683 zł/m2
  Pod wynajem

  Aiga Investments Sp. z o.o.

 • Święty Wojciech 27
  od: 11 850 zł/m2

  Konimpex-Invest

Opis Inwestycji

Apartamenty w centrum Poznania są zlokalizowane w pięcio- i czterokondygnacyjnej kamienicy z podziemnym jednokondygnacyjnym parkingiem. Bryła budynku nawiązuje formą do zabytkowej zabudowy okolic Ostrowa Tumskiego i Starego Miasta. Nakryta w części niższej dachem dwuspadowym, w części wyższej dachem mansardowym.Elewacja projektowanego budynku podzielona jest od strony Warty na trzy części imitując podział kamienicy na trzy osobne budynki, nie odzwierciedlające wewnętrznego podziału. Wejścia do budynku zaprojektowane zostały od strony podwórza, z trzech klatek schodowych. Przejście na podwórze oraz wjazd na parking znajduje się od strony ulicy Zagórze. W tym przepięknym, stylowym budynku znajdować się będą 3 windy obsługujące wszystkie kondygnacje.Zakończenie realizacji inwestycji zaplanowano na 30.09.2012r.Generalnym wykonawcą jest Art – Bud Sp. z o.o.

Inwestycja Poznań - Zagórze znajduje się na Ostrowie Tumskim-Śródce-Zawadach-Komandorii, ul. Zagórze 3 (1.5 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera ART-BUD sp. z o. o..

Inwestycja Poznań - Zagórze została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Poznań - Zagórze pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ART-BUD sp. z o. o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Poznań - Zagórze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Poznań - Zagórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katedra.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Poznań - Zagórze jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Zdrowie" w odległości 30 m, FORTIS Przychodnia Medycyny Rodzinnej w odległości 40 m, Reactive centrum medyczne w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Poznań - Zagórze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Żabka, w odległości 390 m znajduje się Delikatesy Jacuś.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Poznań - Zagórze w odległości 260 m znajduje się Sofit studio, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: